Multimedia - Starówka

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Multimedia - Starówka

Post autor: huziu »

Ktoś podzieli się wrażeniami jak działa Multimedia na Starówce oparta o sieć dawnego IS? Ewentualnie proszę o propozycje innego providera.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3794
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Nie jest źle. W sumie to nie mam co narzekać na ich usługi. Wolałem jak było IS ponieważ szybciej reagowali na awarie. Jednak odkąd zmieniło się IS w MM to były może ze dwie te awarie, a jest to już kilka lat.
A co do innego providera to nie wiem czy jest jakiś w centrum. Nie daję 100% pewności co do tego.

Awatar użytkownika

Autor tematu
huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Jaki masz pakiet jeśli można wiedzieć?


Cubaza
Rhetor
Posty: 3794
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Ja mam warunki takie jak za czasów IS. Nie zmieniałem umowy od ich przejęcia. Tak, że nie jestem w stanie powiedzieć jak to się ma do teraźniejszych pakietów.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Możesz pytać w Infonecie. Wiem, że w okolicy są ale czy na samej starówce nie jestem pewien. TOI też tam może być.
3150 A Rh+


wadas
Prytan
Posty: 170
Rejestracja: 22-12-2011, 16:02

Post autor: wadas »

Cubaza pisze: Wolałem jak było IS ponieważ szybciej reagowali na awarie.
Ja również. Do dziś mam nawet numer serwisu GG w kontaktach Pidgina! To była świetna firma. :-/Obecna MM to taki moloch jak ZUS mający "gdzieś" klientów. Ale na szczęscie działają na infrastrukturze IS - to ich ratuje.

Awatar użytkownika

Goscinny
Rhetor
Posty: 11066
Rejestracja: 03-03-2009, 12:21
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Goscinny »

wadas, ciesz się, że jeszcze wykorzystują ich sieć. Niestety powoli unifikują całość i przepinają ludzi do swojej infrastruktury i swoich urządzeń.

ODPOWIEDZ