SPRZEDAM - Microsoft Office Basic 2007

Co byśmy bez nich zrobili? Masz problem ze sprzętem? Chcesz kupić grę? Tutaj jest odpowiednie miejsce na takie tematy.
ODPOWIEDZ

Autor tematu
Ravir
Rhetor
Posty: 1788
Rejestracja: 04-09-2009, 10:40
Lokalizacja: Mościce

SPRZEDAM - Microsoft Office Basic 2007

Post autor: Ravir »

Mam do sprzedania NOWY, NIE instalowany nie aktywowany, Microsoft Office Basic 2007. Jest to OEM-owa wersja - w przeciwieństwie do tańszej wersji HOME mozna ją wykorzystywać legalnie w działalności gospodarczej.*
Pakiet nie ma nośnika, jest tam tylko Klucz - jeśli ktoś chce może dokupić nośniki za cenę ok 50 zł lub mogę mu przegrać z moich nośników.**
Pakiet jest w pełni legalny, nie instalowany - cena w sklepach to około 700 zł - ja chę go sprzedać za 500 zł. W przypadku Firm zgodzę się na Umowę Zlecenie/O Dzieło - ale cena zostanie zwiększona o Podatki - tak bym "na rękę" dostał 500 zł

* Wersja HOME pakietu NIE może być stosowana w firmach i do prowadzenia działalności gospodarczej czy zarobkowej.
** Nośniki zawierają wszystkie wersje pakietu Office BEZ kluczy, w trakcie instalacji podanie klucza odblokowuje poszczególne części pakietu - pozostałe są aktywne przez 60 dni w wersji testowej.
Obrazy nośników można pobrać w postaci obrazu i wypalić samemu na płycie DVD. Ja posiadam nośniki i mogę je skopiować - sam nośnik nie jest objęty ochroną.

Kontakt na prv.
9000 ml A Rh-

ODPOWIEDZ