windows 8

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ

Autor tematu
krzychu
Archont
Posty: 881
Rejestracja: 23-09-2009, 19:02
Lokalizacja: Tarnów

windows 8

Post autor: krzychu »

czy ktos wie jak zlikwidowac to migotanie matrycy jak swietlowki przy kazdym przesunieciu okna zmianie kolorystyki ?

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Zainstalować sterowniki do grafiki?


jarek323
Metoikos
Posty: 1
Rejestracja: 02-01-2014, 14:11
Kontakt:

Post autor: jarek323 »

Hej,
tak jak kolega wyżej napisał sprawdź czy masz zainstalowane sterowniki grafiki, ewentualnie zaktualizuj je pobierając najnowszą wersję ze strony producenta.
Przyczyną migotania matrycy raczej nie jest Windows 8 (mam go + standardowe sterowniki grafiki i wszystko działa).


Autor tematu
krzychu
Archont
Posty: 881
Rejestracja: 23-09-2009, 19:02
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: krzychu »

moze to dlatego ze to dell jest ten laptop i tam oni cos kombinuja z oszczedzaniem energi pobieranej przez matryce w kazdym razie efekt jest neurotyczny tj myslisz ze zaraz cos padnie

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Ja wiem?
Używam Della Vostro na 8 i jest git.
W zasadzie prawie git, raz na jakiś czas pracując na baterii i macadle sterownik ekranu głupieje i nakłada na siebie 3 obrazy, jak na chwilę przestanę pracować to po około minucie wraca do normy.


terenowka
Obywatel
Posty: 6
Rejestracja: 12-02-2014, 11:33
Kontakt:

Post autor: terenowka »

Nie rozumiem co ma wspólnego tytuł tematu z postem? Chodzi o migotanie matrycy w systemie operacyjnym win8?
Nie zdziw się, niezależni doradcy finansowi warszawa będą miały większą prowizję od udzielenia kredytu.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

A ja nie rozumiem po co odgrzewać temat powstały 2 miesiące temu wpisem nic nie wnoszącym do dyskusji ?
3150 A Rh+

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Migotanie to migotanie a nakładanie na siebie 3 obrazów przesuniętych o wektor migotaniem nie jest, co w tym niezrozumiałego?
Tu jeszcze nic, temat o garniturach szytych na miarę odgrzany z 2011 roku :)

ODPOWIEDZ