Sieć Play - awaria ?

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.

Autor tematu
halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Sieć Play - awaria ?

Post autor: halford »

Czy ktoś z Was posiada telefon w Play i ma wczoraj i dziś problemy z połączeniami ?

Ja mam kilka objawów:

1. Błąd połączenia
2. Podczas wybierania numeru jest błoga cisza a po potem włącza się komuś poczta głosowa.
3. Słysze sygnał ale telefon u osoby do której dzwonie nie dzwoni.

Ma ktoś podobnie ?


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3053
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Tak, aczkolwiek było to sporadycznie, internet do 11.00 nie chciał się połączyć za pośrednictwem Play OnLine z którego korzystam, ale już działa. Pewnie coś zamarzło...
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Wczoraj mi ginął zasięg, dzisiaj się obudziłem bez zasięgu, a jak wrócił to i tak nie mogłem wysłać SMSa. Teraz niby wysłało, ale nie otrzymałem odpowiedzi wiec pewności, że do szedł nie mam.

Siostra ma podobnie.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3794
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Mi od dwóch dni z rana(koło 6) nie łapie zasięgu. Jest na telefonie info , że jestem poza zasięgiem sieci.


JAJO
Obywatel
Posty: 13
Rejestracja: 25-01-2010, 22:33
Lokalizacja: Tarnów (BEVERLY)

Post autor: JAJO »

Jesli nie lapie PLAYa to powinno lapac PLUSa. Mialem dzis rano brak zasiegu ale czy aby napewno to winna jakiegos zamarzniecia?
W chwili obecnej mam full zasieg @Moscice.
q(-_-)p

Awatar użytkownika

Versacz
Archont
Posty: 636
Rejestracja: 31-08-2009, 12:55

Post autor: Versacz »

Też tak miałem, ale to zależało gdzie byłe, np. na PWSZ'ce nie miałem zasięgu, a w domu miałem cały pasek. Dzisiaj to już bez problemu było.


tarnowiack
Archont
Posty: 849
Rejestracja: 27-01-2010, 17:33

Post autor: tarnowiack »

ostatnio play rzeczywisie utudnia zycie.. huzla.. a potem jakby nagle cos szlag trafia.. i znika wszystko...
a za pare minuy jak gdzyby nigdy nic.. caly pasek. tez myslalem ze mroz itp itd.. ale w pare minut to by nie naprawili.. poza tym to zdarza sie juz nie raz... czasem pare razy dziennie zdycha na jakis czas.


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3053
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

tarnowiack pisze:ostatnio play rzeczywisie utudnia zycie.. huzla.. a potem jakby nagle cos szlag trafia.. i znika wszystko...
a za pare minuy jak gdzyby nigdy nic.. caly pasek. tez myslalem ze mroz itp itd.. ale w pare minut to by nie naprawili.. poza tym to zdarza sie juz nie raz... czasem pare razy dziennie zdycha na jakis czas.
Od ponad pół roku używam PLAY'a i to jest pierwszy tego typu przypadek tej sieci od kiedy jej używam! Dodam, że rachunki zmniejszyłem o ponad połowę!!!! Dzwoniąc dwa razy więcej i pisząc więcej smsów!

Dodatkowo, jak miałem Erę też się jej zdarzały takie kwiatki jak dzisiaj Play'owi. Więc nie nadawałbym tam na to P4 ;)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


tarnowiack
Archont
Posty: 849
Rejestracja: 27-01-2010, 17:33

Post autor: tarnowiack »

no ja tez specjalnie nie marudze ;-)
neta mam z play'a... a telefon w erze.. ale juz niedlugo ;-)
po prostu cos nawala przez te mrozy...


matisk
Obywatel
Posty: 87
Rejestracja: 10-11-2009, 23:33

Post autor: matisk »

tak, przez mrozy maja problem na laczach. ponoc kilka stacji nie pracowalo. podejrzewam ze bedzie coraz wiecej takich awarii. dla porownania u innych operatorow
nic "nie zamarza" :)

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

A taka fajna maja reklame ze play ma wszedzie zasieg :D
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3053
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

A taka fajna maja reklame ze play ma wszedzie zasieg :D
Bo ma ;-) na prawdę ja jestem bardzo wymagającym klientem. A Play póki co w tej cenie spełnia moje wymagania nawet lepiej jak Era czy Plus albo Orange (bo korzystałem ze wszystkich sieci, z różnych usług). Mnie się akurat przytrafiło mieć problemy zarówno z Plusem, z Erą (choć problem był na moją korzyść) a orange tylko tyle, że byli drodzy :P
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Jadąc drogą 977 na trasie Tuchów-Tarnów Play kilkukrotnie gubi zasięg ; )

(Albo to nie Play, tylko mój telefon, bo mam ustawiony tryb oszczędny i słabszy sygnał (nie ciągłe poszukiwanie sieci, tylko przerywane, czy jakoś tak))


biker123
Metoikos
Posty: 1
Rejestracja: 01-02-2010, 20:31
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: biker123 »

Witam

Chciałbym dowiedzieć się od Was jak w naszej okolicy działa zasięg sieci Play.
Chodzi mi głównie o zasięg poza miastem (mam nadzieję, że w mieście nie ma problemu)
Waham się czy nie przenieść numeru do Play-a, tylko ten nieszczęsny zasięg dzieli minie od podjęcia decyzji.
Mile widziane opinie na temat oferty na kartę - Play Fresh.

Z góry dziękuję za odpowiedzi. :)


Cubaza
Rhetor
Posty: 3794
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

To ja się wypowiem bo akurat mam tą ofertę ;) Czyli Play na Kartę ;P
Przeniosłem numer z Orange. Było to spowodowane właśnie zasięgiem, a dopiero potem cenami.
Otóż zasięg w Tarnowie nigdy mnie nie zawiódł ;) Jedynie w momentach kiedy jest przełączenie zasięgu pomiędzy normalnym a 3G to nie wiedzieć czemu zasięg znika, ale z tego co mi wiadomo to jest to normalne.

Odnośnie zasięgu poza Tarnowem to gdzie miałem a gdzie nie miałem zasięgu:
Siemiechów- brak PLAY, ponoć jest ERA, ORANGE
Olszowa(Za zakliczynem)- jest PLAY, słaby ORANGE, mocna ERA
Zakliczyn - brak PLAY, brak ORANGE, jest ERA,

To takie miejsca, z którymi dość często miałem styczność będąc w ORANGE i teraz po przejściu do PLAY mogę to porównać.

ODPOWIEDZ