World of Tanks

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6846
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Widzę, że więcej zapaleńców u nas :)
Gracie w plutonie? To dopiero sajgon jest.


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

defekator pisze:PS jakiego masz nicka w grze ?
Od nazwy maila, karpiowy ;)
Na "Myszkę" się nie nastawiam, wystarczy mi coś mniejszego. Niszczyciela chyba odpuszczę. Jeśli mam siedzieć w krzakach to już wolę artylerię.
LordRuthwen pisze:Gracie w plutonie? To dopiero sajgon jest.
Na czym to polega, można tworzyć zamknięte, lokalne grupy?

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11637
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Boruta pisze:
LordRuthwen pisze:Gracie w plutonie? To dopiero sajgon jest.
Na czym to polega, można tworzyć zamknięte, lokalne grupy?

2 lub 3 osobowe (tutaj założyciel musi mieć konto premium) możesz grać wówczas razem w jednej bitwie i komunikować się przez czat głosowy (musisz tą opcję włączyć w opcjach). W nowym patchu wejdzie możliwość ograniczania poziomu w kompaniach - jeszcze fajniejsza sprawa bo obecnie bez IX lub X tieru do kompanii nie ma co wchodzić :(

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6846
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

do 2 osób premium nie jest potrzebne, a czat głosowy robi robotę

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6846
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Heh, ostatnio mi ładnie wyszło moim rozpruwaczem (SU-100), 8 trupów zebrałem podczas jednej bitwy :) najlepsze jest to, że ostatnie 4 to byłem ostatni z mojej grupy na nich wszystkich.
Tak to ja mogę grać :D

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11637
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

LordRuthwen pisze:Heh, ostatnio mi ładnie wyszło moim rozpruwaczem (SU-100), 8 trupów zebrałem podczas jednej bitwy :) najlepsze jest to, że ostatnie 4 to byłem ostatni z mojej grupy na nich wszystkich.
Tak to ja mogę grać :D
Najwięcej udało mi się 7 ściągnąć. Ale ostatnio za pomocą m40/43 zniszczyłem 3 arty jednym strzałem. I to na ślepo :D
Korzystałeś z tych kodów od Wargaming z niemieckiej stronki? 10 slotów na czołgi, 10 dni premium i prawie 2 mld kredytów za darmo piechotą nie chodzą ;)

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6846
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Nie, gram uczciwie :P

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11637
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

LordRuthwen pisze:Nie, gram uczciwie :P
Ale to jest uczciwe. Przecież te kody są od Wargaming a oni na nich korzystają. Ot taka promocja: pograj sobie trochę za darmo na koncie premium i pociesz się troszkę darmowymi bajerami, to może potem to konto premium wykupisz.
Jak by co:
http://world-of-tanks.eu/aktualnosci/-3 ... i-premium/ <-- ten jest jednorazowy, ale trzeba mieć konto na paypalu o przeczytać uważnie instrukcję, bo inaczej można wtopić na 14 euro ;)

http://world-of-tanks.eu/aktualnosci/-3 ... n-premium/ <--- a ten można było wpisać 10 razy i nie ma żadnego ryzyka finansowego (za każdym razem sprzedając czołg) Admini przyznali, że to błąd, ale stwierdzają, że wykorzystanie kodu 10 razy nie łamie żadnego regulaminu. Najlepiej robić to przez skrzynkę o2 do której można przypisać wiele adresów. Tylko nie wiem czy nie zablokowali możliwości wielokrotnego wpisywania. Ale warto wpisać chociaż raz bo T 127 to świetny czołg. Taki mikro Maus w grach niskotierowych. A zabawa nim jest przednia.


PS, w poprzednim poście miały być oczywiście 2 mln a nie 2 mld ;)

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6846
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Ciekawe :P
Dzięki.


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

LordRuthwen pisze:Heh, ostatnio mi ładnie wyszło moim rozpruwaczem (SU-100), 8 trupów zebrałem podczas jednej bitwy :) najlepsze jest to, że ostatnie 4 to byłem ostatni z mojej grupy na nich wszystkich.
Tak to ja mogę grać :D
Niezły wynik. Rekord jaki widziałem w jednej bitwie to 11 maszyn zniszczonych Marderem II :shock:
defekator pisze:Korzystałeś z tych kodów od Wargaming z niemieckiej stronki? 10 slotów na czołgi, 10 dni premium i prawie 2 mld kredytów za darmo piechotą nie chodzą ;)
Dzięki za informację. Jednak nie udało mi się aktywować konta na ComputerBild, nie odesłali linka aktywującego. Może jeszcze spróbuję z innej skrzynki.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6846
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Marder dobra maszyna, nie lubiłem ich jak grałem AT-1, oj strasznie nie lubiłem :P

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Ja teraz pociskam Hetzerem podstawowy . 1 Bitwa i 3 zniszczenia bez rozwalenia mojego .. miłe zaskoczenie

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6846
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Hetzer potrafi zaskoczyć, mnie w Su-85 zrykoszetował z 20 metrów :P

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

No i do pomocy mam jeszcze BT-7 szybkie i zwinne potrafi napsuć humoru :D

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6846
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Humor potrafią zepsuć T-50 i Typ-59 :P

ODPOWIEDZ