Reklamy na forum

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Wojtasek
Prytan
Posty: 223
Rejestracja: 14-01-2011, 15:54
Lokalizacja: Skowronków

Reklamy na forum

Post autor: Wojtasek »

Od kilku dni jak wchodzę na Agorę to wyświetlają mi się reklamy.Wyświetlają się na górze strony.Są to reklamy róznych firm,różnych produktów.Jest ich kilka i co jakiś czas sie powtarzają.Mam włączone blokowanie reklam,kompa przeskanowałem czy jakies cholerstwo sie nie wdarło.Niestety nadal co jakis czas wyskakują.Ma ktos podobną sytuacje jak moja,czym to moze byc spowodowane?
A może są to reklamy sponsorowane za zgodą adminów?


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Ja używam Adfender'a i nic mi nie wyskakuje.

/edit
Po wyłączeniu blokowania reklam pojawia się baner Alfa Romeo.
3150 A Rh+

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11057
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

Wojtasek, Blokowanie działa - wiadomo, że czasami pomimo blokerów coś się i tak wyświetli.
Reklamy są po to, żeby opłacić domenę, sprzęt itd. Staramy się, żeby to nie były reklamy wywalające się na cały ekran, jakieś grające itd., ale nie do końca mamy na to wpływ i czasami się coś dziwnego wyświetli.
ps: Alfa Romeo powinno sie wyświetlać :) Niestety nikt nie chce zapisać się na jazdę próbną i reklama wyświetla się darmowo :(


Autor tematu
Wojtasek
Prytan
Posty: 223
Rejestracja: 14-01-2011, 15:54
Lokalizacja: Skowronków

Post autor: Wojtasek »

Goscinny ok,wszystko rozumiem ;) Jeśli są to reklamy za zgodą administratorów to nie mam powodów do obaw,że jakieś dziadostwo mi się w podzespoły wdarło.
A wiadomo kasiorka na funkcjonowanie forum potrzebna :P

ODPOWIEDZ