Jaki lapek do 2000 pln.

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.

kelam
Obywatel
Posty: 14
Rejestracja: 17-11-2013, 12:30
Kontakt:

Post autor: kelam »

Szukałem, ale nic nie znalazałem za 2 000 000.
Oj tam ale się czepiasz :/ oczywiście za 2 tyś :) ale myślę ze za 2000 tyś też byś coś znalazł wysadzanego jakimiś kryształami :D


MST wónraT
Rhetor
Posty: 1893
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

kelam pisze:oczywiście za 2 tyś :) ale myślę ze za 2000 tyś

http://www.youtube.com/watch?v=8wvAtQ1I-i0



_____________________________________________

My w Tarnowie wszystko mogli

TARNÓW - POLSKA STOLICA KORUPCJI


kelam
Obywatel
Posty: 14
Rejestracja: 17-11-2013, 12:30
Kontakt:

Post autor: kelam »

Dziękuję za lekcję - wezmę to sobie do serca :) ale uwierz każdy popełnia jakieś błędy w polskim języku i zapewniam Cię że Ty też ;)


kelam
Obywatel
Posty: 14
Rejestracja: 17-11-2013, 12:30
Kontakt:

Post autor: kelam »

Ale jestem wdzięczny za lekcję, bo to motywuję aby nie popełniać błędów językowych :) Tyle że z wątku o laptopach stał się wątek o języku polskim ;)


terenowka
Obywatel
Posty: 6
Rejestracja: 12-02-2014, 11:33
Kontakt:

Post autor: terenowka »

Ja jestem zadowolony ze swojego Asusa, kupionego za równe 1999zł (czyli mieści się w przedziale do 2tys ;) ) Może nie jest specjalnie wypasiony, ale do codziennego użytku się sprawdza, poza tym nawet całkiem nieźle wygląda i jest bardzo lekki - a to dla mnie duży plus, bo często się z nim przemieszczam.
Nie zdziw się, niezależni doradcy finansowi warszawa będą miały większą prowizję od udzielenia kredytu.

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Post autor: lll »

terenowka pisze:zadowolony

kobiety są zadowolone, a mężczyźni zadowoleni

ps. chociaż teraz ten dżender....


MarcinTTT
Metoikos
Posty: 2
Rejestracja: 26-03-2014, 15:27
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: MarcinTTT »

Ostatnio 3 albo 4 osoby kupiły takie Asusy w cenie do 2 tysięcy z procesorem i3 i wszyscy są zadowoleni. Można chyba uznać że to jest dobry wybór.


kRoman
Obywatel
Posty: 27
Rejestracja: 10-06-2014, 13:49
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: kRoman »

Ja bym polecał przy wyborze kierować się solidną obudową, by się komputer najzwyczajniej "nie grzał". Po tym jak pod wpływem ciepła (nie, nie było lato) zaczęła mi siadać grafika i wszystko inne po kolei, zacząłem patrzeć na laptopa inaczej...
Kupiłem masywnego della, obudowa jest praktycznie zimna, komputer chodzi bez zarzutu. i do 2000 zł również moża się zmieścić.
You can have anything you want
You can drift, you can dream, even walk on water
Anything you want.


krzychu
Archont
Posty: 881
Rejestracja: 23-09-2009, 19:02
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: krzychu »

ja mam acer z prockiem B960 z 2012 roku

ale mam taki problem

niektore programy ktore instaluje zrzeraja 100% zasobow procesora nawet jak nic nie robie problem rozwiazuje odinstalowanie programu

tyle ze procek sie przegrzewa i wiatrak sie zuzywa

ale denerwujace jest to

a i jeszcze jeden problem wsadzili w niego jakiegos lipnego realtek audio ze nie mozna grac na radiach internetowych gdyz albo idzie voice albo muzyka nie da sie rownoczesnie w opcjach nagrywania jest taki podzial

moze ktos wie czy kupno audio na usb by pomoglo ?


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Przyznam, że nie do końca wiem o czym piszesz z tym dźwiękiem, ale to bardziej problem sterownika niż samej karty. Zainstaluj najnowszy. Jeśli nie pomoże to zmień sterownik producenta na MS (lub odwrotnie).
3150 A Rh+

ODPOWIEDZ