Pizzeria "Trzy Oliwki"

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Gushman a co to za problem? :P :P


faleQ
Archont
Posty: 745
Rejestracja: 12-10-2009, 08:24
Lokalizacja: KT str
Kontakt:

Post autor: faleQ »

To może jeszcze jakieś fotki powrzucają ;) Ja bym chętnie "na oko" coś zamówił ;)


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Kwiatlotosu - a może byś tak czasem jakie sałatki zamówiła, a nie w kółko pizza, pizza i pizza? Byłem ostatnio na szkoleniu i przewrażliwiony jestem. Trzeba się zdrowo odżywiać! (pssst, odkręcam kolejnego Tigera).


karagen
Obywatel
Posty: 78
Rejestracja: 14-04-2010, 10:55

Post autor: karagen »

No i ja, jako pizzożerca :mrgreen: , byłam z mężem na testowanku Trzech Oliwek.
I oto jak widzę ten lokal.
1. tłumów brak, byliśmy w piątek ok. 20,30 i byliśmy sami
2. wnętrze super urządzone, wszystko w jednej tonacji
3. tylko zimno :-? czekaliśmy na pizzę jakieś 20-25 min i zmarzłam
4.pizza bardzo smaczna, na cienkim cieście. Chociaż nie zamówię jej na dowóz, bo ciasto jest tak cienkie,że zanim dojedzie to pewno całkiem rozmięknie
5.no i są w Tarnowie równie dobre pizze i to za niższą cenę, więc pewno nie będę tam za często.


Mef
Metoikos
Posty: 1
Rejestracja: 10-12-2010, 17:22

Post autor: Mef »

Witam! Szukam pracy wlasnie jako pizzermiker i bylem tez w Trzech Oliwkach no ale niestety pracy nie dostałem u nich... :/ i to fakt wnetrze maja pieknie urządzone , zimno to tam akurat nie bylo i ludzi tez sporo bylo na pizzy jak i na piwku. Ostatnio dla skosztowania zamówiłem u nich pizze , czekałem 40 min pizza bardzo smaczna , nie jadłem podobnej w Tarnowie i nie moge sie zgodzić z karagen ze pizza zanim dotrze do klienta to "rozmieknie" co koliwiek to znaczy... a pizze w przystepnej cenie , ceny podobne jak w Desperado. Pozdrawiam .


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Pizza dobra, miła obsługa, szkoda tylko że mam tak daleko, ale zawsze pozostaje dowozik :). Największa to tylko 40 cm.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.



janka
Obywatel
Posty: 35
Rejestracja: 07-05-2011, 13:57

Post autor: janka »

Zamawiałam tam pizzę na telefon kilka razy, smakuje całkiem, całkiem. Jedyny minus to to, że ostatnio wybitnie brakowało w niej soli, z czym sobie oczywiście poradziłam na miejscu. :)


sylw3st3r
Archont
Posty: 718
Rejestracja: 04-11-2009, 00:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: sylw3st3r »

wreszcie miałem okazję spróbować więc tak krótko mówiąc zdecydowanie polecam smaczna pyszna dużo składników miła obsługa ^^ :D


chemol
Obywatel
Posty: 80
Rejestracja: 05-09-2010, 19:39
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: chemol »

Byłem w tej pizzerii raz na serowej i nie była zła, ale jadłem lepsze w Tarnowie. Plus to przytulny wystrój, bardzo miał obsługa (aż dostała napiwek :) ) i zaproponowanie włączenia sobie w TV tego co się chce. Chodź dla niektórych może wydawać się barbarzyństwem umieszczenie centralne TV w kulturalnym lokalu, mnie to osobiście nie przeszkadza. Na pewno nie zrobi on z tego lokalu takiej żulerni jaka tam była przed metamorfozą. Niestety minus za ciasnotę, ale plus za ogródek na polu, niestety przy wylotówce z Tarnowa

ODPOWIEDZ