Wolne działanie Youtube

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
Awatar użytkownika

Autor tematu
Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Szkoda że tylko do firefoxa ;p
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

http://zoba.to/-/To1tOu/

Jest i dla Chrome jeśli Cię urządza :)

Awatar użytkownika

^cypis^
Proedroj
Posty: 316
Rejestracja: 27-12-2010, 22:28
Lokalizacja: KO00MA
Kontakt:

Post autor: ^cypis^ »

Może nie tyle YT, co wszystko... Zielone. Między routerem a serwerem DNS gubi się jakieś 60% paczek. Dalej też koszmar... Właśnie śledzę namiętnie WinMTRa. No i transfer spał do jakichś 15% tego, co zwykle... Tylko u mnie czy więcej Zielonych tak dziś ma?

^
Kluczem do sukcesu w zawodach fonicznych jest klucz sztorcowy.
Bo łączność musi być pewna!

Awatar użytkownika

ZETO SA
Obywatel
Posty: 34
Rejestracja: 06-04-2012, 21:11
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: ZETO SA »

Więcej, był lokalny problem wczoraj w naszej sieci, został spacyfikowany, będzie dobrze.

Awatar użytkownika

^cypis^
Proedroj
Posty: 316
Rejestracja: 27-12-2010, 22:28
Lokalizacja: KO00MA
Kontakt:

Post autor: ^cypis^ »

I git. Trzeba pomyśleć o kontrybucjach teraz ;)

^
Kluczem do sukcesu w zawodach fonicznych jest klucz sztorcowy.
Bo łączność musi być pewna!

Awatar użytkownika

Autor tematu
Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Chyba problem wrócił bo znów niektóre strony nie otwierają się..
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


krzychu
Archont
Posty: 881
Rejestracja: 23-09-2009, 19:02
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: krzychu »

those were the days my friends ... we live the life we choose ... we fight and never lose ...

;)


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Z youtubem jest dziwna sprawa. Wygląda, że pliki trzymane są na różnych serwerach i nie każdy jest tak samo wydajny. Bardzo często spotykam się z sytuacją gdzie film w HD ładuję się w mgnieniu oka, a w tym samym czasie inny w SD buforuje minutę.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

halford, a to jest "normalne". YT te bardziej popularne duplikuje na "lepsze" serwery.

Awatar użytkownika

sajdak
Archont
Posty: 838
Rejestracja: 13-01-2012, 23:04
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Wolne działanie Youtube

Post autor: sajdak »

witam
odkopuję
mam problem z youtubem;

Google;)
400. That’s an error.
Nie można znaleźć żądanego adresu URL na tym serwerze. That’s all we know

w firefoxie i innych przeglądarkach też...
...


Kirk
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 25-09-2009, 09:18
Lokalizacja: Tarnów

Re: Wolne działanie Youtube

Post autor: Kirk »

Jeśli to jest błąd 400 Bad Request, to może być związane z ciasteczkami, spróbuj na początek tego https://www.youtube.com/watch?v=PmUb7_9GX94" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika

sajdak
Archont
Posty: 838
Rejestracja: 13-01-2012, 23:04
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Wolne działanie Youtube

Post autor: sajdak »

Ciasteczka od razu wyczyszczone i cała zawartość pozostałych danych użytkowników...ale dziwne bo Twój link wszedł mi bez błędu a inne filmy na yt też chodzą ale po wpisaniu adresu za drugim/trzecim razem...dziwne
wirusów i robaków nie ma cały czas avg chodzi i jest aktualizowany...
...

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6845
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Wolne działanie Youtube

Post autor: LordRuthwen »

sajdak pisze:wirusów i robaków nie ma cały czas avg chodzi i jest aktualizowany...
To akurat nie jest wyznacznikiem.

Awatar użytkownika

sajdak
Archont
Posty: 838
Rejestracja: 13-01-2012, 23:04
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Wolne działanie Youtube

Post autor: sajdak »

Pewno nie, ale do tej pory wszystko hulało...
...


R p T
Proedroj
Posty: 310
Rejestracja: 12-01-2015, 21:49

Re: Wolne działanie Youtube

Post autor: R p T »

:arrow: http://agora.tarnow.pl/viewtopic.php?p=144636#p144636" onclick="window.open(this.href);return false;
napisałem:
R p T pisze: [...]
Na Y-T nie oglądnąłem, ponieważ od jakiegoś czasu ładuje się mi pierwsze 10 - 15 sekund filmu i po 1 - 2 sekundach odtwarzania wyskakuje zaśnieżony ekran z napisem >>Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.<<
Może coś związane z problemem opisanym :arrow: http://agora.tarnow.pl/viewtopic.php?p=144150#p144150" onclick="window.open(this.href);return false;
U siebie podejrzewam wtyczkę Adobe Flash Player-a, bo np. na Radiu Kraków również mam problemy z klipami dźwiękowymi.
[...]
Cubaza pisze: Wiem, że to offtop, ale jak już ktoś tutaj o tym napisał to nie jest to związane z Flash Playerem. YouTube już dość dawno porzucił player flash na rzecz playera HTML5.
Tak mocno nie siedzę w temacie, ale Mozilla co pewien czas drze się o aktualizację tej wtyczki i taką niedawno zrobiłem.
Przez parę dni po aktualizacji nie oglądałem nic na Y-T i dopiero prawie synchronicznie z wpisem @sajdak problem u mnie wystąpił.
Dlatego tak właśnie skojarzyłem.

Dałeś pewien trop i jak znajdę chwilę czasu, to spróbuję całkiem odinstalować Flash-a, poczyścić rejestry i biblioteki.
Jak nie potrzebny, to nic nie zaszkodzi, by winda była trochę lżejsza :lol:
Jeśli wtyczka będzie jednak do czegoś potrzebna, to może powtórna instalacja coś naprawi, bo jak wspomniałem, to z odtwarzaniem dźwięku też mam problemy.

Obecnie na grzebanie w systemie nie mogę sobie pozwolić, bo mam dość napięte plany a w takich sytuacjach do głosu lubi dochodzić Murphy.
Bez Y-T i innych czasopożeraczy pewien czas przeżyję.
Wolę jechać na tym co działa.

Dzięki za odzew.
Rowerkiem po Tarnowie

Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie. /George R.R. Martin

ODPOWIEDZ