ZETO - wolny internet wieczorami

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

asziatko
Prytan
Posty: 130
Rejestracja: 11-03-2012, 11:25
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: asziatko »

Osobiście zgłaszałem problem ze Siecią do MM może z 3 razy. Za każdym razem przyjmowali zgłoszenie i na drugi dzień byli technicy.

Raz wymienili mi modem, drugi raz coś porobili w skrzynce nawet nie wchodząc do mieszkania tylko pytając czy jest Internet a trzeci raz przez infolinie problem został rozwiązany.
Pozdrawiam
Artur


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

ja mam w ZETO u siebie i jak dla mnie mimo że ostatnio były spore problemy z internetem wieczorami a akurat w tym czasie on był mi najbardziej potrzebny to jednak i tak nie zamieniłbym go na żaden inny bo jest różnica widoczna :) co do MM moja siostra ma na XXV lecia internet multimedi i najgorszy nie jest co do kolonowania maca jak zakładałem siostrze router i do nich zadzwoniłem to rozmowa trwała 3 min mac sklonowany i wszystko zaczęło działać więc nie mam do niech też zastrzeżeń jedynie co to internet jest wolniejszy

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Re: ZETO - wolny internet wieczorami

Post autor: Beaver »

Dzis znow jakas awaria ? Bo internet sto. Oczywiście dodzwonić się nie sposób.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


eladek
Metoikos
Posty: 1
Rejestracja: 31-03-2015, 23:37

Re: ZETO - wolny internet wieczorami

Post autor: eladek »

Witam specjalnie zarejestrowałem się tu na forum, ponieważ cały czas mam lagi w grach, głównie chodzi o granie na playstation 4, zmienilem specjalnie router bo myślałem że to jego wina ale niestety nie, głównie chodzi o wieczory w piątki, soboty, niedziele, porty na których działa konsola to:
TCP: 80, 443, 1935, 3478, 3479, 3480
UDP: 3478, 3479

blokujecie je może jakoś, albo nie wiem jak już to opanować.


mieszkaniec123
Obywatel
Posty: 5
Rejestracja: 22-04-2015, 10:02
Kontakt:

Re: ZETO - wolny internet wieczorami

Post autor: mieszkaniec123 »

To raczej wina operatora sieci i wiele z tym nie zrobisz. Na weekendach i wieczorami duzo ludzi siada do internetu i skutki są jakie są. Dostawca usługi powinien zadbac o lepszą infrastrukturę.
Czymś naprawdę godnym uwagi - szczególnie jeżeli zależy nam na szybkich pieniądzach, bez zaświadczeń, są pożyczki bez BIK http://www.doradztwo-kredytowe.com.pl" onclick="window.open(this.href);return false;.

ODPOWIEDZ