Polityka w mm

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
Awatar użytkownika

Autor tematu
LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6855
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Polityka w mm

Post autor: LordRuthwen »

Heja, dla tych, którzy nie wiedzą (czyli pewnie większość), a mają pocztę na dawnych serwerach Zicomu:
dziś rozmawiałem z centralą mm, mają tą pocztę likwidować w najbliższym czasie, bezbolesna migracja w formie skopiowania zawartości skrzynki i zmiana tylko domeny raczej możliwa nie będzie.

No to teraz ciekawe kiedy się wezmą za rozwalanie Ethernetu, wszak to firma scentalizowana i wszystko musi być tak jak w reszcie kraju, z korzyścią dla DOCSIS, no i kiedy klientów IS czeka to samo.

Panom z mm gratulujemy: mieliście sieć działającą lepiej niż wasza... mieliście.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11067
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Klienci IS już to powinni odczuć, bo MM zamierza do końca roku wprowadzić, przynajmniej tam gdzie do tej pory konkurowali z IS, już własne standardy na sieci IS.

Awatar użytkownika

Autor tematu
LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6855
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

No znajomy z Kołłątaja mówi, że jest z dnia na dzień gorzej.
Ja mam kablówkę z IS, coraz częściej tnie się obraz.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

U mnie sieć z IS (MM) od pewnego czasu strasznie niestabilnie działa. Może chodzi cały czas ale część stron nie chce się ładować o czym już pisałem wcześniej. Wczoraj znowu miałem problem np z Allegro.

Awatar użytkownika

Autor tematu
LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6855
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

halford, mm dba o to, żebyś sobie d!upelacza czasem nie kupił :P


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

LordRuthwen pisze:halford, mm dba o to, żebyś sobie d!upelacza czasem nie kupił :P
Ale ja kurde felgi chciałem kupić ! To teraz przez MM będę musiał jeździć na letnich oponach - jak coś mi się stanie to podam ich do sądu o odszkodowanie :P


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

A co ze stronami hostingowanymi na is.net.pl?

Ja bazy mysql nie wyemigruję, bo najzwyczajniej nie umiem (są problemy z kodowaniem).


petr
Prytan
Posty: 245
Rejestracja: 18-09-2009, 09:06
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: petr »

Mi przysłali pismo żebym do końca roku pofatygował się do nich w celu podpisania umowy hostingowej.
W przeciwnym wypadku przestanie działać.
pozdrawiam
petr

Awatar użytkownika

Autor tematu
LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6855
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Heh, nie ma to jak firma przyjazna klientom :)


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

petr - ale Ty masz płatny hosting, czy darmowy? Ja korzystam z darmowego 500MB na www w IS.


petr
Prytan
Posty: 245
Rejestracja: 18-09-2009, 09:06
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: petr »

Od zawsze miałem darmowy. Może chodzi o to, że wisi tam firmowa strona ?
pozdrawiam
petr

Awatar użytkownika

Autor tematu
LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6855
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

petr, nie, ja bym powiedział że wprowadzają zasady spójne dla wszystkich swoich klientów.
Zauważ, że nie masz już strony na serwerze IS tylko mm :P
Darmowy serwer to darmowy serwer, jeśli w regulaminie nie ma wyszczególnione jakich stron tam nie możesz trzymać to nie o to chodzi.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Ja żadnego info nie dostałem na temat www... będę w tygodniu w BOK to zapytam czy coś na ten temat wiadomo...


Michał Woliński
Obywatel
Posty: 88
Rejestracja: 02-04-2010, 20:38
Lokalizacja: Tarnów, Centrum

Post autor: Michał Woliński »

Ja jestem ciekaw jak będzie wyglądała ewentualna oferta mailowo-hostingowa dla tych klientów IS, którzy nie korzystają z podobnych usług u operatora na dzień dzisiejszy. Miałem kiedyś maila w IS, jednak zwyczajnie zapomniałem do niego danych i przerzuciłem się na gmail.

Ostatnie pismo informacyjne wysłane do abonentów zawierało informację, że Multimedia nie zamierza wprowadzać zmian w umowach z klientami i transfer się nie zmieni. Mam nadzieję że dotrzymają słowa.
GG 13838449


JaroTar
Obywatel
Posty: 72
Rejestracja: 23-10-2010, 20:36
Lokalizacja: Tarnów, Jasna

Post autor: JaroTar »

LordRuthwen pisze:dziś rozmawiałem z centralą mm
Bądź dobrym adminem i daj kontakt na Tego Kogoś z Centrali jak piszesz :) - sam chętnie zadałbym Temu Komuś kilka pytań.
Goscinny pisze:Klienci IS już to powinni odczuć, bo MM zamierza do końca roku wprowadzić, przynajmniej tam gdzie do tej pory konkurowali z IS, już własne standardy na sieci IS
A w jaki niby sposób? - przecież do końca roku zostało 1,5 miesiąca, a z tego co się orientuję, są to dwie zupełnie inne technologie (HFC i Ethernet)...
Szczerze mówiąc to w 45 dni chyba nawet nie zdążą policzyć abonentów IS na obszarach, w których konkurowali, a co dopiero narzucić im własne standardy.

ODPOWIEDZ