Tellion

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.

Flisu
Obywatel
Posty: 6
Rejestracja: 22-10-2015, 14:36

Re: Tellion

Post autor: Flisu »

Nie jestem w zaden sposob powiazany z ta firma,jestem tylko klientem od 27 pazdziernika i dlatego pisze to info na tym forum bo gdzie niby mam pisac? Duzy rozglos wiaze sie z przyrostem klientów co za tym idzie rozbudowy miedzy innymi uslugi tv. Jestem porostu szczesliwy ze jest takie cos i juz nie musze robic co mi MM laskawie proponuje.

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6846
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Tellion

Post autor: LordRuthwen »

Adminowi chodziło o to, że piszesz z IP MM :P


Flisu
Obywatel
Posty: 6
Rejestracja: 22-10-2015, 14:36

Re: Tellion

Post autor: Flisu »

LordRuthwen pisze:Adminowi chodziło o to, że piszesz z IP MM :P
Juz nie ,od 27 pisze z Tellina IP.


Tellion
Obywatel
Posty: 10
Rejestracja: 22-04-2015, 10:02

Re: Tellion

Post autor: Tellion »

Witam serdecznie, bardzo dziękuję użytkownikowi Flisu za pozytywną opinię na temat naszych usług. Jednocześnie pragnę zaznaczyć, że nasza firma nie stosuje metod opierających się na podstawianiu nieprawdziwych użytkowników i wygłaszaniu pochlebnych opinii na własny temat, gdyby tak było zalalibyśmy forum takimi opiniami. Nasze usługi bronią się same. Wszystkich chcących skorzystać z naszych usług zapraszam do kontaktu.
http://www.tellion.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Internet z prędkością światła
BOK 14 6583000


mefisto101
Prytan
Posty: 212
Rejestracja: 25-09-2009, 19:12

Re: Tellion

Post autor: mefisto101 »

Tellion pisze:Witam serdecznie, bardzo dziękuję użytkownikowi Flisu za pozytywną opinię na temat naszych usług. Jednocześnie pragnę zaznaczyć, że nasza firma nie stosuje metod opierających się na podstawianiu nieprawdziwych użytkowników i wygłaszaniu pochlebnych opinii na własny temat, gdyby tak było zalalibyśmy forum takimi opiniami. Nasze usługi bronią się same. Wszystkich chcących skorzystać z naszych usług zapraszam do kontaktu.
taaaa ....a świstak siedzi......


wadas
Prytan
Posty: 170
Rejestracja: 22-12-2011, 16:02

Re: Tellion

Post autor: wadas »

@Tellion Jak kiedyś MM mi podpadnie to prawdopodobnie do Was przejdę. Muszę przyznać, że czasowo źle trafiliście, gdyż w Tarnowie jak ktoś potrzebował internetu to już go ma - więc pozostają tylko osoby niezadowolone z obecnego dostawcy, ludzie zmieniający zameldowanie, albo osoby opóźnione technologicznie ;) . Musicie popracować nad listą kanałów tv, bo naprawdę 95% to śmieciowe kanały dla gospodyń domowych (*chyba, że taki był Wasz target) brakuje mi discovery, planete itd. ja dodatkowo chciałbym minimum jeden program po niemiecku, gdyż uczę się tego języka i by się bardzo przydał - muszę chyba satelitę z Niemiec sobie przywieść.


Quiner
Metoikos
Posty: 1
Rejestracja: 07-09-2015, 14:04

Re: Tellion

Post autor: Quiner »

Ja do Tellionu przeszedłem zaraz jak tylko pojawił się u mnie w bloku... poprzednią umowę miałem jeszcze z czasów IS i oferta zaproponowana przez tą firmą bardzo mi odpowiadała. Wziąłem na próbę... porównałem różne parametry sieci w stosunku do poprzedniej(wtedy już MM) i np... czas odpowiedzi DNS jak również ping był DUŻO krótszy. Prędkość rzeczywiście dużo wyższa(za czasów IS 100Mb/s... a po "przymusowym" przejściu na MM nadal taki był, choć od stycznia 2015 spadło o połowę bez uprzedniego powiadomienia;/). Nie było problemu z 'dogadaniem się' co do statycznego IP na czym mi zależało. Z TV i TEL nie korzystam, ale z internetu jestem jak najbardziej zadowolony i mogę zdecydowanie polecić tego dostawcę.

Awatar użytkownika

AnT
Obywatel
Posty: 10
Rejestracja: 30-12-2015, 20:22

Re: Tellion

Post autor: AnT »

Witam
Mam pytanie ?
I jak śmiga internet w Tellion , kończy mi się umowa w Zeto
Zastanawiam się nad Tellion czy dalej zostać w Zeto
Pozdrawiam

Awatar użytkownika

AnT
Obywatel
Posty: 10
Rejestracja: 30-12-2015, 20:22

Re: Tellion

Post autor: AnT »

:?:

Awatar użytkownika

lll
Rhetor
Posty: 2927
Rejestracja: 27-06-2012, 10:28
Lokalizacja: Prawda w oczy kole

Re: Tellion

Post autor: lll »

Nie chciałbym Cię zamęczać zanadto, ale ten wątek ma 3 strony i odpowiedzi na Twoje pytanie już są tam zawarte.

ODPOWIEDZ