World of Tanks

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11645
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

LordRuthwen pisze:Humor potrafią zepsuć T-50 i Typ-59 :P
Grając artą bardziej boję się VK2801 , ma na prawdę niezłe działo i pancerz jak na czołg lekki, gdzieś na sieci jest filmik jak VK2801 rozwala mausa. Na szczęście są mniej popularne niż seria T-50.
Jak T-50 i T-50-2 są upierdliwe to zazwyczaj, przynajmniej jeżeli jadą na wprost udaje mi się je uszkodzić odłamkami na tyle aby je zatrzymać. A jak staną to już po nich.
Typy 59 są natomiast upierdliwe w grupach. Raz widziałem"wilcze stado" 7 typów wpadające na pełnej prędkości w grupę czołgów ciężkich. W ciągu 3 minut było po bitwie. Niestety po patchu 0.7 (Wargaming łaskawie ogłosiło, ze w przyszłym tygodniu być może poda informacje kiedy zostanie wprowadzony :D ) będzie ich jeszcze więcej. Strasznie osłabiają zarobki na artylerii więc gracze z czołgami wysokiego tieru będą je wykupywać aby stać ich było na grę dziesiątkami. Naprawa mausa to koszt około 30 tys kredytów, koszt pocisku oscyluje w granicach 1500. Więc jak gracz w grze nie zarobi nim 60 tys to jest w plecy, a Typ 59 w dobrej bitwie wyciąga tyle bez problemu.
PS. Jak macie rozwinięte drzewko czołgów ruskich to wbijajcie na IS-4, w którymś z kolejnych patchy awansuje na tier 10. (mi się nie chce przez kw3 przegryzać)

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6854
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Heh, serwery im się poddały, nie można ściągnąć update bo wywala błędy, po 15 minutach w końcu pobrałem plik torrent.


Rodowity
Archont
Posty: 733
Rejestracja: 17-11-2010, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Rodowity »

długo ściągaliście to?;p

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11645
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Z serwera nie licz na to że ściągniesz dzisiaj. Na początku szło dość nieźle ale potem zaczęło się wlec po 40 kb/s. Spróbuj z torrenta - ładnie leci.
Tak jak by WG nie mogło udostępnić patacha z samego rana.


Rodowity
Archont
Posty: 733
Rejestracja: 17-11-2010, 16:42
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Rodowity »

o 4:30 udało sie pobrać, czy zawsze tnie tak gre?

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11645
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Rodowity pisze:o 4:30 udało sie pobrać, czy zawsze tnie tak gre?
Co masz na myśli ?

Awatar użytkownika

Citric
Obywatel
Posty: 8
Rejestracja: 18-12-2011, 20:48
Lokalizacja: Tarnów, os. Zielone

Post autor: Citric »

O 4:30 udało się pobrać bo w ciągu 24h każdy tankista chciał dorwać w swoje łapy update(7mln graczy!!). Dziś wyszedł nowy test server 0.7.1 zachęcam żeby zobaczyć :) dodano czołgi naszych zachodnich sojuszników którzy dzielnie walczyli na Lini Maginota :D. Na start dostajesz 15k golda i czołgi jakie miałeś 15listopada. Exp jest x10 i kasa tak samo więc nabicie e100 w 2 dni? keine problem :)
– Co zmieniłby pan na terenie gminy?
– Najlepsza jest metoda warstwowa. Warstwa ziemi-warstwa komunistów–warstwa ziemi i warstwa komunistów.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Ok powiedzcie mi czy to normalne ze jak włączam gre - to dostaje od wszystkich wpierd... :)
I jakies to takie skomplikowane ;p
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6854
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Beaver, tak :P to normalne :)
Musisz się nauczyć i podszkolić załogę, potem to ty będziesz rozdawał wpier...ol :P

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Nie jest tak źle mi update się w 10-12 minut pobrało :D ;]

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6854
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Mi też, ale dzisiaj dopiero :P
Wczoraj był kibel totalny, wszyscy się rzucili.

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

no nie powiem Exp x2 ;] T34 bd już dziś to może jeszcze T1 dziś się załatwi ;]

Pieknie ;] mając M3 Lee wylosowało mnie do Tygrysa xD
Wow nie wiedziałem że M3 lee można Tygrysa rozwalić ;] Tygrys miał 70 % to go do końca rozwaliłem , niestety zderzyłem się z nim i padłem


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

Beaver pisze:Ok powiedzcie mi czy to normalne ze jak włączam gre - to dostaje od wszystkich wpierd... :)
Mam wrażenie, że im dalej tym trudniej. Tymi małymi piździkami ;) na początku grało mi się jakoś łatwiej. Skorzystaj z linka podanego przez Defekatora, dostaniesz fajny, mały czołg. Idealny na początek, bo nie zniechęca i robi wyniki. Bardzo udana zabawka.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6854
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Aaaa tam, mi sięMS-1 bardzo podobał, pod koniec doszedłem już do takiej wprawy, że podczas jednej bitwy potrafiłem rozwalać po 3-4 BT-2 i przeżyć :)
A teraz jak ktoś ode mnie zgarnie to raczej nie muszę poprawiać :)

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11645
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Boruta pisze: Mam wrażenie, że im dalej tym trudniej.
Najłatwiej gra się chyba czołgami w okolicach 6 tieru.
Skorzystaj z linka podanego przez Defekatora, dostaniesz fajny, mały czołg. Idealny na początek, bo nie zniechęca i robi wyniki. Bardzo udana zabawka.
Warto przeczytać też to:
http://world-of-tanks.eu/poradniki/-wsk ... obrazkach/

PS. Warto też zainstalować mod Over Target Markers. Jest już wersja dla 7.0. Znacznie zwiększa przyjemność gry.
http://www.megaupload.com/?d=56HGE8BA

To:
http://forum.worldoftanks.eu/index.php? ... -mod-v155/
też jest przydatne.

ODPOWIEDZ