Android - jakie są Wasze opinie?

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.

kato
Rhetor
Posty: 2693
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: kato »

Cubaza pisze:kato, to jedyny powód dla którego kupiłbym Monstera. I jego jedyna zaleta. nic innego ta słuchawka nie posiada
Mnie to wystarcza. Ma dzwonić i długo obsługiwać Endomondo, czy transmisję danych.
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)


Cubaza
Rhetor
Posty: 3775
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

To to samo potrafi Nokia E51. Trzyma na baterii tyle samo i też można dzwonić i dobrze obsługuję transmisję danych ;-) Więc po co smartfon wtedy ;)


imlazy
Thesmothetai
Posty: 1006
Rejestracja: 17-12-2011, 21:45
Lokalizacja: ze świata, obecnie Tarnów

Post autor: imlazy »

Lechu pisze:A jaki telefon z Androidem polecacie ? Głównie do korzystania z internetu itp ? Tak powiedzmy max do 700 zł. Jakieś opinie o Samsungu Galaxy S2 ?
Galaxy S2 jest ok. Wszystko pięknie ładnie. Bateria niestety trzyma aż tylko 1 dzień solidnego użytkowania. Przy wyłaczonym wifi i mniejszej ilości aplikacji ( mniej grania np. ) zapewne można pokorzystać ze 2 - 3 dni.

Jak już pisałem wyżej, od długiego już czasu nauczony jestem codziennie wieczorem pakować telefon na ładowanie, więc ta wada S2 nie była dla mnie problemem ( poprzednie telefony nauczyły mnie ładować zawsze wieczorem ).
Im Lazy and I like it


kato
Rhetor
Posty: 2693
Rejestracja: 24-08-2009, 11:27
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: kato »

Cubaza pisze:Więc po co smartfon wtedy
Czasem używam jeszcze map google off-line. Mam podpięte Aero w drugim slocie.
Używam jeszcze Endomondo i nie chciałoby mi się przenosić na podobny program w Symbianie.
Poza tym swego czasu E51 miały koszmarną opinię i faktycznie na nią zasługiwały.
Nikt Panu nie da tyle, ile ja mogę obiecać (KMN)


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

nic innego ta słuchawka nie posiada
A co ma mieć jeszcze ? Co takiego mają inne smartfony ? ;)

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

kato pisze:E51 miały koszmarną opinię i faktycznie na nią zasługiwały.
Pomimo licznych wad mają niezłą baterię i rewelacyjną nawigację.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3775
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

halford, chodzi o to, że nie posiada nic takiego co by mogło mnie przekonać do noszenia tak grubego telefonu ;) O to chodzi ;)


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Cubaza, Ale on na prawdę nie jest aż tak gruby. W kieszeni go nie widać. Zapominam nawet że go mam przy sobie :)
3150 A Rh+

ODPOWIEDZ