Taka ciekawostka

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.

Miłek
Prytan
Posty: 131
Rejestracja: 28-05-2011, 00:38
Lokalizacja: Piaskówka

Post autor: Miłek »

halford pisze:Miłek, Chyba kłamałeś:
są bracia którzy maja więcej niż 30lat - choć pewnie trudno w to uwierzyć

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Janusza Kołodzieja żuzlowca nie zna ;p
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Miłek pisze:
halford pisze:Miłek, Chyba kłamałeś:
są bracia którzy maja więcej niż 30lat - choć pewnie trudno w to uwierzyć
Mój też ma więcej niż 30.


Miłek
Prytan
Posty: 131
Rejestracja: 28-05-2011, 00:38
Lokalizacja: Piaskówka

Post autor: Miłek »

Ok - odpowiedź 'brat' pada tylko jeśli pojawi się rzadko pytanie 'czy macie wspólnych rodziców' jeśli nie padnie, odpowiedź jest błędna.
Co nie znaczy że kłamałem, masz bardzo przykry sposób rozpoczynania dyskusji od obrażania innych.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Nie bierz wszystkiego na poważnie, przecież nie oskarżam Cię o kłamstwo przed sądem... Może zabrakło ;) w moim pierwszym wpisie. Jeśli Cię uraziłem to przepraszam.

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

Beaver pisze:Janusza Kołodzieja żuzlowca nie zna ;p
Robiłem Kołodzieja - odgadł Jarosław Hampel

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Ja się smieje bo mi żadny zawodnik żużlowy nie wychodzi, bo daje że ich znam i mi brat wychodzi albo inny członek rodziny ;p
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


R p T
Proedroj
Posty: 310
Rejestracja: 12-01-2015, 21:49

Re: Taka ciekawostka - przestawiamy zegarki!

Post autor: R p T »

Nie miałem gdzie się podpiąć, ale dział Komputery pasuje i ciekawostka to też jest, więc...

http://topmejt.co.uk/zmiana-czasu-to-dz ... y-zegarki/" onclick="window.open(this.href);return false;

Zmiana czasu. To dziś cofamy zegarki. W nocy z 30 czerwca na 1 lipca śpimy odrobinę dłużej.


3.... 2..... 1 ....0
Rowerkiem po Tarnowie

Władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie. /George R.R. Martin

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11061
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Taka ciekawostka

Post autor: Goscinny »

To, że dokładają sekundę co jakiś czas to akurat nie jest dziwne. Ciekawostką jest jak to się robi technicznie - nie dokłada się tej sekundy na końcu dnia, jak piszą w różnych gazetach, ale "rozciąga" się co którąś tam sekundę przez całą dobę. Chodzi o to, że gdyby nagle pojawiły się w systemach komputerowych dwie takie same sekundy, albo jedna trwałaby dwie :) to niektóre systemy mogłyby się wyłożyć.
I dlatego systemy podające czas powolutku, po kropelce zaczynają się spóźniać w stosunku do "zwykłych" komputerów. A po dobie mamy dodaną całą sekundę bez nagłych przeskoków i problemów.

ODPOWIEDZ