Infokioski - jak przeglądać różne strony internetowe?

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Tarnowianin123
Obywatel
Posty: 5
Rejestracja: 13-12-2013, 18:14

Infokioski - jak przeglądać różne strony internetowe?

Post autor: Tarnowianin123 »

W piątek byłem w przychodni na Skłodowskiej-Curie i postanowiłem skorzystać z infokiosku, bo problemy z internetem u mnie w domu jest jak chleb powszedni :( . Zaskoczyło mnie to, że nie można się dostać na różne strony internetowe np. do banku, na różne portale informacyjne itp. Wie ktoś może jak ominąć różne blokady aby dostać się np. na google, mBank itp.? Z góry dziękuję.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6853
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Jeżeli ci co to robili znają się na swojej robocie to nie ominiesz, z definicji te infokioski mają dawać dostęp do zasobów miasta, nie sieci ogólnie pojętej.
Korzystanie ze stron banku z takiego kiosku było by skrajną głupotą tak nawiasem mówiąc.

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7659
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Tarnowianin123, z mbanku "w komputerze" możesz spokojnie korzystać w placówce mbanku na ul Legionów (róg Legionów i Wałowej) - i z mbanku i z Multibanku.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


Cubaza
Rhetor
Posty: 3794
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

@up, nie ma już Multibanku.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11066
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

W infokioskach jest "biała lista" stron na które można wejść - nawet chyba jest naklejona.
Za każdym razem jak jestem w Gemini to wchodzę na Agorę i ustawiam temat "Park Legionów" :)

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7659
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Cubaza, wiem, że nie ma Multibanku, razem z BRE się przebrandowił na mBank. Ale strona bankowa jest stara, przynajmniej w Multibanku - tylko logo się zmieniło - i nie ma możliwości (przynajmniej do dzisiaj) przeglądać kont z byłego Multi na stronach "starego" mBanku. Pewnie to kiedyś połączą w jedno, ale na razie działają "obok".
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


MST wónraT
Rhetor
Posty: 1896
Rejestracja: 05-05-2011, 22:57

Post autor: MST wónraT »

Goscinny pisze: Za każdym razem jak jestem w Gemini to wchodzę na Agorę i ustawiam temat "Park Legionów" :)
Spróbowałem, z tarnów. pl na agora, a tu :


Obrazek



_______________________________________________________________________

"jestem przyjacielem wujka – Wieśka F. – a przy okazji prezydentem miasta Tarnowa"
My w Tarnowie wszystko mogli
TARNÓW - POLSKA STOLICA KORUPCJI


ODPOWIEDZ