Restauracja Wiedeńska

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.

Dorota1975
Rhetor
Posty: 2028
Rejestracja: 23-10-2009, 16:15
Lokalizacja: TARNÓW

Post autor: Dorota1975 »

A coś słyszałam, że jednak likwidacja restauracji?


mefisto101
Prytan
Posty: 211
Rejestracja: 25-09-2009, 19:12

Post autor: mefisto101 »

Dorota1975 pisze:A coś słyszałam, że jednak likwidacja restauracji?
szkoda, ale sami sobie winni.
Jedzenie owszem smaczne, ale w Tarnowie (a nawet Polsce) nie można wywindować tak wysoko cen.

Za danie typu kawa i deserek prawie 30 zł. Panie to se ne da
obiad dla 2 osób 100 zł tak można zapłacić na Krupówkach


Kirk
Archont
Posty: 646
Rejestracja: 25-09-2009, 09:18
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Kirk »

Ja wczoraj się dowiedziałem od osoby, która przechodziła obok i widziała informacje na drzwiach dotyczącą likwidacji.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Wcale się nie dziwie. Ilekroć tamtędy przechodziłem, pustki.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Szkoda, bo ładny, elegancki i z dobrym jedzeniem lokal był. Choć faktycznie nie tani. Coś za coś. :-|


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

na jej miejscu powstanie coś innego, z auta dałem rade odczytać tylko, że "wkrótce otwarcie" ale czego to nie wiem :)

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

W Tarnowie brakuje stricte francuskiej restauracji z dobrym kucharzem francuskiego pochodzenia, także taki lokal byłby na pewno miłym zaskoczeniem dla wielu osób, w tym również i mnie.


marecki 0701
Prytan
Posty: 251
Rejestracja: 25-10-2009, 00:37
Lokalizacja: Tarnow

Post autor: marecki 0701 »

Brakować to brakuje. I francuskiej, i włoskiej (nie pizzerii), i hiszpańskiej....I innych...
Tylko kto tam będzie jadł? tzn na tyle często żeby się utrzymały.. :(
Będziem życ

Awatar użytkownika

savage
Prytan
Posty: 129
Rejestracja: 29-08-2011, 12:24
Lokalizacja: Mościce

Post autor: savage »

włoskiej (nie pizzerii)
Kolega nie był chyba w Soprano... IMO jedna z lepszych włoskich restauracji w całym województwie.

Pozdrawiam


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

savage pisze:
włoskiej (nie pizzerii)
Kolega nie był chyba w Soprano... IMO jedna z lepszych włoskich restauracji w całym województwie.

Pozdrawiam
to w takim razie ja nie lubię kuchni włoskiej :) choć ogólnie pizze lubię


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

savage pisze:Kolega nie był chyba w Soprano... IMO jedna z lepszych włoskich restauracji w całym województwie.
Fakt dawno byłem, może się poprawiło, niemniej nie mam chęci przepłacać za danie z rodzimym makaronem i to rozgotowanym.

Jest taka knajpka koło zamku w Szymbarku, nie pamiętam nazwy. Wybór mały, ale dania dobre i po przystępnej cenie.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Nie za bardzo się poprawiło. :/ Źle nie jest, ale to nie to Soprano co było na początku. Ponoć się rozbudowują...


Aszka
Obywatel
Posty: 43
Rejestracja: 20-10-2011, 21:54
Lokalizacja: Tarnow - tuż przed Krzyżem :)

Post autor: Aszka »

Pozostało mi z łezką w oku wspomnieć moją dawną "Wiedeńską"... :).
Obecnie - po zmianach - raczej bywać nie będę. Sałatka ziemniaczana do wiedeńczyka po prostu okropna, polana rzadkim sosem,w niczym nie przypomina "tej dawnej", kaczka przypalona, ziemniaczki do niej dosłownie utopione w tłuszczu. Kotlet po wiedeńsku gruby i zylasty.
Ech...
Kiedyś, gdy pisałam pochwałę restauracji z serca płynącą zostało mi zasugerowane, że mam w tym jakiś własny interes. Nie miałam absolutnie żadnego, ale byłam tak zachwycona restauracją i przede wszystkim jakością potraw, że z przyjemnością pisałam poprzednią opinię.
Niestety, to było kiedyś.
Dziwi mnie obecna sytuacja, ponieważ z rozmowy z panią kelnerką wynikało, że szef kuchni został ten sam. Czyby więc "zaproponowano mu" gorszej jakości składniki do przygotowywania potraw? Bo inaczej chyba tego wytłumaczyć się nie da...
Szkoda, bo chyba nieco niższe ceny nie są w stanie zrekompensować już po prostu przeciętnego jedzenia.


Autor tematu
Roberto
Archont
Posty: 787
Rejestracja: 15-09-2009, 17:42

Post autor: Roberto »

Przez jakiś czas na Esce leciała ostatnio dość często reklama z której wynikało, że Wiedeńska jest numerem 1 wśród restauracji w Polsce według rankingu tripadvisor.com - jakoś nie potrafię jednak odszukać takiego rankingu. Czyżby chodziło jedynie o ranking w kategorii Tarnów ? :lol:

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Roberto: zajęło mi to 20 sekund od przeczytania Twojego postu:
http://www.tripadvisor.com/Restaurants- ... oland.html

W Wiedeńskiej jeszcze nie byłem, jednak wiele osób sobie chwali jakość i poziom jedzenia. Pozostała część rankingu? Ciekaw jestem wg. jakich kryteriów został stworzony, bo trochę ociera się o fantastykę :D

ODPOWIEDZ