Orange, plus czy....

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
Awatar użytkownika

PrzemczaN
Proedroj
Posty: 308
Rejestracja: 21-07-2012, 15:27

Re: Orange, plus czy....

Post autor: PrzemczaN »

Ja generalnie polecam modele flagowe. Używam galaxy S4 i jestem więcej niż zadowolony. Ale moim zdaniem nie warto kupować telefonu tuż po premierze. Wtedy lepiej wziąć starszy model bo jego cena mocno spada a bije na głowę nawet niby nowe telefony sprzedawane za złotówkę. Pod każdym względem począwszy od jakości wykonania po zasięg podzespoły system...

Awatar użytkownika

sajdak
Archont
Posty: 838
Rejestracja: 13-01-2012, 23:04
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Orange, plus czy....

Post autor: sajdak »

Dobra wybrałem Galaxy A3
i mam kłopot:

Kod: Zaznacz cały

proces android.process.media został zatrzymany 
google mówi niewiele - jakieś resety itp, a tu nie ma co resetować - zainstalowana jedna aplikacja i tyle...
...


Cubaza
Rhetor
Posty: 3789
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Re: Orange, plus czy....

Post autor: Cubaza »

Hmmmm a jakieś pliki mp3, filmy, cokolwiek? Bo android.process.media jest związany z plikami multimedialnymi(ale to zapewne wiesz).
A w którym momencie to wywala? W sensie na pulpicie, w jakiejś apce? gdzie?

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Re: Orange, plus czy....

Post autor: Beaver »

sajdak pisze:Dobra wybrałem Galaxy A3
i mam kłopot:

Kod: Zaznacz cały

proces android.process.media został zatrzymany 
google mówi niewiele - jakieś resety itp, a tu nie ma co resetować - zainstalowana jedna aplikacja i tyle...

Kupiłeś telefon który ma wgrany soft Orange ? Jeżeli tak to możłiwe żę masz wersje softu która w A3 jest zepsuta na tym modelu robi problemy. Robi problemy, zresetuj telefon do ustawien fabrycznych. Jeśli na świezym telefonie to samo sie dzieje to serwis.
P.s MAsz simlocka ?
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

sajdak
Archont
Posty: 838
Rejestracja: 13-01-2012, 23:04
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Orange, plus czy....

Post autor: sajdak »

już wszystko ok
a do Ciebie Beaver i tak przyjdę po drugi bo tamten to firmówka;)
...


farciarzgilmore
Archont
Posty: 738
Rejestracja: 17-12-2009, 12:41
Lokalizacja: Polska

Re: Orange, plus czy....

Post autor: farciarzgilmore »

Beaver Ty masz jakiś serwis telefonów bądź zajmujesz się oprogramowaniem?

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Re: Orange, plus czy....

Post autor: Beaver »

Niee :P Po prostu nimi handluje w salonie jednej z firm :P
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Re: Orange, plus czy....

Post autor: Boruta »

Ktoś z Was miał do czynienia z Virgin Mobile? Za miesiąc z hakiem kończy mi się umowa, zastanawiam się nad przeniesieniem numeru do nich. Nieograniczone rozmowy i wiadomości, 2GB pakiet internetowy(po przekroczeniu 2GB internet zwalnia, ale działa bez naliczania dodatkowych opłat) To w tym momencie chyba najlepsza oferta, nie ma porównania z najpopularniejszą czwórką operatorów. Można zrezygnować i przenieśc numer gdzie indziej z dnia na dzień. Przypuszczam, że jakieś minusy muszą być, może zasięg nie pozwala na normalne używanie smartfona?

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Re: Orange, plus czy....

Post autor: Beaver »

Jeżeli masz umowę u jednego operatora, to po zakończeniu umowy będzie ona przedlużona na okres nieokreślony z miesiąca na miesiąc. Okresem wypowiedzenia jest 30 dni. Wieć będziesz musiał albo:
1) przeniesc na karte numer u dotychczasowego operatora i wtedy z dnia na dzien do virgin
2) Przeniesc od razu płacąc jakąś karę umowną za zerwanie bez okresu wypowiedzenia
3) przeniesc po 30 dniach.

virgin jest w porządku, jednak nieoficnalnie mówi się że ich kolejkowanie na BTSach sieci jest na końcu, czyli jak BTS jest oblegany to klienci Virgina mają problemy bo najpierw są inni.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


krzychu
Archont
Posty: 881
Rejestracja: 23-09-2009, 19:02
Lokalizacja: Tarnów

Re: Orange, plus czy....

Post autor: krzychu »

deleted
LA ARTE

Awatar użytkownika

sajdak
Archont
Posty: 838
Rejestracja: 13-01-2012, 23:04
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Orange, plus czy....

Post autor: sajdak »

W biurze firmy nie mamy zasięgu plusa,,,czy są urządzenia wzmacniające sygnał telefoniczny aby normalnie telefony działały w budynku pokrytym blachą?
...

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7657
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Orange, plus czy....

Post autor: ad2222 »

Wklep w wyszukiwarkę "wzmacniacz sygnału GSM".
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Re: Orange, plus czy....

Post autor: lll »

Ktoś może mi doradzić, czy warto z T-mobile przeskoczyć na Orange? Pytam głównie o zasięg i LTE. Nie miałem nigdy matki Idei, więc zielony jestem.

Awatar użytkownika

sajdak
Archont
Posty: 838
Rejestracja: 13-01-2012, 23:04
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Orange, plus czy....

Post autor: sajdak »

ad2222 pisze:Wklep w wyszukiwarkę "wzmacniacz sygnału GSM".
Jako tako google znam...
chodziło mi o tych którzy już takich urządzeń używają, słyszałem też że telefonie komórkowe udostepniają (odpłatnie ) takich urządzeń...
...

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Orange, plus czy....

Post autor: Goscinny »

Jeśli to telefony firmowe, to proponuję zadzwonić do operatora, powiedzieć, że nie możecie korzystać z ich sieci w biurze i macie dwie propozycje:
1) oni instalują na własny koszt wzmacniacz
2) zmieniacie operatora

U nas kiedyś to zadziałało - wrzucili taki "AP" i sygnał był na maksa.

ODPOWIEDZ