Pizzeria i restauracja MŁYN - polecam

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
Awatar użytkownika

maup
Thesmothetai
Posty: 1254
Rejestracja: 03-07-2010, 22:45
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: maup »

właśnie wróciliśmy z wyżerki i powiem szczerze, że jedyne do czego się mogłem przyczepić to mikroskopijne filiżanki na kawę (ale z tym mam problem wszędzie, niedługo zacznę jeździć z własnym kubkiem :P) i symbolicznej wielkości parking, na którym dwa samochody zrobiły dziki tłok.
po wypadzie nad wodę towarzystwo wrzeszczało, że głodne, ale pod koniec swojego dania każdy już lekko stękał i maślanym wzrokiem patrzył w horyzont - porcje solidne :)
jedzenie bardzo smaczne, nawet mój pies wcinał, choć wybredna bestia niesamowicie (sprawdzam nim np. jakość wędlin :) ).
bardzo pomyślany stylowy wystrój no i świetny pomysł z placem zabaw dla dzieciaków. jak dodamy do tego sympatyczną obsługę i przyzwoite ceny wychodzi, że warto się tam wybrać :D
Zwierciadła Nehaleni dzielą się na uprzejme i rozbite

Awatar użytkownika

Baxon
Thesmothetai
Posty: 1374
Rejestracja: 15-09-2009, 21:33
Kontakt:

Post autor: Baxon »

No i chyba nadchodzi kres tego lokalu, a nie zdążyłem nawet niczego tam jeszcze zdegustować. Znajomi przyjęcie komunijne musieli przenieść gdzie indziej.

ODPOWIEDZ