World of Tanks

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Widzieliście działo Karl? :)
Jest po prostu piękne :P


marcysiek
Obywatel
Posty: 15
Rejestracja: 25-03-2013, 17:10

Post autor: marcysiek »


Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11595
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Kurcze oglądam sobie teraz relację z Warszawy z finałów mistrzostw świata WOTa czy jak to się tam nazywa i ku swojemu zdziwieniu muszę stwierdzić, że całkiem to ciekawe.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


marcysiek
Obywatel
Posty: 15
Rejestracja: 25-03-2013, 17:10

Post autor: marcysiek »

tylko szkoda że tak daleko ;) zawsze na takich imprezach rozdają masę ciekawych kodów np. w Warszawie rozdawali teraz na czołg japoński premium Type 3 Chi Nu Kai, oraz między innymi na niemiecki czołg lekki 2 tieru - Pz 38H (nie do kupienia)

gdyby tak kiedyś zrobili w Tarnowie... lub chociaż Kraków :D

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11595
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

marcysiek pisze:
gdyby tak kiedyś zrobili w Tarnowie... lub chociaż Kraków :D

Do tego potrzeba infrastruktury i starań ze strony władz miasta aby coś takiego przyciągnąć Nawet jeżeli mielibyśmy to pierwsze to podejrzewam, że jeżeli chodzi o władzę to większość po usłyszeniu skrótu MMO pomyślała by, że się ich obraża. Obawiam się nawet, że gdyby ktoś nawet wyszedł do nich z taką propozycją odmówili by ze względu na "prestiż". Niestety nie ta mentalność.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Chi Nu Kai - porównywaliśmy sobie to kiedyś z kumplem, ja miałem Chi Nu wymaksowanego, on Kai... Cóż, nie wypadł dobrze:P
Wolny, słabsze działo i do tego wolniejsze, pancerz ten sam.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Zmieńcie hasło, dostaniecie 300 golda :P


sotiv
Proedroj
Posty: 341
Rejestracja: 11-07-2013, 14:52

Post autor: sotiv »

I jak tam po nowym patchu? Graliście coś, jakieś wrażenia, bo mi niestety udało się zagrać aż 1 bitwę i niestety szybko zginąłem więc nawet nie przyglądnąłem się jak to wygląda.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Generalnie mody wywaliło a te co były wczoraj nie nadawały się do niczego.
Musze sprawdzić bo T7 Combat Car i VIC dostały boofa :)

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11595
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Nowa grafika jakoś nie jest znacznie lepsza od starej a spadki FPS znacznie się zwiększyły. Jak sobie jadę po pustej przestrzeni mam 50 FPS jak się zaczyna ostre strzelanie spada nawet do 18FPS. I to niezależnie od ustawień graficznych. Jak zwykle w przypadku gier WG optymalizacja leży i nawet kwiczeć nie ma siły.
Stawiam, że patch 9.1 będzie przeznaczony na poprawienie tego co skopali w 9.0.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


wadas
Prytan
Posty: 170
Rejestracja: 22-12-2011, 16:02

Post autor: wadas »

Nowy tryb "bitwy historyczne" całkiem fajny, ale mega trudny dla wszystkiego co nie Niemieckie. Ja niestety łapię się tylko na "Bitwę o Ardeny" wrażenia:
Jest MEGA TRUDNO, ale jak się zagra taktycznie to jest szansa na wygranie Jankesami. Kwestia by nie rushować, wystawić czujki i kampić. Hellcaty zostały osłabione nad czym ubolewam, ale nawet 75mm działkiem idzie przebić T2 z boku raz na cztery strzały :mrgreen:
Tygrys 2 w końcu nabiera znaczenia (jest niczym raid boss w mmorpg) , takich hellcatów to potrzeba co najmniej 3 by go zabić; jeden podświetla a dwóch wali z boku.

Wygrana takimi piździkami cieszy niesamowicie :) Martwi natomiast, że tak dużo kretynów gra w WoT, co myślą, że wolf packiem hellcatów wygrają bitwę, a kończy się sromotną porażką.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Ja tam nie mam problemu, mam Shermana Firefly i wczoraj na solo rozwaliłem w historykach właśnie KT i jeszcze do tego jagdpanther kawałek dalej.
Ludzie się rzucili na niemcow, ciężko nimi do bitwy dołączyć, amerykańcami jest łatwiej, są szybsze, zwrotniejsze i szybciej strzelają :)


sotiv
Proedroj
Posty: 341
Rejestracja: 11-07-2013, 14:52

Post autor: sotiv »

Ja niestety mam tylko Niemieckie Tigery i Stuga więc raczej w historycznych sobie nie pogram. Chciałem się dołączyć to Ruskich 3 szt, a Niemieckich z 70 i weź czekaj na bitwę.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

No właśnie dlatego odpuściłem niemieckie :)
A teraz zagadka: na minimalnych detalach się tnie, jak zwiększę na maksymalne to mam 40 klatek ciągle - o co chodzi? :P GeForce 9600 :P

Awatar użytkownika

Autor tematu
defekator
Rhetor
Posty: 11595
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

A ja właśnie gram w betę WT Ground Forces. Czy jest lepsze czy gorsze od WOTa nie potrafię stwierdzić - po prostu jest inne, całkowicie różni się podejściem do rozgrywki. WOTa z rynku nie zmiecie ale z pewnością nawiążą równorzędną walkę. Jedyne co mnie wkurza to system wykrywania wroga. Po kilku bitwach od wypatrywania wrogich czołgów wśród zarośli bolą mnie oczy.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

ODPOWIEDZ