Internet na kartę w T-Mobile

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
PrzemczaN
Proedroj
Posty: 308
Rejestracja: 21-07-2012, 15:27

Internet na kartę w T-Mobile

Post autor: PrzemczaN »

Potrzebowałem ostatnio zwiększonego pakietu na internet mobilny. Nie mogłem ot tak nagle dokupić transferu, więc polecono mi kupić internet na kartę. Kupiłem starter i doładowanie na 1GB. Osoba w salonie wykonała pierwsze połączenie internetowe celem aktywacji karty. Potem w domu włożyłem kartę do swojego telefonu (Samsung Galaxy Ace 2) i dostałem komunikat: włóż kartę SIM lub skontaktuj się z obsługą. Czyli tak jakby karty nie czytał. Przełożyłem do innego telefonu (Galaxy Trend) i tam kartę wykryło i internet działał. Przełożyłem do jeszcze innego (Galaxy S3 Mini) i ten sam komunikat co u mnie i korzystać się nie da. Poszedłem do salonu na Lwowskiej, ale pani powiedziała, że mają zepsuty jakiś czytnik sprawdzający. Włożyła do swojego (jakiś Sony) i działało.

Teraz pytanie co jest grane. Karta niby sprawna, ale wszystkie telefony również odczytują swoje karty SIM więc czytniki też chyba OK. Miał ktoś kiedyś podobny problem? Po prostu jakaś trefna karta? Pytam na przyszłość, bo teraz kasa poszła w błoto...


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Ja miałem ostatnio problem z kartą Play. W jednym telefonie raz działała raz nie. W innym po włożeniu działała bez problemu. Wymieniłem na inną i jet ok. Pewnie w Twoim przypadku też trafiłeś na trefną kartę.
3150 A Rh+

ODPOWIEDZ