Internet - Braci Saków, Skrzyszów

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
ZETO SA
Obywatel
Posty: 34
Rejestracja: 06-04-2012, 21:11
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Internet - Braci Saków, Skrzyszów

Post autor: ZETO SA »

Miło nam poinformować Państwa, że właśnie kończymy budowę sieci światłowodowej do Skrzyszowa, w związku z czym jest już możliwość podłączenia internetu łączem światłowodowym do domu do obwodnicy Tarnowa, natomiast za obwodnicą wzdłuż głównej drogi aż do urzędu gminy taka możliwość pojawi się w ciągu najbliższych dwóch (prawdopodobnie) tygodni.
Prócz usługi dostępu do Internetu będziemy tam także świadczyć usługi telefonii internetowej oraz telewizji kablowej.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.


kult_
Obywatel
Posty: 18
Rejestracja: 02-10-2010, 21:35
Lokalizacja: oS

Post autor: kult_ »

Kiedy wejdziecie na Pułaskiego w okolicach CenterMedu? :)

Awatar użytkownika

Autor tematu
ZETO SA
Obywatel
Posty: 34
Rejestracja: 06-04-2012, 21:11
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: ZETO SA »

Firma ZETO SA ukończyła budowę pierwszego etapu sieci światłowodowej do Skrzyszowa. Aktualnie uruchomiony został ok. 5km odcinek światłowodu łączący Urząd Gminy w Skrzyszowie z siecią światłowodową ZETO SA w Tarnowie. Oznacza to, że wszystkie budynki znajdujące się w pobliżu drogi ze Skrzyszowa do Tarnowa (od Urzędu Gminy Skrzyszów w kierunku Tanowa) mają już możliwość uzyskania podłączenia do szybkiej sieci Internetowej, wykonanej w technologii FTTH (czyli światłowód do domu/mieszkania).

Podłączenie domu do sieci światłowodowej jest równoważne nie tylko z uzyskaniem szybkiego dostępu do Internetu (na przykład 100 lub więcej Mbit/s), ale również z możliwością skorzystania z usług Telewizji Cyfrowej lub Telefonii VoIP dostarczanych przez ZETO SA.

Inwestycja została wykonana w całości ze środków firmy ZETO SA. i zrealizowana została w rekordowo krótkim czasie, począwszy od akceptacji przez Zarząd biznes planu. Stało się to możliwe dzięki przychylności firmy Tauron Dystrybucja, Wójta Gminy i Starostwa Powiatowego w Tarnowie.

W 2015 roku ZETO S.A. planuje kontynuować rozbudowę sieci światłowodowej w Skrzyszowie i nie wyklucza również podobnych inwestycji w kolejnych miejscowościach

Awatar użytkownika

sybirak
Prytan
Posty: 270
Rejestracja: 17-02-2010, 16:51

Post autor: sybirak »

Pierwszy post z 31 lipca a ja we wrześniu nie "wywalczyłem" odpowiedzi na pytanie czy mogę mieć od Was Internet.
Może bardzo się nie starałem, może jestem przyzwyczajony, że jak ja chcę coś kupić to sprzedawca się stara.

Więc moje pytanie: czy pracownikom już zależy by firma ZETO miała nowych klientów czy dalej bez zmian?

W skrócie:
1. dodzwonienie się to wielka sztuka.
2. Uzyskanie informacji jeszcze większa.
3. Osobista rozmowa nic nie daje bo pani kieruje (podaje nr telefonu) do kierownika który nie odbiera i nigdy nie oddzwania.
Spór nauki z religią zakończył się z chwilą zamontowania pierwszego piorunochronu w kościele.

Awatar użytkownika

Autor tematu
ZETO SA
Obywatel
Posty: 34
Rejestracja: 06-04-2012, 21:11
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: ZETO SA »

Podaj na PW jakiś kontakt i napisz o co dokładnie chodzi.


pomysl
Obywatel
Posty: 9
Rejestracja: 23-08-2013, 18:57
Lokalizacja: T-ów

Post autor: pomysl »

Witam,
mały off top, ale pytanie szybkie.
Czy można uzyskać informacje od przedstawiciela firmy Zeto, czy firma Zeto ma w planach dostarczanie internetu na osiedle Koszyckie? Bardzo proszę o informacje gdyż tracę cierpliwość do MM oraz serdecznie podprawiam serwis MM z Tarnowa :-)
"W życiu chodzi o to bu być trochę niemożliwym" - Oskar Wilde

Awatar użytkownika

Autor tematu
ZETO SA
Obywatel
Posty: 34
Rejestracja: 06-04-2012, 21:11
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: ZETO SA »

Niestety na chwilę obecną nie ma takich planów.

Awatar użytkownika

maup
Thesmothetai
Posty: 1254
Rejestracja: 03-07-2010, 22:45
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: maup »

Mam nadzieję, że mi Zeto wybaczy ale ogłosiło desinteressement.
Na Koszyckim, o ile dobrze kojarzę, jest alternatywa: http://www.pro4net.pl/
Zwierciadła Nehaleni dzielą się na uprzejme i rozbite

ODPOWIEDZ