Info-Net Internet Radiowy (Kępa Bogumiłowicka)

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
Awatar użytkownika

Info-Net
Obywatel
Posty: 55
Rejestracja: 18-01-2012, 23:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Info-Net »

Lechu pisze:Wy kładziecie teraz światłowód w Nowodworzu ? Kiedy będzie można z niego korzystać ? i jaka oferta ?
Tam to akurat nie my - najprawdopodobniej chodzi Ci o inwestycję Pro4Netu, szczegółów ich oferty niestety nie znam ale mogę tyle obiecać, że jak weźmiesz od nich łącze to będziesz mógł skorzystać z naszej telefonii stacjonarnej bo akurat w tej kwestii ze sobą współpracujemy :)
pozdrawia załoga Info-Net Tarnów
<#### http://www.in.net.pl" onclick="window.open(this.href);return false; #####>


P4N
Metoikos
Posty: 3
Rejestracja: 02-02-2013, 11:04
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: P4N »

Tak jak kolega wyżej napisał w Nowodworzu światłowody kładzie firma PRO4NET. W przeciągu miesiąca planujemy uruchomić cały szkielet. Informacje o postępach prac oraz ofertę będzie można znaleźć na naszej stronie: www.pro4net.pl


bart11
Archont
Posty: 604
Rejestracja: 26-02-2013, 23:43

Post autor: bart11 »

Jeśli już w temacie Info-Net.
Czy ma ktoś może porównanie faktycznego użytkowania pakietu W3Turbo (za 39zl/msc)a EKO-NET 24 (za 47).

Zależy mi głównie na korzystaniu z VOD i niskich kosztach (* pakiety W3 przechodzą przez proxy, które nie jest 'lubiane' przez telewizory, smartboxy i inne wynalazki)

Awatar użytkownika

Info-Net
Obywatel
Posty: 55
Rejestracja: 18-01-2012, 23:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Info-Net »

W pakietach EKO abonent otrzymuje publiczny adres IP z bezpośrednim dostępem do Internetu (bez proxy), lecz mniejszą prędkością niż w pakietach STANDARD. Dodatkowo dla abonentów istnieje możliwość czasowego przetestowania wybranego pakietu.
pozdrawia załoga Info-Net Tarnów
<#### http://www.in.net.pl" onclick="window.open(this.href);return false; #####>


Kimlorek
Prytan
Posty: 102
Rejestracja: 22-06-2010, 07:29
Lokalizacja: Tarnow

Post autor: Kimlorek »

Dzisiaj zamontowałem internet od Info-Netu i póki co, sprawuje się bardzo dobrze, jak na radiowe warunki. Potestuje, posprawdzam i za jakiś czas Wam powiem, czy się opłacało.

Obrazek


Labudu
Prytan
Posty: 166
Rejestracja: 30-09-2011, 20:52
Lokalizacja: Zawada

Post autor: Labudu »

obyś był zadowolony, bo u mnie jak od ostatnich zapewnień o skończeniu prac było ok, to teraz od kilku dni jest syf, dziś onet ładuje się 21 sekund :)
2250ml 0 Rh+


Kimlorek
Prytan
Posty: 102
Rejestracja: 22-06-2010, 07:29
Lokalizacja: Tarnow

Post autor: Kimlorek »

Labudu, aktualnie jest tak:

Obrazek

Czyli bardzo dobrze.

Napotkałem co prawda pewną niedogodność, ale nie wiem, czym ona jest spowodowana, ani po czyjej stronie. Raz na jakiś czas (ze 3-4 razy dziennie), zrywa połączenie z Internetem na około 30 sekund, potem znów wszystko wraca do normy.


Labudu
Prytan
Posty: 166
Rejestracja: 30-09-2011, 20:52
Lokalizacja: Zawada

Post autor: Labudu »

takiego jak Ty to ja nawet o 4 rano nie mam :P Co do zrywania połączenia-też tak miałem przez bardzo długi czas, teraz przeszło albo po prostu nie zdarza się tak często, przez ostatnie 2 tyg miałem to raz. Co do transferu- ja wczoraj miałem 1,6/0,6 ping 36, ale nijak miało się to do rzeczywistości bo internet mulił. Standardowo to mam tak 3/1,2, ale tak jak mówię speedtest z muleniem neta nie zawsze idą w parze ;/
2250ml 0 Rh+

Awatar użytkownika

Info-Net
Obywatel
Posty: 55
Rejestracja: 18-01-2012, 23:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Info-Net »

Aż sobie zajrzałem do naszego systemu i nie widzę od imć Labudu żadnego nowego zgłoszenia. Kontakty via forum są niezłe ale bezpośredni kontakt z IN lepszy.
Jeszcze raz przypominam Tobie i wszystkim czytającym - dopóki nie otrzymamy od abonenta zgłoszenia nieprawidłowego działania usług, przyjjmujemy że działają one poprawnie.
Po to jest uruchomiony całodobowy kontakt z biurem, żeby nawet w nocy o północy zadzwonić, nagrać się na tę nieszczęsną sekretarkę a my przynajmniej wiemy, że coś jest nie tak i możemy reagować.


