Info-Net Internet Radiowy (Kępa Bogumiłowicka)

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.

multimedia
Obywatel
Posty: 5
Rejestracja: 20-09-2010, 09:03

Post autor: multimedia »

Ravir pisze:Nie będzie się opłacalo.

Stąd moja propozycja Noeostarady Fiber - każda niemal wieś ma kable od Orange (TP SA) i po nich w technologii xDSL można dostarczyć internet bez ponoszenia dużych kosztów.

A z moich doświadczeń wynika, że Neo Fiber bije na glowę większość konkurnecji prędkością i stabilnością. Wiem, że brzmi to nieprawdopodobnie - ale tak jest :mrgreen:
Jedynie sieci Ethernetowe jak Zeto, dawny IS, światłowody, oraz technologie EuroDOCSIS jak UPC Fiber Power sa lepsze - MM ze swoim internetem może się schować, podobnie wszystkie radiówki.

Jeśli zależy Ci na prędkości to Neo Fiber jest warta rozważnia - na 100% będzie chdzić szybciej niż radiówka.

Twoja wypowiedź wymaga sprostowania, bo MMP korzysta w Tarnowie z kilku technologii przesyłu. Eurodocsis 3.0, LAN, radio oraz w budowie FTTH.
Na Eurodocsis oferujemy dedykowane 60 Mb/s na LAN współdzielone 100 Mb/s na radio tutaj już jest dużo zależności, ale od kilku do kilkudziesięciu Mb/s nawet do kilkuset Mb/s(testowo). Warto zaznaczyć, że rozpoczęliśmy już przebudowę wszystkich radiowych punktów dostępowych. Dotychczas zmodernizowane punkty mają lepszy zasięg i znacznie lepsze parametry przesyłu. Zaczynamy też modernizację LAN na części domów jednorodzinnych do systemu FTTH (światłowód do mieszkania w technologii PON).
Piotrekj66 proszę o prywatną wiadomość z kontaktem to możemy sprawdzić możliwość podłączenia usług.


patryk25
Obywatel
Posty: 44
Rejestracja: 29-12-2009, 16:19
Lokalizacja: Pawęzów

Post autor: patryk25 »

może tam jest rwd prospect polecam bo sam mam chodzi super :D


Autor tematu
piotrekj66
Obywatel
Posty: 7
Rejestracja: 19-07-2012, 17:20

Post autor: piotrekj66 »

Patryk z tego co widze na stronie to maja ciekawa opcje 4Mb/2Mb u Ciebie jak to dziala? Czy te 4Mb jest stale ze np moge spokojnie ogladac sobie serwisy z C+online HD (tam wlasnie wymagane jest minimalne lacze 4Mb) i na takim czyms bardzo mi zalezu


marecki 0701
Prytan
Posty: 251
Rejestracja: 25-10-2009, 00:37
Lokalizacja: Tarnow

Post autor: marecki 0701 »

nie wiem jak teraz ale ze dwa lata temu RWD w Bobrownikach Wielkich działało strasznie.... :evil: . Nie brałbym się chyba za nich, ale to Twój wybór.
Będziem życ


Autor tematu
piotrekj66
Obywatel
Posty: 7
Rejestracja: 19-07-2012, 17:20

Post autor: piotrekj66 »

a teraz masz z czego? Chodzi o to ze np jesli ma byc down 4Mb to zeby na speedtestach te 4 Mb bylo ciagle a nie jakies skoki, do tej pory wlasnie mialem 6 Mb i wlaczajac kazdy speedtest tyle wychodzilo, gdyby byly skoki transferu to wtedy ciezko cos na necie ogladac a na tym mi zalezy

Awatar użytkownika

PrzemczaN
Proedroj
Posty: 308
Rejestracja: 21-07-2012, 15:27

Post autor: PrzemczaN »

Ja mam internet radiowy z Infonetu. Jedno z małych tarnowskich osiedli. Na prawdę nie mogę powiedzieć złego słowa. Przez około 8 lat były może z 3 awarie, ale nie trzeba długo prosić się o naprawę. Jak coś jest nie tak ekipa przyjeżdża i naprawia. Tak to nie ważne czy burza, wiatry, śniegi - internet jest zawsze. Prędkość jak najbardziej zadowalająca. W gry już co prawda nie gram, ale dawniej grało się przez sieć bez problemów. Strony wyświetlają się błyskawicznie. Prędkość jest zawsze stała. Nie ma jakichś wielkich wahań, że raz szybko, a raz powoli. Podejrzewam, że na stałym łączu pewnie są lepsze osiągi, ale tak jak napisałem, osobiście złego słowa nie powiem, jestem bardzo zadowolony.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Strony wyświetlają się błyskawicznie. Prędkość jest zawsze stała
Podejrzewam, że na stałym łączu pewnie są lepsze osiągi,
Po przeczytaniu powyższego, gdyby nie podejrzenia, że to czysty marketing, mam ochotę zaminić swoje stałe łącze na radiówkę ; P


Cubaza
Rhetor
Posty: 3776
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Keleos, ja też. Ja też :D

Awatar użytkownika

PrzemczaN
Proedroj
Posty: 308
Rejestracja: 21-07-2012, 15:27

Post autor: PrzemczaN »

Marketing ? :shock:

Cóż... skoro tak uważasz Keleos to Twoja sprawa. Gdybym miał możliwość podpięcia światłowodu, to pewnie by tak było, ale nie mam, więc mam tą radiówkę. Napisałem swoją opinię jako użytkownik, może się komuś przyda. Tyle ode mnie.

