Serwis MP3/MP4 w Tarnowie ? Pilnie poszukiwany!

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Qbol
Obywatel
Posty: 52
Rejestracja: 27-12-2009, 18:57
Lokalizacja: Mościce

Serwis MP3/MP4 w Tarnowie ? Pilnie poszukiwany!

Post autor: Qbol »

Siemka, może dział nie do końca właściwy, ale lepszego znaleźć nie mogłem :)

W mojej MP4 zepsuło się gniazdo Mini Jack, z tego właśnie powodu, poszukuje jakiegoś serwisu który by mi to naprawił. Stare gniazdo zostało już wymontowane, pozostaje tylko zamontować nowe. Zna ktoś namiary na takich fachowców ?


Lilith
Proedroj
Posty: 358
Rejestracja: 19-11-2009, 11:13

Post autor: Lilith »

Lilo po uprzednim kontakcie telefonicznym na numer komórkowy ze strony lilo.com.pl


Cubaza
Rhetor
Posty: 3820
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Wlutowanie nowego gniazda mini jack? Takie coś to chyba nawet i domorosły elektronik zrobi ;) Jeśli tylko i wyłącznie będziesz miał gniazdo ;)


Autor tematu
Qbol
Obywatel
Posty: 52
Rejestracja: 27-12-2009, 18:57
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Qbol »

Cubaza pisze:...Jeśli tylko i wyłącznie będziesz miał gniazdo ;)
Właśnie ze zdobyciem nowego gniazda jest problem. Załączam zdjęcie wymontowanego, może ktoś by wiedział gdzie takie dostać...

Obrazek


Cubaza
Rhetor
Posty: 3820
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Gniazdo dość nietypowe. Możesz spróbować w tych miejscach:
-sklep elektroniczny na klasztornej
-sklep z głośnikami też na klasztornej zaraz obok ;)
-Betatronic na Krasińskiego(ale nie wydaje mi się, abyś tam je znalazł bo ten sklep jest średnio wyposażony, ale może jednak)
-Na Pułaskiego, obok BP, jest sklep z częściami audio, może tam też się uda.


Autor tematu
Qbol
Obywatel
Posty: 52
Rejestracja: 27-12-2009, 18:57
Lokalizacja: Mościce

Post autor: Qbol »

Dzięki wielkie, będę próbował.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Tam koło BP, w tym "pawilonie" obok Lipki (o tym pewnie pisze Cubaza) mają też serwis i myślę, że spokojnie Ci to zrobią.

Betatronic na Krasińskiego jest słabo wyposażony? Może moje potrzeby nie były wyszukane, ale zawsze dostałem tam co chciałem a na pułkach mają taką masę urządzeń i pierdół, że trudno sobie wyobrazić, że tam czegoś brakuje. :)
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Cubaza
Rhetor
Posty: 3820
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Powiem tak :) W Beta owszem znajdzie się coś czego nie mają na przykład na Klasztornej, ale na Klasztornej, na przykład, mają więcej złączy, więcej elementów elektronicznych, nie robią problemów z zamawianiem jakiejś części.
I najfajniejsze :) Potrafią dać rabaty :) Jak kupisz części za 6,10 to policzą Ci 6zł, a nie tak jak w Betatronicu czyli 6,17zł i tyle musi się zapłacić :P


Lilith
Proedroj
Posty: 358
Rejestracja: 19-11-2009, 11:13

Post autor: Lilith »

Cubaza, fakt rabaty dają jednak nie ma tak łatwo i już nie chcą zamawiać różnych elementów ale ceny w porównaniu z Betatronic'iem mają konkurencyjne :)


Cubaza
Rhetor
Posty: 3820
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Lilith, ja jakoś nigdy nie miałem problemów z zamówieniem elementów :) Chociaż może to być spowodowane tym, że ostatnimi czasy, ten sklep był moim drugim domem. Codziennie przychodziłem coś tam kupować ;) Może dlatego :)
Co do cen to mają o wiele niższe ceny niż Betatronic ;)


Bastekxyz
Archont
Posty: 944
Rejestracja: 05-06-2010, 02:45

Post autor: Bastekxyz »

Podłączę się do tematu.

Mianowicie, zepsuł mi się laser w radioodtwarzaczu (nie czyta płyt, za każdym razem twierdzi że nie ma płyty). Czy miał ktoś kiedyś taki problem? czy opłaca się naprawa? Jaki dobry i w miarę tani serwis polecicie?

Z góry dziękuję

O takie coś:
Obrazek


Cubaza
Rhetor
Posty: 3820
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Moim zdaniem się nie opłaca. Można spróbować przeczyścić, ale to i tak nic nie da ;) W końcu i tak znów padnie i tak w kółko.

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Możesz kupić tani laser zamiennik za ok. 20-30 zł, ale nie ma pewności że na czymś takim ruszy, bo różnie z zamiennikami bywa. Jak masz jakiś sentyment do tego sprzętu, to może warto oddać gdzieś do serwisu RTV.

Jeżeli chodzi o tani serwis, to nie wiem jak jest obecnie z cenami, ale do solidnych na pewno należą: Tekieland na Kopernika za Amfiteatrem, Pan Gałek na Szpitalnej od strony Waryńskiego, czy Pan Zając na Pułaskiego w pawilonikach od strony stacji paliw, z tymże ten ostatni odkąd pamiętam zawsze się cenił.

ODPOWIEDZ