Info-Net Internet Radiowy (Kępa Bogumiłowicka)

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.

Kimlorek
Prytan
Posty: 102
Rejestracja: 22-06-2010, 07:29
Lokalizacja: Tarnow

Post autor: Kimlorek »

Labudu, a co możesz powiedzieć, nt. awaryjności? Często nie ma internetu? Bo ostatnio coś automatyka ma problemy.


Frytek
Proedroj
Posty: 463
Rejestracja: 04-07-2012, 11:18

Post autor: Frytek »

W Klikowej w Info-necie mam 17,64Mb/s :) (według powyższej strony testowej) z tym że na kablu a nie radiu...

Awatar użytkownika

Info-Net
Obywatel
Posty: 55
Rejestracja: 18-01-2012, 23:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Info-Net »

Jeśli chodzi o światło w Zawadzie to czynimy już przygotowania.
Wiem że trochę to trwa ale musieliśmy dokończyć wcześniej zaczęte prace a jednak budowa sieci kablowej musi swoje potrwać i nie naspieszy.
W tym roku obświatłowodowaliśmy cały Krzyż, Klikową i Białą oraz kilka mniejszych rejonów. Teraz jesteśmy w trakcie wtykania światła pod strzechy w Lisiej Górze z przyległościami, więc jak Bóg, Rząd, i Prezes UKE pozwolą (nie wiem czy właściwa kolejność) a przynajmniej nie będą przeszkadzać,i to niebawem zaczniemy szklić i Zawadę i parę nowych ciekawych miejsc.
Frytek pisze:W Klikowej w Info-necie mam 17,64Mb/s :) (według powyższej strony testowej) z tym że na kablu a nie radiu...
Powinno być więcej... test robiłeś będąc podłączony po wifi czy kablem? spróbuj jeszcze pociągnąć coś np. z http://noc.gts.pl - speedtest nie jest specjalnie wiarygodny.

Ale miało być o Kępie, Kępa na razie musi się delektować urokami radiolinii :)
Co do awaryjności - jak przyjdzie sezon burzowy i pizga złem to nie ma siły - zawsze się musi coś sknocić ale i my jesteśmy wtedy przygotowani, ten rejon nie jest jakoś szczególnie bardziej awaryjny niż inne.
pozdrawia załoga Info-Net Tarnów
<#### http://www.in.net.pl" onclick="window.open(this.href);return false; #####>


Kimlorek
Prytan
Posty: 102
Rejestracja: 22-06-2010, 07:29
Lokalizacja: Tarnow

Post autor: Kimlorek »

Info-Net, to ja liczę na obświatłowodowienie(?) Kępy, na pewno zwiększy się liczba klientów ;)


Labudu
Prytan
Posty: 166
Rejestracja: 30-09-2011, 20:52
Lokalizacja: Zawada

Post autor: Labudu »

Kimlorek, z awaryjnością nie jest źle, raczej działa bez przerw, w ciągu roku z tego co pamiętam były chyba 2 przerwy po kilka godzin(jedna chyba 2 godziny, a druga to jakoś dłużej od wieczora, a włączyli bodaj przed południem) ale to można zrozumieć. Było też kilka takich po 30 sekund ale to też nie jestem pewien czy to przypadkiem gdzieś nie u mnie na routerze.

Jeśli chodzi o pogodę to przynajmniej u mnie nie ma często takiej żeby przerwało połączenie, no chyba że w czasie burzy prąd odłaczy elektrownia na nadajniku, a przez śnieg to chyba tylko raz nie miałem łaczności.

P.S. Jak będzie projektowane światło to chciałbym mieć tą skrzyneczkę u siebie, żeby kabla było jak najmniej :)
2250ml 0 Rh+

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Bardzo fajnie że lokalna firma tak się rozwija i oby nie podzieliła kiedyś w przyszłości losów dobrze znanych niegdyś ISP.

Awatar użytkownika

maup
Thesmothetai
Posty: 1254
Rejestracja: 03-07-2010, 22:45
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: maup »

Że niby Multimedia ma ich kupić?
Zwierciadła Nehaleni dzielą się na uprzejme i rozbite

Awatar użytkownika

Info-Net
Obywatel
Posty: 55
Rejestracja: 18-01-2012, 23:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Info-Net »

maup, Huziu, nie stać ich na zakup IN :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Na poważnie - wychodzimy z założenia, że zamiast sprzedawać firmę i przechlać kasę lepiej tę firmę rozwijać, starać się o zadowolenie klientów i cały czas z tego żyć. Zatrudniamy coraz więcej ludzi, mamy coraz lepsze zasoby sprzętowe i technologiczne, niech mi ktoś powie rozsądnie, jaki byłby sens to kończyć?
pozdrawia załoga Info-Net Tarnów
<#### http://www.in.net.pl" onclick="window.open(this.href);return false; #####>


