serwis komputerowy tanio

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6853
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Ilu klientów tyle opinii, nie ma się co licytować.


kaka
Prytan
Posty: 151
Rejestracja: 31-08-2009, 13:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: serwis komputerowy tanio

Post autor: kaka »

Podepnę się pod temat żeby nie zakładać nowego. Mam problem ze swoim komputerem stacjonarnym. Komputer w ogóle nie reaguje na włączanie. Odpalam zasilanie, klikam guzik na przednim panelu i nic. Wiatraki nawet nie drgną, nic nie słychać. Nie śmierdzi spalenizną. Domyślam się, że to pewnie problem z zasilaczem, ale wolałbym zapytać bardziej zorientowanych czy jest możliwa jakaś inna przyczyna? Gdzie ewentualnie szukać pomocy?
http://www.forum.uniatarnow.net - forum tarnowskiego żużla, zapraszam.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6853
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: serwis komputerowy tanio

Post autor: LordRuthwen »

Odepnij zasilacz z płyty i zewrzyj np spinaczem czarne z zielonym, zobaczysz czy zasilacz rusza, jeśli tak, to może być kwestia płyty.


kato
Rhetor
Posty: 2700
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: serwis komputerowy tanio

Post autor: kato »

Czasem pomaga zwykłe wyjęcie wtyczki z kompa na kilka sekund.
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)


kaka
Prytan
Posty: 151
Rejestracja: 31-08-2009, 13:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: serwis komputerowy tanio

Post autor: kaka »

LordRuthwen pisze:Odepnij zasilacz z płyty i zewrzyj np spinaczem czarne z zielonym, zobaczysz czy zasilacz rusza, jeśli tak, to może być kwestia płyty.
Podłączyłem zasilacz do innej płyty głównej i ruszył. Czyli kwestia płyty głównej?
http://www.forum.uniatarnow.net - forum tarnowskiego żużla, zapraszam.


Kirk
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 25-09-2009, 09:18
Lokalizacja: Tarnów

Re: serwis komputerowy tanio

Post autor: Kirk »

kaka pisze:
LordRuthwen pisze:Odepnij zasilacz z płyty i zewrzyj np spinaczem czarne z zielonym, zobaczysz czy zasilacz rusza, jeśli tak, to może być kwestia płyty.
Podłączyłem zasilacz do innej płyty głównej i ruszył. Czyli kwestia płyty głównej?
Może być też bardzo banalny powód czyli uszkodzony wyłącznik zasilania na obudowie, spotkałem się z tym wielokrotnie. Na testy możesz zamienić przewody które idą od wyłączników z obudowy i wpięte są do płyty głównej. Najczęściej mają oznaczenia POWER albo PWR, RESET albo RST, spróbuj na testy zamienić te przewody, czyli w miejsce przełącznika POWER na płycie wpiąć przewód z oznaczeniem RESET i na koniec spróbuj uruchomić komputer przyciskiem reset na obudowie.


kaka
Prytan
Posty: 151
Rejestracja: 31-08-2009, 13:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: serwis komputerowy tanio

Post autor: kaka »

Kirk pisze:Może być też bardzo banalny powód czyli uszkodzony wyłącznik zasilania na obudowie, spotkałem się z tym wielokrotnie. Na testy możesz zamienić przewody które idą od wyłączników z obudowy i wpięte są do płyty głównej. Najczęściej mają oznaczenia POWER albo PWR, RESET albo RST, spróbuj na testy zamienić te przewody, czyli w miejsce przełącznika POWER na płycie wpiąć przewód z oznaczeniem RESET i na koniec spróbuj uruchomić komputer przyciskiem reset na obudowie.
Dzięki za kolejną radę, ale nic to nie pomogło, więc awarie zasilacza i włącznika/wyłącznika zasilania na obudowie możemy wykluczyć.
http://www.forum.uniatarnow.net - forum tarnowskiego żużla, zapraszam.



kaka
Prytan
Posty: 151
Rejestracja: 31-08-2009, 13:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: serwis komputerowy tanio

Post autor: kaka »

Serwis Bino naprawił mi komputer. Miła i szybka naprawa. Polecam.
http://www.forum.uniatarnow.net - forum tarnowskiego żużla, zapraszam.


pomowmi
Metoikos
Posty: 4
Rejestracja: 16-07-2015, 14:43

Re: serwis komputerowy tanio

Post autor: pomowmi »

Serwis Bino bardzo dobry serwis - sam czasem odwiedzam. Miła obsługa, robią wszystko porządnie. Polecam gorąco. :)
Dzisiaj sporo osób uważa, że projektowanie stron internetowych www.bestnetsolution.pl to czynność niesamowicie prosta.

ODPOWIEDZ