@Kimlorek - jeżeli to było w ciągu dnia to czasem nasze prace na sieci skutkują krótkotrwałą przerwą (przeładowanie oprogramowania w urządzeniach). Podeślij mi proszę na PW dane to sobie jeszcze sprawdzę co tam na abonenckich urządzeniach piszczy.
pozdrawia załoga Info-Net Tarnów
<#### http://www.in.net.pl" onclick="window.open(this.href);return false; #####>


Labudu
Prytan
Posty: 166
Rejestracja: 30-09-2011, 20:52
Lokalizacja: Zawada

Post autor: Labudu »

szczerze - szkoda nawet dzwonić bo po ostatniej wizycie było gorzej niż wcześniej bo pojawiły się spore lagi w grach. Także sorry winetu mam nadzieję że bardziej do dbania o jakość usług skłoni Was opinia na publicznym forum niż przyjechanie do klienta, zwiększenie transferu na godzinę przed, przyjechanie, popatrzenie, niby wszystko ok. Naprawdę szkoda paliwa :P Że już o osobistym zgłoszeniu w biurze nie wspomnę bo byłem kilka razy i odechciewa się tam w ogóle wchodzić przy takim szacunku do klienta
2250ml 0 Rh+


Kimlorek
Prytan
Posty: 102
Rejestracja: 22-06-2010, 07:29
Lokalizacja: Tarnow

Post autor: Kimlorek »

Labudu pisze:Że już o osobistym zgłoszeniu w biurze nie wspomnę bo byłem kilka razy i odechciewa się tam w ogóle wchodzić przy takim szacunku do klienta
Opowiadaj ;) Ja jutro idę, więc sam się przekonam.

Ja muszę pochwalić Panów monterów, byli bardzo mili, odpowiedzieli na wszystkie moje pytania.

Mam nadzieję, że ta prędkość internetu nie jest tylko po to, by zachęcić klienta, ale że po podpisaniu umowy, nadal taka pozostanie.


Labudu
Prytan
Posty: 166
Rejestracja: 30-09-2011, 20:52
Lokalizacja: Zawada

Post autor: Labudu »

do monterów nic nie mam, mili są. W biurze mam nadzieję już byłeś, moja ciocia nie była przed podpisaniem umowy i gdy w końcu tam szła to była w lekkim szoku na temat samego lokalu.

O biurze opowiadał nie będę bo może to był indywidualny przypadek :P Kiedyś jak w rowerowym powiedziałem gościowi że wciska mi kit, biorąc kasę za robotę której faktycznie nie zrobił bo 100% tak było to przestał się do mnie odzywać, a masę znajomych tam serwisowało rowery i żaden złego słowa nie powiedział na tą osobę, więc może to tylko do mnie ludzie są wrogo nastawieni :P

Żebyś się nie zdziwił :P ja dzień-dwa po zamontowaniu miałem po 15-20 download i 10 upload, później wróciło do standardowego do 8 Mb/s czyli w praktyce 3/1
2250ml 0 Rh+


Kimlorek
Prytan
Posty: 102
Rejestracja: 22-06-2010, 07:29
Lokalizacja: Tarnow

Post autor: Kimlorek »

Labudu,
W biurze mam nadzieję już byłeś, moja ciocia nie była przed podpisaniem umowy i gdy w końcu tam szła to była w lekkim szoku na temat samego lokalu.
No właśnie nie, wszystko telefonicznie załatwiałem.
Żebyś się nie zdziwił :P ja dzień-dwa po zamontowaniu miałem po 15-20 download i 10 upload, później wróciło do standardowego do 8 Mb/s czyli w praktyce 3/1
No cóż, pewnie i bym się nie zdziwił, ale na pewno zdenerwował.

Awatar użytkownika

Info-Net
Obywatel
Posty: 55
Rejestracja: 18-01-2012, 23:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Info-Net »

Faktem jest, w lokalu brakuje nam przestrzeni, kryształów, klimy, długonogich recepcjonistek i pewnie jeszcze paru rzeczy.
Za to, że wolimy ładować każdy grosz w rozwój sieci zamiast zatrudnić projektanta wnętrz i zdobić odjazdowy wystrój, przepraszamy wszystkich rozczarowanych wyglądem BOK.

Co do innych wynurzeń - jeżeli wolisz rozpisywać się na forum, jak to Ci źle, nie ma sprawy. Przypominam tylko, że wpis na forum, nawet na takim jak Agora nie stanowi skutecznego zgłoszenia awarii. Jeżeli zechcesz, żebyśmy zajęli się łączem, proszę o zgłoszenie w sposób przewidziany regulaminem.

Kimlorek - przygotuj się na kazamaty, wilgoć, brud, meneli leżących pod nogami, sufit spadający na głowę, stada szczurów łażących po ścianach i kosmatego wstrętnego pająka w samym centrum pola widzenia. Rzeczywistość może być wtedy już tylko lepsza :)
pozdrawia załoga Info-Net Tarnów
<#### http://www.in.net.pl" onclick="window.open(this.href);return false; #####>

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

To ja się podepnę - byłem w krótkim odstępie czasu w BOK MM i w IN - jest różnica w wyglądzie, ale w działaniu sieci też - dlatego właśnie zmieniałem operatora z MM na IN, i nie z powodu wyglądu BOKu, ale z powodu działania sieci.

PS: Info-Net, nie przesadzaj, kosmatych pająków (niestety) nie ma. Meneli też.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

ODPOWIEDZ