Anioł i Diabeł

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6846
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

Ooo, jest?
Sorki nie zauważyłem :)
[mod]przenieś to ktoś :)[/mod]


kwiatlotosu
Obywatel
Posty: 12
Rejestracja: 07-12-2010, 21:55

Post autor: kwiatlotosu »

Hej ! Miałam okazję spróbować tam pizzy , czas oczekiwania niedługi a pizza smaczna . pozdrawiam:)


kwiatlotosu
Obywatel
Posty: 12
Rejestracja: 07-12-2010, 21:55

Post autor: kwiatlotosu »

Hej! Polecam pizzerie! :D bardzo smacznie:) i fajny barman piankę leje! hihi:d pozdrawiam

Awatar użytkownika

misha
Proedroj
Posty: 460
Rejestracja: 22-09-2009, 20:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: misha »

Ale się nam kwiatlotosu zapętliła w tym "subiektywnym" pedzie opinii o tarnowskich restauracjach. Aż dwie pozytywne recenzje jedna pod drugą. Tak smakowało :mrgreen: 8) Doobrze, że mamy na tym forum takie...kwiatki :D ... No to... Hej!


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

misha pisze:Aż dwie pozytywne recenzje jedna pod drugą. Tak smakowało :mrgreen: 8) Doobrze, że mamy na tym forum takie...kwiatki :D ... No to... Hej!
Jedna opinia na temat pizzy, druga to ocena piany (w piwie??) ;)


kwiatlotosu
Obywatel
Posty: 12
Rejestracja: 07-12-2010, 21:55

Post autor: kwiatlotosu »

zakręcona , zakręcona ! :D :D przepraszam:*


Cubaza
Rhetor
Posty: 3789
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Kurcze 12 post a my już buziaki dostajemy :D Umie się wkupić w nasze łaski :P


karagen
Obywatel
Posty: 78
Rejestracja: 14-04-2010, 10:55

Post autor: karagen »

Hmm... tam mnie jeszcze nie było.
No, ale po Waszych komentarzach nie prędko się wybiorę.

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Byłem tam wczoraj tym razem już nie "przelotem" i lokal dostaje ode mnie jak najbardziej dobre rekomendacje (kolejność przypadkowa):

Plusy:
- miła atmosfera
- w tle na żywo muzyka gitarowa (w ramach muzycznych piątków)
- ogólnie dobrze przemyślany lokal, wydzielony "kącik dla dzieci"
- sympatyczna obsługa, której widać że zależy na kliencie
- dobre grzane piwo
- pyszny naleśnik ze szpinakiem i serem feta
- ciepło w lokalu
- ceny przystępne
- przejrzyste menu

Minusy, a raczej jeden minus:
- wszystko ładnie dopracowane, poza totalnie niepasującym białym kaloryferem, który obskurnie wygląda przez zżerającą go rdzę. Proponuję pomalować go i zrobić jakąś np. drewnianą zabudowę w kolorze brązu.

P.S.
Moja opinia jest jak najbardziej obiektywna i nie jestem w żaden sposób związany z tym lokalem.


Pawel
Obywatel
Posty: 7
Rejestracja: 19-09-2010, 10:55

Post autor: Pawel »

Wczoraj miałem tam okazję jeść pizzę, była naprawdę smaczna. Dużo różnych promocji i rabatów, z tym że głównie od poniedziałku do piątku. Ceny naprawdę przystępne. Duży minus tylko za to, że bardzo długo musiałem czekać, w sumie ok. 45 minut.


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

- wszystko ładnie dopracowane, poza totalnie niepasującym białym kaloryferem, który obskurnie wygląda przez zżerającą go rdzę. Proponuję pomalować go i zrobić jakąś np. drewnianą zabudowę w kolorze brązu.
Wczoraj czekając na pizze podsłuchałem rozmowę obsługi i mają tam jeszcze sporo przerabiać. M.in. bar i kuchnie/piec. Więc może i to zrobią o czym piszesz.

Co do pizzy to się na razie nie wypowiem ponieważ jadłem odgrzewaną (w domu) i smakowała jak odgrzewana :P Ale ma zadatki na bardzo dobrą.

Awatar użytkownika

samcio
Prytan
Posty: 210
Rejestracja: 10-11-2010, 19:08

Post autor: samcio »

A ja mam mocno mieszane uczucia.
a: szybkość obsługi: godzina i 40 minut, czekania na pizze w dostawie, odległość jaką miał do pokonania dostawca to około 350 metrów. Z AiD do Alchemika. Zdaję sobie sprawę że na czas realizacji zamówienia nie miał wpływu wyłącznie kierowca ale to świadczy też o mocach przerobowych lokalu.
b: cienkie ciasto- obiektywnie mógłby to być minus, dla ludzi którzy chcą się tą pizzą po prostu porządnie najeść, jednak największa, dla czterech osób, do piwka była na tyle sytą przekąską, że pozwoliła na spokojnie posiedzieć te 4 godzinki po zjedzeniu bez uczucia głodu.
c: niesamowicie sucha za bardzo spieczona, do tego stopnia, że były "jaskinie" :mrgreen: z twardego suchego sera. Przy okazji, cena 1,5zł za maluteńki pojemniczek sosu, w stosunku do tej mega suchej pizzy jest też nieco kuriozalna.
d: pomimo tego że sucha, i toczyliśmy boje o każdą kropelkę sosu, smakowała całkiem OK.
W mojej subiektywnej ocenie 5/10
Nie dorasta do pięt mojemu ulubionemu Bujani, ale zła też nie jest.

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Czyżby Anioł i Diabeł padł? Na ich stronie widnieje informacja o możliwości odstąpienia lub odsprzedania lokalu z pełnym wyposażeniem. Szkoda, bo polubiłem to miejsce :/


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

hmmm a ruch tam mieli czy nie bardzo :>??

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Ostatnio chyba właśnie coś nie bardzo. Byłem kilkanaście dni temu w środku tygodnia wieczorem jak jeszcze było czynne i pusto. Nie trudno zauważyć, że duży wpływ na frekwencję w lokalach mają studenci. Ostatnie 3 tygodnie były najgorsze, a to wszystko z powodu sesji i mało kto siedział po lokalach. Teraz aż do ostatków będzie dobrze, a później znowu klapa.

ODPOWIEDZ