Kirk
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 25-09-2009, 09:18
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Kirk »

Info-Net pisze:maup, Huziu, nie stać ich na zakup IN :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Na poważnie - wychodzimy z założenia, że zamiast sprzedawać firmę i przechlać kasę lepiej tę firmę rozwijać, starać się o zadowolenie klientów i cały czas z tego żyć. Zatrudniamy coraz więcej ludzi, mamy coraz lepsze zasoby sprzętowe i technologiczne, niech mi ktoś powie rozsądnie, jaki byłby sens to kończyć?
Z takiego samego założenia wychodził pan Zieliński, pan Smaza i pan Wolak. :D Zatrudniali coraz więcej ludzi, inwestowali w lepsze zasoby sprzętowe i technologiczne (no może nie wszyscy w takim samym stopniu). A jak się skończyło sami wiemy. Nie możecie zarzekać się, że nigdy Was nie kupią. Byli tacy, co się zarzekali... :) Z pewnością MM nie traktuje IN jako groźnej konkurencji (z całym szacunkiem), ale z drugiej strony trzeba się cieszyć, że jest jakaś alternatywa dla kogoś kto podziękuje MM za współpracę.

Awatar użytkownika

Info-Net
Obywatel
Posty: 55
Rejestracja: 18-01-2012, 23:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Info-Net »

My w ogóle nie uważamy się za jakąś znaczącą konkurencję dla MM w ujęciu globalnym i nie uważam, żeby mieli na nas chrapkę.
Zwróćcie uwagę na to, ze IN wyspecjalizował się przez wiele lat w rynku zabudowy rozproszonej, którą wielkie telekomy traktują na ogół jako zło konieczne i jak nie muszą to tam nie lezą.
Po przejęciu Śp. IS i zaprowadzeniu przez MM nowych porządków przejmowaliśmy bez żadnej reakcji (i pewnie bez większego żalu) z ich strony całe węzły sieci razem z abonentami.
Co prawda coraz więcej trafia do nas zapytań z blokowisk i pewnie niezadługo przyjdzie zmierzyć się z molochem na jego terenie - może wtedy sami zaczniemy myśleć o kupnie MM i przywróceniu tarnowskich standardów :P

Labudu pisze:Jak będzie projektowane światło to chciałbym mieć tą skrzyneczkę u siebie, żeby kabla było jak najmniej
Zawada najprawdopodobniej będzie szklona w technologii GPON (światłowody pod strzechy) więc długość kabla jest nieistotna ale gdybyśmy jednak robili to w aktywnej technologii tak jak ma Klikowa czy Krzyż, trzymam za słowo ;)
pozdrawia załoga Info-Net Tarnów
<#### http://www.in.net.pl" onclick="window.open(this.href);return false; #####>


Frytek
Proedroj
Posty: 463
Rejestracja: 04-07-2012, 11:18

Post autor: Frytek »

Sygnał idzie przez wifi, prędkość wiem ze sporo mniejsza niż powinno być. Najwięcej straciłem po zainstalowaniu drukarki połączonej jej również przez wifi z kompem co jest dość dziwne (różnice było widać przy reinstalu windowsa na świeży system).


Labudu
Prytan
Posty: 166
Rejestracja: 30-09-2011, 20:52
Lokalizacja: Zawada

Post autor: Labudu »

Dzisiaj odkąd wróciłem do domu niespodziewany spadek prędkości, spowodowany zapewne rozpoczęciem ferii zimowych.

Obrazek
2250ml 0 Rh+

Awatar użytkownika

Info-Net
Obywatel
Posty: 55
Rejestracja: 18-01-2012, 23:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Info-Net »

Labudu pisze:spadek prędkości, spowodowany zapewne rozpoczęciem ferii zimowych.
I tu się właśnie kłania problematyczna wiarygodność speedtestu.
Przed chwilą przejrzałem statystyki, obciążenie ruchem było mniejsze niż np. wczoraj i przedwczoraj w analogicznych godzinach :)
Labudu, jeżeli zauważysz gorsze działanie usługi (nie speedtestu tylko ogólnie dostępu do Sieci), proszę o kontakt via PW i podanie namiarów.
pozdrawia załoga Info-Net Tarnów
<#### http://www.in.net.pl" onclick="window.open(this.href);return false; #####>


Lechu
Archont
Posty: 623
Rejestracja: 15-06-2010, 13:42

Post autor: Lechu »

Wy kładziecie teraz światłowód w Nowodworzu ? Kiedy będzie można z niego korzystać ? i jaka oferta ?


krzychu
Archont
Posty: 881
Rejestracja: 23-09-2009, 19:02
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: krzychu »

potwierdzam ferie sie skonczyly i net szybciej dziala :)

jestem z ZetoSA

ODPOWIEDZ