Smart TV dongle

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ
Online
Awatar użytkownika

Autor tematu
ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Smart TV dongle

Post autor: ad2222 »

Potrzebuję pożyczyć na weekend takie urządzenie jak w temacie - chciałem przetestować. Oddam w poniedziałek.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

Awatar użytkownika

^cypis^
Proedroj
Posty: 316
Rejestracja: 27-12-2010, 22:28
Lokalizacja: KO00MA
Kontakt:

Re: Smart TV dongle

Post autor: ^cypis^ »

Znaczy masz na myśli tuner DVB-T USB? Na realteku? Jak znajdę tę mikro antenę to mogę się podzielić. Leży u mnie, bo skaner z tego dodupny na warunki miejskie.

^
Kluczem do sukcesu w zawodach fonicznych jest klucz sztorcowy.
Bo łączność musi być pewna!


Kirk
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 25-09-2009, 09:18
Lokalizacja: Tarnów

Re: Smart TV dongle

Post autor: Kirk »

^cypis^, chyba nie to nie o to urządzenie chodzi, wydaje mi się, że ad2222 miał na myśli urządzenie niewiele większe od pendrive'a, które wpina się bezpośrednio do gniazda HDMI w telewizorze oraz do zasilacza (lub wolnego gniazda USB), urządzenie to na ogół ma jakiegoś Androida, które robi za domowe centrum multimedialne, które współpracuje z różnymi peryferiami. Przykładowe urządzenie można obejrzeć np. http://www.agito.pl/gembird-smart-tv-hd ... l_Products" onclick="window.open(this.href);return false; ale tego typu urządzeń jest mnóstwo.
Sam swego czasu rozważałem zakup czegoś takiego, ale ostatecznie zdecydowałem się na zakup Raspberry Pi i ręczne instalowanie XBMC, ale to tak off topic.
Ostatnio zmieniony 23-07-2015, 22:41 przez Kirk, łącznie zmieniany 1 raz.

Online
Awatar użytkownika

Autor tematu
ad2222
Rhetor
Posty: 7663
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Re: Smart TV dongle

Post autor: ad2222 »

Kirk ma rację, to ma być na androidzie i wpinane do gniazda HDMI
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński

ODPOWIEDZ