Wymiana digitizera

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ

Autor tematu
riko
Obywatel
Posty: 43
Rejestracja: 01-05-2011, 16:01

Wymiana digitizera

Post autor: riko »

Czy ktoś poleci w Tarnowie dobrego fachowca , który w rozsądnej cenie wymieni digitizer w tablecie 10cali ?


Autor tematu
riko
Obywatel
Posty: 43
Rejestracja: 01-05-2011, 16:01

Re: Wymiana digitizera

Post autor: riko »

Tylu fachowców na tym forum , tylu mądrych ludzi znajacych niemalże kazdy temat i na prawde nikt tego nie wie ?

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Re: Wymiana digitizera

Post autor: rzuf »

Youtube i sam jedziesz... ;)

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Wymiana digitizera

Post autor: LordRuthwen »

W Lumii wymieniałem sam, w Xiaomi taniej jest sprowadzić nowy telefon:P


Autor tematu
riko
Obywatel
Posty: 43
Rejestracja: 01-05-2011, 16:01

Re: Wymiana digitizera

Post autor: riko »

Szanowni forumowicze. Owszem nachodziłem się po Tarnowie w tej sprawie. Myślę ,że warto przekazać rzetelne informacje, bo przecież temu służy forum.!?
Otóż odwiedziłem osobiście kilak (7)punktów.Różnie ze mną rozmawiano. Najgorzej wypadł serwis na ul Targowej (albo to juz jest ul Ducha) w każdym razie wiadomo o co chodzi. Zawołali 150 PLN za wymianę digitizera i jeszcze zastrzegli sobie ,że ów digitizer musi byc oryginalny (cokolwiek miało by to znaczyć bo przecież wiadomo że wszystko w "chinach' robione jest ) i dodatkowo za kalibrację ! choć nie bardzo potrafili mi wyjasnić na czym to ma polegać. Mój tablet wart jest dzisiaj około 300-350 PLN. W innym punkcie na ul Krakowskiej obok piekarni Winiarskiego , owszem Pan mówił ,że sie podejmie , ale nie gwarantuje efektu bo to cięzka sprawa i nie bierze odpowiedzialności ! (to jest fajne wytłumaczenie) . Zaproponował kwotę 80-100PLN (nie wiem skąd ten przedział). Wreszcie zrezygnowany trafiłem do serwisu na ul Lwowską 6 i tam ... No własnie. Pan popatrzył , szybko się określił konkretnie...cztery dychy i za dwa dni proszę przyjść...niema sprawy. Ja w szoku dopytuje się o wszystko a gość ... niech sie Pan nie martwi , ja tu tych "szybek" wymieniam co dzień tysiące :-)Za dwa dni esemes: proszę odebrać tablet. Po przyjsciu Pan stwierdził ,że miał spore problemy z odklejeniem starego digitizera bo ktos go przykleił "kropelką" i zaproponował dopłate 10pLN na co spokojnie przystałem. Reasumując: byłem w tym punkcie drugi raz (raz z telefonem).Gość jest prawdziwym fachowcem w tej branży. Miły , spokojny, konkretnyi w 100% do polecenia.Śmiało zaczynajcie poszukiwania pomocy właśnie u tego Pana. Pozdrawiam i polecam

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6828
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Re: Wymiana digitizera

Post autor: LordRuthwen »

Chyba ten gość kiedyś mi piny do kości ram lutował bo się przepaliły, wziął za to 20 zł :)

ODPOWIEDZ