World of Tanks

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6840
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Su-100 ładnie zarabiało, niestety się już pozbyłem na korzyść 152, na początku to jest tym przesrane grać, bo strasznie to wolne :)
VK3601 też ładnie zarabia, na bitwę 40 000 to wcale nie problem.

Podoba mi się za to gra KW, jak trafię na dobre składy, ostatnio miałem okazję jechać środkiem nie kryjąc się wcale bo nikt nie mógł mnie przebić :)

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

KV na początku udręka. Ledwo co się obraca , a jedzie 30km/h z górki ...

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6840
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Oj tam oj tam :P

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Najgorsze , że ciągle losuje mnie do Lowe,.E75 itd. A tam za zwiadowcę nie zrobię ;/ nie ma jak expa nabić ...

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6840
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

To załaduj odłamki i trzymaj się z tyłu, przynajmniej ich choć trochę uszkodzisz.

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Pierwsza bitwa którą przeżyłem i wygrałem .. niby nic nie uszkodziłem ale jest dobrze

Awatar użytkownika

Citric
Obywatel
Posty: 8
Rejestracja: 18-12-2011, 20:48
Lokalizacja: Tarnów, os. Zielone

Post autor: Citric »

ogólnie to 6ierami i ew 7 zarabia się najlepiej ale w td też nie jest źle, jak mnie w Ferdynandzie bez fraga tylko uszkodzonego miałem is4 zajechał t44 i zabił w 20sek to dostałem 15k naprawa 9 amunicja 3, więc cały czas na plusie :).
VK3601 też ładnie zarabia, na bitwę 40 000 to wcale nie problem.
. Wejdź sobie w jakąś kompanie czołgów średni najlepiej tam masz medy do 6tieru jak będzisz grać z polakami to gwarantowane że w 2h zarobisz 11k expa :) KW też się tam przyda ze swoją 107, albo grile.
Miło z ich strony za takie ładne kompanie :) obyś trafił na francuzów na Przełęczy wszyscy jadą przez most
– Co zmieniłby pan na terenie gminy?
– Najlepsza jest metoda warstwowa. Warstwa ziemi-warstwa komunistów–warstwa ziemi i warstwa komunistów.


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

Jeśli ktoś z Was nie korzystał jeszcze z kodów na czołg T-127 z TEJ strony, to mam jeden do oddania. Wyślę przez PW. Szkoda żeby się zmarnował ;)

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11626
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

A ja wygrałem podkładkę pod mysz WOT w świątecznym konkursie :D
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6840
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Wyszedł update 7.1 a w nim czołgi francuskie... Jeśli ktoś grał na becie ten wie, że jest się czego bać, mają w większości szmaciany pancerz, ale szybkostrzelność i szybkość pojazdów poraża.
Przykład: Ja strzelę raz i przeładowuję, on w tym czasie 5 razy i po mnie :P

Nie wie ktoś (nie doczytałem) czy wprowadzili w końcu "mgłę wojny" (brak informacji o przeciwnikach przed wykryciem ich) oraz czy ukryli tory lotu pocisków? Bo gra artylerią na chwilę obecną to masakra jest :P


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

Graliście już Tetrarchem ? Da radę tym grać, czy zyskujemy tylko dodatkowy slot?

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11626
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Boruta pisze:Graliście już Tetrarchem ? Da radę tym grać, czy zyskujemy tylko dodatkowy slot?
Nie grałem ale podobno nie jest najgorszy. W sumie ani nie opłaca się sprzedawać (150k kasy) ani trzymać bo to drugi tier i nic prawie nie zarabia. Ja go sobie chyba zostwię.

LordRuthwen
Francuzy może i dobre będą na wyższych tierach. Bo te pierwsze to tragedia działka nic nie mogą przebić. Mgła wojny będzie tylko na bitwach klanowych, natomiast tracerów nie mają zamiaru usuwać, wprowadzili je celowo aby osłabić artę W sumie mi one nie przeszkadzają, trzeba pamiętać tylko aby po każdym strzale ruszyć artę do tyłu lub do przodu. (nawet nie czekam na efekty strzału tylko ruszam). W ten sposób skontrowali mnie chyba tylko z 3 razy. Za to polowanie na arty wroga to fajna zabawa. ;) Znacznie bardziej zabolało mnie osłabienie zarobków na niej.

A najbardziej wkurzająca rzecz w nowym patchu to zamienienie przycisków w menu w bitwie. Jak zagracie szybko zrozumiecie o co chodzi :D


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

defekator pisze:Bo te pierwsze to tragedia działka nic nie mogą przebić
Zagrałem tym pierwszym wynalazkiem i jestem w szoku jaki ma rozrzut :lol: Proca byłaby celniejsza.


wadas
Prytan
Posty: 170
Rejestracja: 22-12-2011, 16:02

Post autor: wadas »

JA podobnie jak panowie, robię Francuza. Jak na teraz mam:
T54 - dla przyjemności, ale strasznie na nim tracę, bo pociski po 1.5k coins i nawet wygrana przynosi mi straty.
SU8 - do zarabiania, wcześniej zarabiałem scoutami, ale po ostatnich patchach łatwiej się zarabia arty.
BGR G1B - V tier żabojadów. Najgorsze było przebrnięcie przez B1 (IV tier) tamten ma działko z 3 tieru i nic nie przebijał, a mobilność gorsza niż na KV. Tym już przynajmniej da się jeździć i ma lepsze działko.


Od którego tieru zaczynają się te działka rewolwerowe?

Awatar użytkownika

Citric
Obywatel
Posty: 8
Rejestracja: 18-12-2011, 20:48
Lokalizacja: Tarnów, os. Zielone

Post autor: Citric »

W AMX 1945 masz możliwość zbadania działa 90mmDCA-45 to będzie potrzebne żeby w AMX 50 100 zbadać maszynówkę SA-47(100mm)
– Co zmieniłby pan na terenie gminy?
– Najlepsza jest metoda warstwowa. Warstwa ziemi-warstwa komunistów–warstwa ziemi i warstwa komunistów.

ODPOWIEDZ