Netmaks internet - opinie

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.

BULI
Obywatel
Posty: 56
Rejestracja: 22-02-2010, 18:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: BULI »

Kaucji się nie płaci - z tego co mówili, to Bank Pocztowy jest płatnikiem kaucji.
Do zapłaty jest tylko montaż i instalacja 89 zł.
Dzisiaj mają być sprawdzić czy i jak będzie śmigał u mnie i się zobaczy co to jest.


Miłek
Prytan
Posty: 131
Rejestracja: 28-05-2011, 00:38
Lokalizacja: Piaskówka

Post autor: Miłek »

Masz jakiś link do tego bo ja nigdzie nie znalazłem aby ktoś trzeci miał być płatnikiem, ani na infolinii też nic nie mówiono takiego...
Widzę, że na ich stronie wszystko poznikało, we wszystkich sekcjach są tylko odnośniki do realizacji projektu europejskiego więc coś nowego się dzieje bo interesowałem się tematem dosłownie tydzień temu i były cenniki i regulaminy.


BULI
Obywatel
Posty: 56
Rejestracja: 22-02-2010, 18:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: BULI »

Podejrzewam, że coś na zasadzie jakiegoś kredytu to jest, bo chcą zaświadczenie o zatrudnieniu - dokładnie tak jak przy normalnych ratach.

Awatar użytkownika

maup
Thesmothetai
Posty: 1254
Rejestracja: 03-07-2010, 22:45
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: maup »

jak jeszcze były publikowane ich dokumenty to można było poczytać o takiej nieziemskiej konstrukcji - abonent podpisywał zobowiązanie kredytowe a operator niby miał ten kredyt za niego spłacać, tutaj trochę informacji:
http://www.telepolis.pl/wiadomosci/-akt ... 27692.html
http://www.telepolis.pl/wiadomosci/netm ... 27910.html

...ale chyba faktycznie najlepiej poczekać na informację z pierwszej ręki od Buli'ego - jak to wygląda na dzisiaj ;)
Zwierciadła Nehaleni dzielą się na uprzejme i rozbite


Miłek
Prytan
Posty: 131
Rejestracja: 28-05-2011, 00:38
Lokalizacja: Piaskówka

Post autor: Miłek »

Jakby to nie wyglądało pchanie się w kaucję 2500zł bądź kredyt(??!) z banku jest dla mnie zbyt śliskie. Na końcu się okaże że nie dostaniesz zwrotu kaucji (bądź bank zażąda spłaty kredytu) a internet będzie działał rok..
2500zł za urządzenie warte 100zł moim zdaniem ma zniechęcać do darmowego internetu, który muszą świadczyć, bo na takich warunkach dostali dofinansowanie z UE - ale Polak zawsze znajdzie sposób.
BTW może rektor PWSZ skonsultowałby się z chłopakami z NetMaksu i doradziliby mu jak udostępnić basen dla mieszkańców Tarnowa?


Miłek
Prytan
Posty: 131
Rejestracja: 28-05-2011, 00:38
Lokalizacja: Piaskówka

Post autor: Miłek »

Długo nie trzeba było czekać, internet nie działa od grudnia na infolinię ciężko się dodzwonić, jeśli już to opowiadają bajki. Z abonamentem nie jest fajnie bo umowa jest na 2 lata nie bardzo jest z kim ją rozwiązać a rachunki przysyłają co miesiąc za niedziałająca usługę. Ci co wzięli 'darmowy' internet są teraz 2500zł w plecy. Taki internetowy Ambergold. Myślałem, że te 2500 miało służyć zniechęceniu do wybierania darmowego internetu ale wygląda to raczej na nałapanie naiwniaków.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6846
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

http://trzepak.pl/viewtopic.php?f=16&t=40129
Polecam. Szczególnie końcówkę tematu.


Miłek
Prytan
Posty: 131
Rejestracja: 28-05-2011, 00:38
Lokalizacja: Piaskówka

Post autor: Miłek »

Info o tym, że firma plajtuje znalazłem już na innych forach, natomiast a propos Twojego wpisu - Tarnów niestety zawiera białe plamy gdzie nie żadnych dostawców internetu (w tym z sieci gsm) a telefonu z TPSA nie da się założyć mimo, że sąsiednie domy mają - jak za komuny...

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6846
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Taaak, Tarnów, rzeczywiście zawiera białe plamy... szczególnie tam, gdzie są sieci Zeto, czy byłego IS lub Zicomu. Zauważyłeś, że na tych dziwnych mapkach tam też są białe plamy?

Awatar użytkownika

maup
Thesmothetai
Posty: 1254
Rejestracja: 03-07-2010, 22:45
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: maup »

Miłek pisze:Tarnów niestety zawiera białe plamy gdzie nie żadnych dostawców internetu (w tym z sieci gsm) a
Miłek,
tak z ciekawości gdzie to takie straszne miejsce jest?
Zwierciadła Nehaleni dzielą się na uprzejme i rozbite

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6846
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

maup, na mapkach gus i uke :P


krzychu
Archont
Posty: 881
Rejestracja: 23-09-2009, 19:02
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: krzychu »

ja przedluzylem umowe z ZETO i nie dostalem zadnego gratisa :roll: :(

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6846
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

A co to ma wspólnego z netmaksem?


krzychu
Archont
Posty: 881
Rejestracja: 23-09-2009, 19:02
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: krzychu »

a nie wiem czytalem ten watek i taka mysl zeby napisac

chodzi o to jakiego operatora wybrac

mialem wersje oszczedna tj aero plus telewizja z marcinki ale poki co mam kolejny rok triple play w zeto

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6846
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

krzychu, nie dostałeś gratisa ale przynajmniej ci wszystko działa :P
A przynajmniej mi działa :P

ODPOWIEDZ