Windows 7 - wasze opinie

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
Awatar użytkownika

Autor tematu
huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Windows 7 - wasze opinie

Post autor: huziu »

Chciałbym poznać wasze zdanie na temat Windows 7 (pomijając różne wersje), czy macie tylko na testy, czy juz zdążyliście na niego wyemigrować. Według opinii ekspertów, MS może wreszcie konkurować ze słynnym Mac OS firmy Apple, czy też jedną z dystrybucji Linuxa jaką jest Ubuntu.

Awatar użytkownika

Lwowska
Prytan
Posty: 164
Rejestracja: 25-08-2009, 23:58
Lokalizacja: Tarnów/Grabówka/
Kontakt:

Post autor: Lwowska »

Znajomy ma i jest zadowolony, ale jeżeli masz dobry komputer to lepszym wyborem jest po prostu xp service pack 3, lepiej poczekać z 7 niech go ludzie już przebadają i przechrzczą po co w razie problemu się męczyć i szukać pomocy. Sam taką taktykę obrałem :->

Z makiem może i może konkurować ale z Linuksem jak jest w dobrych rękach to nigdy nie będzie wstanie. Na przykład compiz fusion stary jak świat a microsoft i tak nie może zrobić czegoś co by temu dorównało.


faleQ
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Post autor: faleQ »

7 winda jest bardzo dobrym systemem. Mam go na laptopie i powiem, że po jego instalacji musiałem zainstalować tylko jeden sterownik, do touch pada, bo ten co się zainstalował obsługiwał tylko pionową belkę przewijania. Po pierwszym uruchomieniu, komputer sam się podłączył do wifi, ściągnął aktualizacje ze sterownikami pod ten komputer. I o dziwo jeszcze się nie wysypał ;)
Trudniej jest natomiast ze starszym sprzętem, jeśli do takowego nie było sterowników pod Vistę to niestety nie ma ich do siódemki.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Małżonka ma, nie narzeka (wersja RC), po podpięciu do sieci pociągnął stery i wszystko chodzi jak należy, zdecydowanie lepszy niż wiśta, generalnie warty polecenia jeśli chodzi o systemy z rodziny M$.


ficior
Obywatel
Posty: 5
Rejestracja: 06-10-2009, 20:16

Post autor: ficior »

mam wersje U naprawde smiga,jest blad wykryje zrodlo i likwiduje calkowicie naprawia nie odpowiadane zadania mysli ... np jak robilem siec w domu sama mi mowila co mam resetowac a co sprawdzic ...


marpie
Obywatel
Posty: 82
Rejestracja: 30-11-2009, 01:28

Re: Windows 7 - wasze opinie

Post autor: marpie »

huziu pisze:wreszcie konkurować ze słynnym Mac OS firmy Apple
Jabłko jak jabłko :)
Załączniki
apple.jpg
apple.jpg (27.01 KiB) Przejrzano 27352 razy


Zybek1
Obywatel
Posty: 55
Rejestracja: 29-11-2009, 23:47
Lokalizacja: Kraina Wiecznej Szczesliwosci

Post autor: Zybek1 »

Wrzucilem win7 polska wersje na loptapa, ale wyjde z tego, poniewaz nie roslem z polskim slownictwem komputerowym, dlatego czasem ciezko mi dojsc o co chodzi.

(***)
ocenzurowano :)
Ostatnio zmieniony 18-12-2009, 11:24 przez Zybek1, łącznie zmieniany 1 raz.
Zakladanie kaganca jest wbrew konstytucji.
Oko strusia jest większe od jego mózgu,-znam takich ludzi.

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Zybek1:
Wrzucilem win7 polska wersje na loptapa, ale wyjde z tego, poniewaz nie roslem z polskim slownictwem komputerowym, dlatego czasem ciezko mi dojsc o co chodzi. (tu było o "legalnych" kopiach na "testy" - ale już nie ma - ADMIN


Nakłanianie do piractwa jak i sama taka działalność jest ścigana karnie - z przyjemnością złoże pierwszy swój donos na ciebie. To ze mieszkasz w usa nie wiele ci da w tym przypadku.

Proszę też admina o zrobienie czegoś tym osobnikiem.
Ostatnio zmieniony 18-12-2009, 21:28 przez rzuf, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Na początek ustne ostrzeżenie.

Zybek - nie traktuj tego osobiście, po prostu na forum nie nakłaniamy do piractwa i łamania prawa.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Zybek1
Obywatel
Posty: 55
Rejestracja: 29-11-2009, 23:47
Lokalizacja: Kraina Wiecznej Szczesliwosci

Post autor: Zybek1 »

Zapomnialem, ze policja w Polsce ma nieograniczone prawa.Kompletna paranoja.Mea culpa, mea maxima culpa. :oops:
Kopia jest legalna (probna na 10 kompow) i straszenie donosem, swiadczy tylko o jakosci osobnika.
Zakladanie kaganca jest wbrew konstytucji.
Oko strusia jest większe od jego mózgu,-znam takich ludzi.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Zapomnialem, ze policja w Polsce ma nieograniczone prawa
Dobrze, że języka nie zapomniałeś...

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

co za bezczelny palant dosc ze piractwo zlodziej szerzy to jeszcze bedzie mi tu ublizal !! spiepszaj dziadu!!

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Zybek1 pisze:Kopia jest legalna (probna na 10 kompow)
Buhahahahaha! Niezłe - ciekawe co na to MS.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

a M$ na to - niemożliwe :)
Jeżeli to windows7 RC, to Zybek miał rację :))
http://www.komputerswiat.pl/nowosci/pro ... erwca.aspx

I mam tylko nadzieję, że to wersja RC :) Bo jak nie, to pewnie warn zostanie... :)
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


ODPOWIEDZ