UPC w Tarnowie czy warto wybrać?

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ

Autor tematu
djfufu
Obywatel
Posty: 8
Rejestracja: 14-04-2010, 12:54
Lokalizacja: dolna wolta

UPC w Tarnowie czy warto wybrać?

Post autor: djfufu »

Witam, chciałbym poznać opinie użytkowników którzy zmienili umowy innych operatorów na UPC, czy są zadowoleni i mogą polecić innym? Czy telewizja i internet są warte uwagi, konkurencyjne w porównaniu z dotychczasowymi operatorami z których usług korzystaliście?


toomas
Archont
Posty: 603
Rejestracja: 20-09-2009, 18:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: UPC w Tarnowie czy warto wybrać?

Post autor: toomas »

djfufu pisze:Witam, chciałbym poznać opinie użytkowników którzy zmienili umowy innych operatorów na UPC, czy są zadowoleni i mogą polecić innym? Czy telewizja i internet są warte uwagi, konkurencyjne w porównaniu z dotychczasowymi operatorami z których usług korzystaliście?
Ja mam stycznosc ale z ofertą biznesową wiec nie wiem czy Ci to pomoże ale jestem zadowolony. Łącze 300/30. Stabilnie bez przerw. Niedawno do mnie dzwonili i proponowali 600/60 ale odpuscilem.

Nabazgrane z telefonu

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: UPC w Tarnowie czy warto wybrać?

Post autor: Jan Kowalski »

Ile płacisz za to 300?
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


toomas
Archont
Posty: 603
Rejestracja: 20-09-2009, 18:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: UPC w Tarnowie czy warto wybrać?

Post autor: toomas »

Jan Kowalski pisze:Ile płacisz za to 300?
Razem z telefonem chyba 130brutto. W tym gwarancja usuniecia awarii do 4h (albo 6 dokladnie nie pamiętam).

Nabazgrane z telefonu


Autor tematu
djfufu
Obywatel
Posty: 8
Rejestracja: 14-04-2010, 12:54
Lokalizacja: dolna wolta

Re: UPC w Tarnowie czy warto wybrać?

Post autor: djfufu »

Dalej jak w temacie , czekam na opinie użytkowników UPC w Tarnowie.... przeczytałem na innych forach użytkowników z innych miast że UPC po kilku miesiącach podnosi cenę za usługi mimo podpisania umowy na dany pakiet z gwarancją ceny prze klienta?

Awatar użytkownika

Jan Kowalski
Rhetor
Posty: 5589
Rejestracja: 17-06-2014, 09:35

Re: UPC w Tarnowie czy warto wybrać?

Post autor: Jan Kowalski »

toomas pisze:
Jan Kowalski pisze:Ile płacisz za to 300?
Razem z telefonem chyba 130brutto. W tym gwarancja usuniecia awarii do 4h (albo 6 dokladnie nie pamiętam).

Nabazgrane z telefonu
Rozmawiałem kiedyś z konsultantem i powiedziałem mu że cena za 300 jest za wysoka jak na Tarnów i zaproponował mi 59 netto. Co prawda wybrałem konkurencję, ale jak widać opłaca się z nimi negocjować.
Nie jestem KODziarzem, gorszym sortem, donosicielem, Bolkiem, ani TW.


toomas
Archont
Posty: 603
Rejestracja: 20-09-2009, 18:27
Lokalizacja: Tarnów

Re: UPC w Tarnowie czy warto wybrać?

Post autor: toomas »

Jan Kowalski pisze:
toomas pisze:
Jan Kowalski pisze:Ile płacisz za to 300?
Razem z telefonem chyba 130brutto. W tym gwarancja usuniecia awarii do 4h (albo 6 dokladnie nie pamiętam).

Nabazgrane z telefonu
Rozmawiałem kiedyś z konsultantem i powiedziałem mu że cena za 300 jest za wysoka jak na Tarnów i zaproponował mi 59 netto. Co prawda wybrałem konkurencję, ale jak widać opłaca się z nimi negocjować.
Tak taka jest cena za sam internet. 59,04 internet, 72,57 telefon, 1,23 gwarancja SLA.

ODPOWIEDZ