Restauracja Wiedeńska

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Zdecydowanie. Przydałby się jej jednak wielki, gruntowny remont.


Autor tematu
Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Post autor: Roberto »

Pablo pisze:Tak myślałem że to Pan Panie Robercie El Paso :mrgreen:
Na początku nie byłem pewien ale teraz już jestem.
:lol:

Współczuję fobii i wyimaginowanych krytyków ale zwalam to na karb stresu spowodowanego wydatkami na zakup budynku+remont w obliczu totalnych pustek w lokalu (mieszkam niemal po sąsiedzku).

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3589
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

Roberto pisze:
Pablo pisze:Tak myślałem że to Pan Panie Robercie El Paso :mrgreen:
Na początku nie byłem pewien ale teraz już jestem.
:lol:

Współczuję fobii i wyimaginowanych krytyków ale zwalam to na karb stresu spowodowanego wydatkami na zakup budynku+remont w obliczu totalnych pustek w lokalu (mieszkam niemal po sąsiedzku).
Też sie zacząłem śmiać jak to przeczytałem. 220 postów Roberto tylo po to żeby dołożyć Wiedeńskiej :lol:
Ja nie byłem osobiście, ale pewna koleżnak była i mówiła, że nieco za drogo i nieco za mało. Waży ona(koleżanka) poniżej 60 kg i jest szczupłą osobą więc MISKI SKROBI nie oczekiwała zapewne. Ale jak sie nie najadła a zapłaciła to się raczej....zraziła. I potwierdzam, że El Paso jest klimatyczne,więc nie wiem o co te pretensje Pabla.
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


Leon Z
Metoikos
Posty: 1
Rejestracja: 23-11-2010, 13:32

Post autor: Leon Z »

Wiedeńska jest niewątpliwie najlepszą resteuracją i ciężko ją będzie przebic jakiemukolwiek innemu lokalowi ja już się o tym przekonałem i często tam bywam. W końcu ktoś pomyślał o osobach, które nie zadowalają się szybką nie do końca smaczną kuchnią i chcą spróbowa czegoś innego.Gratuluję pomysłu.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3775
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

Leon Z, A GRRRRRR. Cóż za subtelność :D Może się mylę, ale po słowach:
Leon Z pisze: jest niewątpliwie najlepszą resteuracją i ciężko ją będzie przebic jakiemukolwiek innemu lokalowi
Nie wydaje mi się żebym się pomylił :P
Chociaż raz już na tym forum się pomyliłem ;) Może to będzie drugi raz :P

Awatar użytkownika

Administrator
Proksenos
Posty: 220
Rejestracja: 03-03-2009, 10:01

Post autor: Administrator »

Widzę kolejne nieudolne próby reklamy restauracji :) Chyba wprowadzę opcję, że w dziale "Szef kuchni poleca" mogą pisać osoby które mają >50 postów.


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

Administrator pisze:Widzę kolejne nieudolne próby reklamy restauracji :) Chyba wprowadzę opcję, że w dziale "Szef kuchni poleca" mogą pisać osoby które mają >50 postów.
Nie, prosimy nie! Przynajmniej można się z nich pośmiać od czasu do czasu :mrgreen:

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Nie dziwiło mnie gdy Chickey czy Gruby Benek robił takie akcje na forum. Ale żeby Restauracja Wiedeńska? Lokal, który pretenduje do miana najbardziej wyszukanej, eleganckiej i ekskluzywnej restauracji w mieście uprawia taką dziecinadę? Rozczarowujące...
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

Może to przez to, że ile razy tam nie przejeżdżam to przez okna nie widać, żeby byli jacyś klienci

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Hehe, bo Ty przejeżdżasz o 7-8 rano. :D
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

gushman pisze:Hehe, bo Ty przejeżdżasz o 7-8 rano. :D

wtedy nic nie widać bo szyby działają jak lustro weneckie :) mówię o porach gdy maja wewnątrz światło zaświecone


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

ClNEK pisze:
gushman pisze:Hehe, bo Ty przejeżdżasz o 7-8 rano. :D

wtedy nic nie widać bo szyby działają jak lustro weneckie :) mówię o porach gdy maja wewnątrz światło zaświecone
Chyba lustro fenickie ;)


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Fenickie - weneckie dla niektórych nie ma różnicy :P


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

dafi33 pisze:Fenickie - weneckie dla niektórych nie ma różnicy :P
Wiem, że nie ma - a powinno ;)


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

Już chwile sprzedaje okna m.in. z takimi szybami i w końcu ktoś mnie wyprowadził z błędu :D
Choć klienci nazywają je identycznie jak ja.

cytat z Wikipedii:
"Obecnie termin "lustro weneckie" jest najczęściej błędnie używany na określenie lustra fenickiego."

ODPOWIEDZ