Multimedia S.A w Tarnowie i ich szajc dostarczany klientom.

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ

halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

MM wycofało się ze sprzedaży.


marecki 0701
Prytan
Posty: 251
Rejestracja: 25-10-2009, 00:37
Lokalizacja: Tarnow

Post autor: marecki 0701 »

halford, rozumiem że MM nie jest juz na sprzedaż?
A poza tym UPC już chyba próbowało ich kupić,ale Urząd Antymonopolowy nie wyraził zgody bo UPC zaduże by było..., albo coś takiego :?:
Będziem życ


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

marecki 0701,

Akcjonariusze Multimediów Polska wycofali się z planów sprzedaży udziałów. Twierdzą, że spółka wciąż mają dobre perspektywy rozwoju, zatem wartość firmy ma szanse dalej rosnąć, a oni sami mogą przejmować mniejszych graczy - pisze Parkiet.

Multimedia Polska to druga sieć kablowa, po UPC, pod względem ilości obsługiwanych klientów. Szerzej o rozpoczętym w lutym procesie sprzedaży pisaliśmy w tej wiadomości. Wartość transakcji niektórzy szacowali nawet na 3 mld zł. Gdy w 2011 roku Multimedia opuszczały giełdowy parkiet (mają obligacje notowane na Catalyst), wartość rynkowa spółki wynosiła 1 mld zł.

Źródło: Parkiet
3150 A Rh+


marecki 0701
Prytan
Posty: 251
Rejestracja: 25-10-2009, 00:37
Lokalizacja: Tarnow

Post autor: marecki 0701 »

Już wiem :) Dzięki :)
Będziem życ

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11595
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Tymczasem Multimedia się znowu popisała.

Usunęła ze swojej oferty kanały BBC zastępując je innymi. Co najlepsze jak się dowiedziałem nie jest to powód do wypowiedzenia im umowy czasowej, gdyż umowa nie jest podpisana na konkretne kanały ale na ich ilość. Teoretycznie zatem mogą podpisać umowę oferując cuda na kiju a po kilku miesiącach usunąć te nieliczne kanały, które da się oglądać zastępując je szajsem w stylu polsat17 czy też TVSilesia.
Coś mi się wydaje, że to był ostatni raz gdy podpisałem z nimi umowę.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

defekator, coś mi się zdaje, że załącznikiem do umowy jest lista kanałów i ich zmiana jest zmianą warunków umowy.
to tak jakby ci oferowali w pakiecie same płatne superkanały, a po miesiącu zmienili wszystkie na jakieś arabskie, darmowe i twierdzili, że sztuka jest sztuka.

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

Na Silesi była Isaura ze śląskim dubbingiem :)

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11595
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Goscinny pisze:defekator, coś mi się zdaje, że załącznikiem do umowy jest lista kanałów i ich zmiana jest zmianą warunków umowy.
to tak jakby ci oferowali w pakiecie same płatne superkanały, a po miesiącu zmienili wszystkie na jakieś arabskie, darmowe i twierdzili, że sztuka jest sztuka.

No właśnie nie ma żadnej listy kanałów - umowa jest niestety na ilość (w tym chyba na konkretną ilość kanałów HD). Przyznam, że sądziłem, że jest to typowy tyłkochron na wszelki wypadek i jednak firma tej wielkości nie odwali takiego numeru, że zamieni ot tak sobie 3 z najbardziej popularnych kanałów. Sam sobie jestem winny - za naiwność się płaci. W świetle tego co odwalili może być dokładnie tak jak piszesz - oferują super pakiet a potem wycofują się oferując darmowe kanału arabskie o szydełkowaniu. To tak ku przestrodze tych, którzy mają w najbliższym czasie podpisać z nimi lub przedłużyć umowę.

Inna sprawa, czy tak skonstruowana umowa jest całkowicie zgodna z prawem i nie podpada pod klauzule niedozwolone. Tylko, że z naszym sądownictwem próba dojścia do swojego na tej podstawie niestety zbyt dużo zachodu by kosztowała.
Sprawa dotyczy całej Polski i sądzę, że wkurzyła wielu ludzi (nawet dzwoniąc na infolinię pierwsze co się słyszy to komunikat odnośnie zamiany tych kanałów) więc zobaczymy jak się rozwinie.

lll pisze:Na Silesi była Isaura ze śląskim dubbingiem :)
No a na multimediach zamiast Top Gear można Dynastię teraz oglądać. :D
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11050
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

defekator, proponuję napisać do UOKiK - oni naprawdę odpisują i to sensownie ;)

Awatar użytkownika

defekator
Rhetor
Posty: 11595
Rejestracja: 13-01-2010, 21:55

Post autor: defekator »

Goscinny pisze:defekator, proponuję napisać do UOKiK - oni naprawdę odpisują i to sensownie ;)
Ok - spróbuję, tylko najpierw dokładnie muszę przegryźć się przez umowę z kretynami z MM.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe" S. LEM


krzychu
Archont
Posty: 881
Rejestracja: 23-09-2009, 19:02
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: krzychu »

multimedia jest nienasycona chce przejmowac kolejne tarnowskie firmy ktore swiadcza uslugi dostepu do internetu

ZetoSA ma sprzymierzenca amerykanska firme GTS

w wielu miastach mm na dobra opinie gdyz jest tansza niz tp


mefisto101
Prytan
Posty: 211
Rejestracja: 25-09-2009, 19:12

Post autor: mefisto101 »

krzychu pisze:ZetoSA ma sprzymierzenca amerykanska firme GTS
to tak jakby napisać
"Tarnowem interesuje się potężny koncern firma Microsoft"
a interesuje się dlatego, bo ja ostatnio kupiłem płytę z nowym Windowsem w tarnowskim Media Markt.
Ale tak na serio, każdy nawet ty możesz sobie kupić łącze w GTS i wtedy też będziesz sprzymierzeńcem amerykańskiej GTS

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

krzychu pisze:multimedia jest nienasycona chce przejmowac kolejne tarnowskie firmy ktore swiadcza uslugi dostepu do internetu

ZetoSA ma sprzymierzenca amerykanska firme GTS

w wielu miastach mm na dobra opinie gdyz jest tansza niz tp
Aale o zo chozi?
Bo nie bardzo rozumiem ani o co chodzi z przejmowaniem ani z GTS-em.
Chcesz mieć łącze z GTS-u? Dociągnij połączenie do punktu styku i możesz mieć :P


monteverest
Obywatel
Posty: 10
Rejestracja: 16-10-2010, 23:55

Post autor: monteverest »

Witam mój kolejny post po kilku latach przerwy :)
Ale czytam o mm i musiałem się zalogować, totalna paranoja z mm koszt internetu poza "promocją" 192 złote miesięcznie. Wszystkich przestrzegam żeby sobie pilnować końca trwania umowy, bo zrezygnować problem jest później. Żeby nie było za łatwo okresy wypowiedzenia internetu 1 mc tv 3 mc :)
A co do treści umów jakie mają mam nadzieję, że kiedyś ktoś się tym zajmie.
Pozdrawiam


krzychu
Archont
Posty: 881
Rejestracja: 23-09-2009, 19:02
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: krzychu »

multimedia psuje rynek internetowy w polsce

ODPOWIEDZ