kino domowe.

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Ch. Carmaikel
Obywatel
Posty: 15
Rejestracja: 21-11-2009, 20:18

kino domowe.

Post autor: Ch. Carmaikel »

Witam.
Mam pytanie co myślicie o takim zestawie:
Sony DVP-NS708, STR-DG720, SS-FCR6000 http://www.euro.com.pl/zestawy-kina-dom ... 6000.bhtml

A może zaproponujecie coś lepszego w tej cenie ??

Pozdrawiam.
ChC

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Mówiąc szczerze: na pewno będziesz zadowolony. O ile nie jesteś snobem, który musi mieć złocone kable z tytanową osłoną, bo "mają lepszy dźwięk" :)
Sprawdziłbym tylko dokładnie ten odtwarzacz pod kątem DivX, polskich napisów, jak wygląda sprawa z upgradem softu (Sony ma zasadę, że nie wydaje do taniego sprzętu żadnego nowego softu - po prostu wprowadza kolejny model :)). Najlepiej wziąć płytkę i samemu sprawdzić. Nie widzę w opisie odtwarzania XviD - a to byłby duży minus.
Zobacz też jakie wejścia/wyjścia ma ten amplituner - w jakim standardzie ma HDMI - teraz powinien mieć wersję 1.3.
Za tą cenę to jakiejś super rewelacji bym się nie spodziewał - po prostu sprzęt do domu, będzie ładnie grać.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Wiesz co, ja poskładałem swoje z klocków, DVD (już wiem, żeby na następny raz kupić markowe a nie mantę) i głośniki 5.1 Genius z wbudowanym w SBF sterownikiem 5.1
Powiem ci, że ładnie daje radę a zdecydowanie taniej mnie wyszło.


mmp
Obywatel
Posty: 11
Rejestracja: 11-01-2010, 17:49

Post autor: mmp »

Na tematr kina dowowego dużo informacji jest na blogu o nowych technologiach - multi-blog.pl.
http://multi-blog.pl/tag/kino-domowe/

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Zamiast podawć link do swojego bloga, to może coś od siebie napisz? hę?


ODPOWIEDZ