World of Tanks

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Citric
Obywatel
Posty: 8
Rejestracja: 18-12-2011, 20:48
Lokalizacja: Tarnów, os. Zielone

Post autor: Citric »

tak, potwierdzam 6-5tier najlepiej się gra i zarabia, jednak żeby je zdobyć najpierw trzeba się przedrzeć przez 4tier, który jest najgorszy np. a20 vs tiger2 :D
– Co zmieniłby pan na terenie gminy?
– Najlepsza jest metoda warstwowa. Warstwa ziemi-warstwa komunistów–warstwa ziemi i warstwa komunistów.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Się rejestruję, proszą o podanie 'invite code', podejrzewam, że zapraszający coś z tego będzie miał, więc podawajcie :) - kto pierwszy, ten lepszy :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11594
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Citric pisze:tak, potwierdzam 6-5tier najlepiej się gra i zarabia, jednak żeby je zdobyć najpierw trzeba się przedrzeć przez 4tier, który jest najgorszy np. a20 vs tiger2 :D
Bo jak Cię rzuca a20 w wysokie tiery to robisz za zwiadowcę, najlepiej próbuj wykryć wrogą artylerię lub po prostu podświetlaj inne cele drużynie. Tylko radio musisz mieć dobre. W sumie to jedyna metoda na przebrnięcie przez większość 4 tierów, chociaż jest kilka którymi można powalczyć np T 28. Dodatkowy plus z tego, że jak się nauczysz dobrze jeździć jako zwiadowca będziesz miał miejsce w każdym klanie. Po tym patchu clan wars bez zwiadowców to samobójstwo.
ad2222 pisze:Się rejestruję, proszą o podanie 'invite code', podejrzewam, że zapraszający coś z tego będzie miał, więc podawajcie :) - kto pierwszy, ten lepszy :)
Te kody dotyczą niektórych promocji, jak wpiszesz taki kod to Ty coś z tego będziesz miał. Tylko w chwili obecnej żadnej promocji nie kojarzę. Może ta jeszcze działa:
http://forum.worldoftanks.eu/index.php? ... ge__st__60
Ostatnio zmieniony 20-12-2011, 22:38 przez defekator, łącznie zmieniany 1 raz.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3775
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

No i to by było na tyle z rodzinnych świąt :P Wszyscy się rejestrują na WOT :P

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Citric, Skąd ja to znam :P właśnie teraz Cisne 4 tierem A-20 zostało 1k expa do T-34 ;]

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

defekator pisze:Te kody dotyczą niektórych promocji, jak wpiszesz taki kod to Ty coś z tego będziesz miał. Tylko w chwili obecnej żadnej promocji nie kojarzę. Może ta jeszcze działa:
Szkoda, myślałem, że komuś pomogę :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Ja dostalem jakis kod do do atrakcyjnych zestawów startowych. W pakiecie znajduje się jednodniowy dostęp do konta premium, 300 sztuk złota i ekskluzywny czołg - nie wiem co to ale takie rozdaja na gry-online.pl ;p
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

Jeśli Ci nie potrzebny to podeślij :D ja go dobrze wykorzystam :D

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Widzę, że się nas dużo zrobiło, a może by tak klan? :P

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Jak przyjmiecie świeżaka po 3 bitwach w których za każdym razem z jego czołgu została kupka nieszczęścia, to się wpisuję :)
Ostatnio zmieniony 21-12-2011, 09:50 przez ad2222, łącznie zmieniany 1 raz.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Będziemy mieć kamikaze loltraktorowca :P

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11594
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Klan bez dużej ilości 10 tierów nie za bardzo ma rację bytu.
Ale skoro teraz wprowadzono ograniczenia poziomów w kampanii to można by umówić się na grę właśnie w tym trybie.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Winter
Proedroj
Posty: 336
Rejestracja: 11-12-2011, 19:00

Post autor: Winter »

No panowie .. nabiłem T-34 i KV ;] Zapraszajcie to może pogramy w plutonie ...

nick : MatikV


wadas
Prytan
Posty: 170
Rejestracja: 22-12-2011, 16:02

Post autor: wadas »

Ja mam T54, ale po ostatnim patchu zepsuli mi ekonomie i bez premium nie stać mnie na jego naprawę. Scout którym normalnie zarabiałem na naprawę T54 teraz przynosi mi straty, bo 9/10 potyczek jestem najsłabszym tierem :oops:

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11594
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

wadas pisze:Ja mam T54, ale po ostatnim patchu zepsuli mi ekonomie i bez premium nie stać mnie na jego naprawę. Scout którym normalnie zarabiałem na naprawę T54 teraz przynosi mi straty, bo 9/10 potyczek jestem najsłabszym tierem :oops:
Najlepiej chyba zarabiają KW i SU85. Chociaż wydaje mi się, że amerykańskie artylerie 6 i 7 tieru mimo osłabienia też powinny być mocno na plus. Niestety bez premki aby grać 9 i 10 Tierem trzeba zarabiać na 5 tierowych czołgach. Albo kupić typ59 - spokojnie można bez premki 60 tys na bitwę nim wyciągać - tylko nieco drogi jest. :(

ODPOWIEDZ