Elektronika

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.

Autor tematu
JT
Obywatel
Posty: 52
Rejestracja: 10-07-2010, 17:42

Post autor: JT »

Temat z przed kilku miesięcy, ale czy ten sklep elektroniczny na Klasztornej/Lwowskiej 7 jeszcze "działa" ? Ostatnio próbowałem się dostać do bramy gdzie sklep został przeniesiony ( oczywiście zgodnie z godzinami otwarcia podanymi na stronie ) , niestety było zamknięte .


Lilith
Proedroj
Posty: 358
Rejestracja: 19-11-2009, 11:13

Post autor: Lilith »

Działa i ten na "Klasztornej" i Betatronic

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Wczoraj byłem zamówić laser więc działa, tylko z tego co pamiętam mają czynne do 16. Poza sklepem na Klasztornej i firmą Betatronic, jest jeszcze sklep na Goldhammera od strony Wałowej.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3776
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

JT pisze:Temat z przed kilku miesięcy, ale czy ten sklep elektroniczny na Klasztornej/Lwowskiej 7 jeszcze "działa" ? Ostatnio próbowałem się dostać do bramy gdzie sklep został przeniesiony ( oczywiście zgodnie z godzinami otwarcia podanymi na stronie ) , niestety było zamknięte .
Brama od strony Lwowskiej często jest zamykana w dzień. W sumie to się nie dziwię bo ciągle ktoś się tam przewijał, ale potwierdzam, sklep działa wczoraj i dzisiaj tam byłem i kupowałem ;)
huziu pisze:jest jeszcze sklep na Goldhammera od strony Wałowej.
A za tym sklepem nie przepadam ;) Jedyne co tam kupiłem to był zasilacz bo nigdzie nie mieli takiego jak potrzebowałem, a nie chciałem go sam budować bo mi się nie opłacało :P

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Każdy sklep ma swoje uroki :) U Zbyszka na Goldhammera kupuje części od czasu jak miał sklep na Nowym Świecie, a wcześniej na Goslara.

Tak wspominając, to fajny okres Klasztornej był gdy pracowała tam ś.p. wszystkowiedząca "Gruba", a wcześniej jeszcze wspólnie z Panią z Betatronika sprzedawały w lokalu gdzie mieści się obecnie Alior Bank :)


Cubaza
Rhetor
Posty: 3776
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

huziu pisze:Tak wspominając, to fajny okres Klasztornej był gdy pracowała tam ś.p. wszystkowiedząca "Gruba", a wcześniej jeszcze wspólnie z Panią z Betatronika sprzedawały w lokalu gdzie mieści się obecnie Alior Bank
Czasów kiedy sprzedawały w miejscu gdzie był Alior Bank to nie kojarzę, ale jak pracowała na Klasztornej to bardzo dobrze pamiętam ;)
Pamiętam sytuację jak przyszedł jakiś koleś i mówi, że chce czarny tranzystor. Babka do niego, że może jakieś szczegóły, parametry i coś dobiorą, a on, że czarny ;) wkurzyła się rzuciła mu karton przed niego wypełniony tranzystorami i mówi:"Masz wybierz sobie".
Koleś zmieszany wyszedł ;)


Lilith
Proedroj
Posty: 358
Rejestracja: 19-11-2009, 11:13

Post autor: Lilith »

Stare dobre czasy :) teraz niestety to już nie to samo i obsługa mniej sympatyczna i niczego pod zamówienie nie chcą sprowadzić w sumie traktują klienta jak zło konieczne, ale cóż jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :)

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Cubaza pisze: Czasów kiedy sprzedawały w miejscu gdzie był Alior Bank to nie kojarzę
Bo to było dawno, zanim powstał sklep na klasztornej i Betatronik jeszcze na PCK :)


Autor tematu
JT
Obywatel
Posty: 52
Rejestracja: 10-07-2010, 17:42

Post autor: JT »

Dziękuje za odpowiedz , udało mi się wreszcie zakupić m-k NXP i ADu w Tarnowie bez zamawiania z internetu , szkoda że niestety Tarnowskie sklepy nie sprowadzają
bardziej popularnych układów Atmel'a 89Sxx(są tylko 89Cxx) czy układów CPLD'22 Lattice .


Lilith
Proedroj
Posty: 358
Rejestracja: 19-11-2009, 11:13

Post autor: Lilith »

JT, zawsze można się z kimś dogadać i zamówić grupowo z TME zawsze to koszt przesyłki niższy :) a ceny też nie są tam zbyt wygórowane


Cubaza
Rhetor
Posty: 3776
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Jak ktoś chce to ja będę na dniach na TME zamawiać ;) Tak, że nie będzie problemów z zamówieniem ;)
Bo w sumie to nie wiem dlaczego w Betatronicu nie prowadzą sprzedaży układów SMD ;/ A na klasztornej do dziś sprowadzają układy FT232B zamiast FT232RL ;) Prostsze tańsze, ale dalej sprowadzają starszą wersję ;)


Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Post autor: Lechu »

Czym się kierować przy kupnie najzwyklejszego aparatu cyfrowego ? Nie chodzi mi o coś super tylko zwykły aparat do zrobienia jakichś fotek z wycieczek ;-)

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Ceną :P
Tylko nie kupuj no_name, bo będziesz tego żałował.
Ewentualnie zwróć uwagę na szybkość autofocusa, bo jak będzie za wolny to będą złe zdjęcia ruchu wychodzić.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »



Lilith
Proedroj
Posty: 358
Rejestracja: 19-11-2009, 11:13

Post autor: Lilith »

Lechu, wytrzymałością baterii spotkałam się z takim dziadostwem w którym nowe baterie starczały na 10 zdjęć

ODPOWIEDZ