Awatar użytkownika

Info-Net
Obywatel
Posty: 55
Rejestracja: 18-01-2012, 23:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Info-Net »

PrzemczaN pisze:Ja mam internet radiowy z Infonetu...
dzięki za dobre słowo ;)

Jednocześnie oficjalnie oświadczam, że ów post nie został wygenerowany przez żadnego pracownika INFO-NET ani osobę związaną z naszą firmą stosunkiem innym niż umowa o świadczenie usług.
pozdrawia załoga Info-Net Tarnów
<#### http://www.in.net.pl" onclick="window.open(this.href);return false; #####>


Kimlorek
Prytan
Posty: 102
Rejestracja: 22-06-2010, 07:29
Lokalizacja: Tarnow

Post autor: Kimlorek »

Wie ktoś jak sprawa dzisiaj wygląda z internetem od Info-Netu na Kępie? Bo sam posiadam Automatykę, jest ogólnie ok, ale szału nie ma. Dzisiaj jakiś przypływ mocy i jest nawet BDB. Obrazek, ale ogólnie to jest słabo. Czy od Info-Netu "dostałbym więcej"?


Labudu
Prytan
Posty: 166
Rejestracja: 30-09-2011, 20:52
Lokalizacja: Zawada

Post autor: Labudu »

Stan Info Net na dzień dzisiejszy, tyle że w Zawadzie, odległość od nadajnika w lini prostej 700 metrów, od routera w domu raptem kilka, prędkość jest raczej stała. Mam chyba najszybszy z możliwych w IN radiówek, ten do 8mb, za 65zł bodajże.
Obrazek

Podejrzewam że prędkość w wszystkich miejscowościach jest podobna

P.S. Aha i gdybyś chciał się z nimi kontaktować to nie próbuj drogą mailową :P lepiej zadzwonić czy się osobiście przejść, bo ja wysłałem już chyba 2 maile ale odpowiedzi nie dostałem, a np z Pro4netem kontaktowałem się wyłącznie mailowo
2250ml 0 Rh+

Awatar użytkownika

Info-Net
Obywatel
Posty: 55
Rejestracja: 18-01-2012, 23:51
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Info-Net »

W poszczególnych miejscowościach bywają niewielkie różnice, zależne od rozmaitych czynników typu obciążenie sieci czy pora doby. Na Kępie Bogumiłowickiej możesz w tej chwili liczyć przynajmniej na taką przepustowość jak ma Zawada, może ciut więcej ale niewiele.

Co do kontaktu - nie ma siły, czasem coś zginie czasem odspamiarka zeżre nie to co powinna, ale staramy się odpowiadać na każdy otrzymany email - czasem może z parodniowym opóźnieniem.
Zawsze pozostają telefony, nie bać się automatycznej sekretarki tylko nagrywać - zawsze jest to odsłuchiwane i rejestrowane, można się także z nami skontaktować via PW tutejszego forum, z czego już korzystacie i nawet z niezłym efektem :)

Labudu - napisz mi proszę na PW z jakiego adresu do nas pisałeś, na które konto i mniej więcej kiedy - spróbuję odszukać i sprawdzić, czemu nie było odpowiedzi.
pozdrawia załoga Info-Net Tarnów
<#### http://www.in.net.pl" onclick="window.open(this.href);return false; #####>


Kimlorek
Prytan
Posty: 102
Rejestracja: 22-06-2010, 07:29
Lokalizacja: Tarnow

Post autor: Kimlorek »



Labudu
Prytan
Posty: 166
Rejestracja: 30-09-2011, 20:52
Lokalizacja: Zawada

Post autor: Labudu »

jakoś ponad miesiąc temu na adres biura handlowego, a wcześniejszejszy to pewnie jakoś w wakacje ale nie pamiętam. Nie ma co szukać, szkoda czasu bo pisałem tylko z pytaniem o światłowody w Zawadzie bo przy podpisywaniu umowy w biurze coś wspominali że nie w tym samym roku ale mają robić kable w Zawadzie, a od tego czasu już trochę minęło i chciałem się dopytać czy coś wiadomo.

Gdyby było coś pilnego to dokładnie bym uderzył via PW, telefon lub osobiście. Może tutaj to przypadek, ale pamiętam jak pytałem się w tarnowskiej firmie zajmującej się między innymi komputerami(nazwy nie podam) dlaczego nie mają aktualnej strony, to się dowiedziałem że od kilku miesięcy nie mogą sobie poradzić z wirusem na stronie.... INFORMATYCY :mrgreen:
2250ml 0 Rh+

ODPOWIEDZ