RWD Prospect Jakieś opinie

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ

Autor tematu
patryk25
Obywatel
Posty: 44
Rejestracja: 29-12-2009, 16:19
Lokalizacja: Pawęzów

RWD Prospect Jakieś opinie

Post autor: patryk25 »

jak w temacie


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Okłamują pracowników zatrudnionych do sprzątania!

(Tak, RWD zatrudnia kobiety do sprzątania obiektów).

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

patryk25, na temat którego aspektu działalności RWD?
Bo jest ich dużo, masz na myśli sieć? Czy też może monitoring przeciwpowodziowy? A może sklep? Ewentualnie nadzór nad siecią?
Jak widzisz pole do podpisu w dziedzinie "Komputery, Internet" jest spore - więc uściślij.


sotiv
Proedroj
Posty: 341
Rejestracja: 11-07-2013, 14:52

Post autor: sotiv »

Trochę odświeżę temat. Posiada ktoś internet radiowy z tejże firmy. Nie ma jakiś specjalnych problemów z łączem, często zrywa, jak się przedstawia prędkość zasysania? :)


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

RWD radiolinie ma chyba w większości lokalizacji oparte na paśmie licencjonowanym więc teoretycznie powinno działać dobrze. Jednak nigdy nie widziałem ich neta "na żywo" i nie wiem jak jest w praktyce.
3150 A Rh+

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7655
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Mam w Łęgu Tarnowskim, jest bardzo dobrze, prędkość taka, jaką sobie zażyczyłem (2MBs). Ale łącze stabilne, zdarzają się czasami jakieś zwisy, ale to radiolinia, więc tak statystycznie jedna awaria na 2 miesiące jest do przyjęcia.
Aaa - korzystam z internetu tylko w ciągu dnia, wieczorami i w nocy nie :) - więc jestem trochę niemiarodajny...
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

ODPOWIEDZ