Netmaks internet - opinie

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.

Autor tematu
alchemik
Obywatel
Posty: 11
Rejestracja: 03-09-2012, 18:44

Netmaks internet - opinie

Post autor: alchemik »

Mam takie pytanie czy posiada ktoś albo testował internet od firmy Netmaks?

Myślę nad założeniem internetu od tej firmy ale nie wiem jak on działa, najbardziej interesuje mnie ping oraz stabilność. Koszty założenia to 1 zl ( sprzęt wypożycza operator) a miesieczny abonamet w zależności od predkości od 25zl do 56zl. Przedziały transferowe to:
- 512 kb/s – do 10 Mb/s
- 1 Mb/s – do 10 Mb/s
- 2 Mb/s – do 10 Mb/s
- 4 Mb/s – do 10 Mb/s
Proszę o zweryfikowanie cen czy nie ma jakis ukrytych kosztów i o ogolne działanie internetu.

Technologia oparta jest na wimax, jak ktoś miał z nią do czynienia również proszę o opinię.
Ostatnio zmieniony 06-09-2012, 18:16 przez alchemik, łącznie zmieniany 1 raz.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Śmierdzi marketingiem i już odrzuciliście od siebie rzeszę klientów.


tarnowiack
Archont
Posty: 849
Rejestracja: 27-01-2010, 17:33

Post autor: tarnowiack »

Zresztą ta samo jak i to forum "wolnej wymiany myśli" odrzuciło już rzesze potencjalnych uzytkowników.. no nie, Keleos..? ;)

Co do Netmaksu - coś słabo się reklamują bo osobiście pierwsze słyszę o takim dostawcy neta... Ale chętnie zajrzę do oferty bo mój mobilny playowy net przestaje pomalutku mi być potrzebny...


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Nie forum odrzuciło, tylko ja, plotek we wsi nie znasz? :P

Co do firmy to oczywiście nigdy w życiu o niej nie słyszałem.

edit: widzę firma z Sosnowca.. oni na pewno aż tutaj by do Internetu podpinali? D:


Autor tematu
alchemik
Obywatel
Posty: 11
Rejestracja: 03-09-2012, 18:44

Post autor: alchemik »

Dzwoniła do mnie przedstawicielka i proponowała mi ten internet. Na stronie jest podane ze punkt w tarnowie znajduje sie na ulicy moscickiego 47. Ponieważ mam neostrade 512kb/s, szukam jakieś lepszej alternatywy, a w internecie nie ma za dużo informacji na temat tej firmy dlatego mam nadzieje że na tym forum znajdzie sie jakiś uzytkownik netmaksu :)


mefisto101
Prytan
Posty: 212
Rejestracja: 25-09-2009, 19:12

Post autor: mefisto101 »

alchemik pisze:Dzwoniła do mnie przedstawicielka i proponowała mi ten internet. Na stronie jest podane ze punkt w tarnowie znajduje sie na ulicy moscickiego 47. Ponieważ mam neostrade 512kb/s, szukam jakieś lepszej alternatywy, a w internecie nie ma za dużo informacji na temat tej firmy dlatego mam nadzieje że na tym forum znajdzie sie jakiś uzytkownik netmaksu :)
oj mam podejrzenia co do tego użytkownika

po pierwsze "dzwoniła do mnie przedstawicielka i proponowała mi internet"
Dzwoniła do ciebie a skąd pani miała do ciebie numer ? Dlaczego zadzwoniła do ciebie a nie zadzwoniła np do mnie albo innego użytkownika forum ?

jest jeszcze jedno podejrzenie - jakoś nie bardzo chce mi się wierzyć w 512 kB w Tarnowie ktoś mógł mieć ?
pewnie z 10 lat temu tak ale obecnie hmmm coś mi to podejrzane
widać myśl poza tarnowska bo u nas nikt nie miałby jeszcze 512 kB:)

i jeszcze ktoś szuka alternatywy z Sosnowca na radio w cenie porównywalnej z kablem lub radiem od lokalnego usługodawcy hmm

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6854
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

mefisto101, są tacy co neostradę mają, wyobraź sobie, że są jednak w Tarnowie miejsca, gdzie nei ma żadnego lokalnego ISP.

Awatar użytkownika

Blick
Prytan
Posty: 111
Rejestracja: 23-02-2010, 21:08
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Blick »

Keleos pisze: edit: widzę firma z Sosnowca.. oni na pewno aż tutaj by do Internetu podpinali? D:
firma swoje biuro otwarla niedawno. Sadzac po "reklamach" w biurze dostali kase z Unii, wiec bardzo mozliwe ze szukaja nowego rynku zbytu

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6854
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

No to chyba nie rozpoznali rynku w Tarnowie... :P
Z tymi parametrami łącza to mogą co najwyżej być konkurencją dla MM, żeby nie było - dla klientów MM na infrastrukturze MM :)


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Coś tu o nich piszą:

http://www.telix.pl/artykul/testy-abone ... 47566.html


Swoją drogą to gratulację dla firmy, która pcha się w umierającą technologię.


Autor tematu
alchemik
Obywatel
Posty: 11
Rejestracja: 03-09-2012, 18:44

Post autor: alchemik »

mefisto101 pisze:jest jeszcze jedno podejrzenie - jakoś nie bardzo chce mi się wierzyć w 512 kB w Tarnowie ktoś mógł mieć ?
pewnie z 10 lat temu tak ale obecnie hmmm coś mi to podejrzane
Mieszkam w Ładnej i nie znam innego internetu jak 512kb/s (jest cyfrowy polsat ale limity danych)
mefisto101 pisze:po pierwsze "dzwoniła do mnie przedstawicielka i proponowała mi internet"
Dzwoniła do ciebie a skąd pani miała do ciebie numer ? Dlaczego zadzwoniła do ciebie a nie zadzwoniła np do mnie albo innego użytkownika forum ?
Istnieje coś takiego jak książka telefoniczna?

Awatar użytkownika

maup
Thesmothetai
Posty: 1254
Rejestracja: 03-07-2010, 22:45
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: maup »

Z tgo co wiem, w Ładnej działa przynajmniej dwóch lokalnych operatorów (Zeto i Info-Net).
Zwierciadła Nehaleni dzielą się na uprzejme i rozbite


Autor tematu
alchemik
Obywatel
Posty: 11
Rejestracja: 03-09-2012, 18:44

Post autor: alchemik »

Zeto ma nadajnik na szkole który zasłaniają mi drzewa :( a o info-net nie słyszałem sprawdze.

Awatar użytkownika

ZETO SA
Obywatel
Posty: 34
Rejestracja: 06-04-2012, 21:11
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: ZETO SA »

W którym dokładnie miejscu mieszkasz ?


Autor tematu
alchemik
Obywatel
Posty: 11
Rejestracja: 03-09-2012, 18:44

Post autor: alchemik »

Ładna jaźwiny granica z pogórska wolą.

ODPOWIEDZ