World of Tanks

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11595
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Heh.... I pięciokrotne gwiazdki przez 4 dni przekonały mnie aby spróbować podjąć się tej misji na pershinga. 4 mln kredytów poszły na potrzebne czołgi (nie miałem w garażu brytola, japońca i chińczyka). Ale już widzę, że z japońcami będzie ciężko - strasznie wolno to idzie na 6 i 7 tierze.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Wszyscy mówią, że ruskie czołgi są ślepe... :P Zrobiłem niedawno na T-150 Służbę patrolową :P

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11595
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Zwiadowcy na Mausie i tak nic nie przebije ;)
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Ajtam, wystaczy na Himmelsdorfie trafić na lemmingi jadące na mordownie :)
A na otwartej mapie (jak w moim przypadku) jest już ciężej :)

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11595
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

No i jednak zrobiłem SP - przez co teraz nie mogę patrzeć na WOTa - co za dużo to nie zdrowo.
Czołg całkiem fajny, może to urok nowości ale gra mi się przyjemniej niż type59. Działo i mobilność przeciętna - na 9 tierach czasem trzeba złota użyć. Za to rewelacyjne opuszczenie działa i dobry pancerz. Na prawdę dużo potrafi przyjąć. 1500 HP robi swoje. Kupić bym go nie kupił, ale jak na darmowy czołg złego słowa nie powiem.


Ostatnio gram więcej w WT GF - całkiem przyjemne zważywszy, że to początkowa beta. Ale jeszcze sporo muszą poprawić. Chociażby balans w bitwach realistycznych - prawie każda gra Niemcami kończyła się w moim przypadku przegraną, za to Rosjanami wygrać jest bardzo prosto. No i irytuje, że aby przejść do kolejnej ery trzeba nie tylko zbadać ale i zakupić określoną ilość czołgów. Drażni też fanatyzm fanów tej gry. Ogólnie jak coś w bitwie nie pójdzie to zwalają na "WOTowców" . No i nie da się powiedzieć złego słowa na Ground Forces bo obraża to ich uczucia religijne. ;)
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Ja nie zrobiłem i już raczej nie zrobię, bo mam za duże zaległości na japońcach.

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11595
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

No japońce szły mi najwolniej. Gdyby nie gwiazdka razy 5 przez 4 dni to pewnie bym ich nie wbił.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

A ja młócę nadal samolotami :) Czekam na WoS - tak żeby sprawdzić co wymyślą.
A potem widzę wszystkie trzy razem - na jednym polu bitwy :)

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

I rzutem na taśmę w garażu pojawił się i Pers :)
Pierwszy wysoko-tierowy premium u mnie :)
Jako, że nie mam zamiaru kupować czołgów jest to niezły prezent :)
Szkoda tylko, że jak był event na JS-6 to nie miałem na niego czasu.

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11595
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

LordRuthwen pisze:I rzutem na taśmę w garażu pojawił się i Pers :)
Pierwszy wysoko-tierowy premium u mnie :)
Jako, że nie mam zamiaru kupować czołgów jest to niezły prezent :)
Szkoda tylko, że jak był event na JS-6 to nie miałem na niego czasu.

On był ciężki bo po pierwsze trzeba było zrobić 100 000 a po drugie Japońce startowali od zera i chyba były tylko 2 tygodnie na wbicie bo patch z nimi wszedł w połowie konkursu.
Nawet nie zaczynałem go robić.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Heh, starałem się też o ten 7 tieru za CW przyznawany, niestety dostaliśmy całą drużyną banana za "ustawiony" mecz: koleś wyjechał T1 a my mieliśmy 13 AMX-ów 1390, no to stwierdziliśmy, że się zabawimy, został szybko otoczony i zablokowany, wieże w tyłem do niego i tym sposobem natłukł 5k dmg i wyszedł z przegranej bitwy z 1800 expa co nie spodobało się załodze WG.
Ale śmiechu było ładnie, 4 zaliczyły magazyn, ślicznie wybuchały :P
Chce ktoś replay ?:P

Awatar użytkownika

PrzemczaN
Proedroj
Posty: 308
Rejestracja: 21-07-2012, 15:27

Post autor: PrzemczaN »

Pytanie do czołgistów. Przy nowej aktualizacji spaprali moim zdaniem dźwięki. Efekt tego wyciszenia w kabinie jest taki, że mam wrażenie jakbym strzelał z kiepskiej dubeltówki zamiast z solidnej armaty. Więc postanowiłem powrócić do moda z dźwiękami realistycznymi, kiedyś to testowałem, było ok. Zainstalowałem je przy instalacji paczki od Aslaina (nawiasem mówiąc szacun dla gościa za tą paczkę już od kilku aktualizacji), ale testuje różne mody dźwiękowe (bo ma ich tam kilka) i nie jestem zadowolony. Dźwięki dalej nie brzmią efektownie, bardziej jakbym strzelał z jakiejś rurki bambusowej ;) Czy to jest wina tych przeróbek w aktualizacji czy może ma ktoś jakiegoś sprawdzonego moda, żeby można było poczuć się jak w czołgu...


wadas
Prytan
Posty: 170
Rejestracja: 22-12-2011, 16:02

Post autor: wadas »

Szukam czołgu z 8 tieru na drużynówki i tak się zastanawiam, czy warto wrócić do AMX 50 100? Sporo tego jeździło na turnieju wargaming, czyli muszą być coś warte :) http://mmovault.pl/news/5421/wyniki-czw ... -ogloszone

A że mam drzewko Fr HV całe, to mógłbym kupić 8)

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

wadas, warto, tylko tym się trzeba uczyć od nowa grać, bo miękkie, ale jak umiesz to jesteś w stanie zjeść nawet i X na solo.

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11595
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Dokładnie - fajny czołg ale trzeba go opanować.

A tak poza tym nie wiem jak macie Wy - ale ostatnie patche mnie strasznie rozczarowują - przerost formy nad treścią a gra stoi w miejscu i zaczyna się nudzić.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

ODPOWIEDZ