Pizzeria "Trzy Oliwki"

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.

Autor tematu
Maciek
Obywatel
Posty: 58
Rejestracja: 28-08-2010, 16:50

Pizzeria "Trzy Oliwki"

Post autor: Maciek »

Jechałem ostatnio od strony Rzeszowa i w okolicy Nowego Szpitala zauważyłem (chyba) nową pizzerię "Trzy Oliwki". To jest w miejscu gdzie dawniej był Speedway Bar. Zdążył już któryś forumowicz zasmakować tamtejszych specjałów :?: Jeśli tak to proszę o opinie bo planuję się tam w niedługim czasie wybrać tylko nie wiem czy warto. Przede wszystkim interesuje mnie czy pizza jest na cienkim czy na grubym cieście i jak obsługa/czas oczekiwania :?:

Awatar użytkownika

gosis
Prytan
Posty: 244
Rejestracja: 26-06-2010, 23:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gosis »

Ja osobiście tam nie byłam, ale zamawiałam. Pizza przyjechała bardzo szybko. Ciasto raczej cienkie, ale my dostaliśmy je lekko przypalone. Ale generalnie pizza całkiem niezła. Gdyby nie to przypalenie podejrzewam, że byłaby jeszcze lepsza.

Aha i całkiem przyjemna pani odebrała telefon, bez problemu zamieniła nam składniki.


Autor tematu
Maciek
Obywatel
Posty: 58
Rejestracja: 28-08-2010, 16:50

Post autor: Maciek »

Dzięki gosis za odpowiedź :)

Miałem zapytać jeszcze o ceny ale znalazłem ich stronę i jest tam wszystko opisane - http://www.trzyoliwki.pl/ . Jak mi nic nie pokrzyżuje planów to w sobotę się tam wybiorę i opiszę w tym temacie swoje spostrzeżenia :)


mefisto101
Prytan
Posty: 212
Rejestracja: 25-09-2009, 19:12

Post autor: mefisto101 »

Maciek pisze:Dzięki gosis za odpowiedź :)

Miałem zapytać jeszcze o ceny ale znalazłem ich stronę i jest tam wszystko opisane - http://www.trzyoliwki.pl/ . Jak mi nic nie pokrzyżuje planów to w sobotę się tam wybiorę i opiszę w tym temacie swoje spostrzeżenia :)
Hehe zakamuflowana reklama :)
spostrzeżenia będą oczywiście pozytywne
no może mała szczypta negatywów dla niepoznaki
ok ale niech ci bedzie reklamuj i udawaj, że nic nie masz wspólnego z pizzerią hehe

Awatar użytkownika

misha
Proedroj
Posty: 460
Rejestracja: 22-09-2009, 20:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: misha »

mefisto101 pisze: Hehe zakamuflowana reklama :)
spostrzeżenia będą oczywiście pozytywne
no może mała szczypta negatywów dla niepoznaki
ok ale niech ci bedzie reklamuj i udawaj, że nic nie masz wspólnego z pizzerią hehe
Nie popadajmy w obłed. Maciek w pierwszych swoich postach parę tygodni temu udzielal się w kwestiach nie związanych z działem gastronomicznym.

BTW. Zybek1 sie zarejestrował na forum :-?


Autor tematu
Maciek
Obywatel
Posty: 58
Rejestracja: 28-08-2010, 16:50

Post autor: Maciek »

mefisto101 pisze:Hehe zakamuflowana reklama :)
spostrzeżenia będą oczywiście pozytywne
no może mała szczypta negatywów dla niepoznaki
ok ale niech ci bedzie reklamuj i udawaj, że nic nie masz wspólnego z pizzerią hehe
Do mefisto101:

Od rana chodziłem smutny bo nie dostałem nic od św. Mikołaja, ale dzięki Tobie humor mi się zdecydowanie poprawił :lol: :lol: :lol: Detektyw wprawdzie z Ciebie kiepski, ale "pocieszyciel strapionych" - pierwsza klasa :!: Chodź częściej na pogrzeby to może się nawet fortuny dorobisz... :P

Co do pizzerii to po prostu szukam alternatywy dla mojej ulubionej "Osterii". Preferuję pizzę na cienkim cieście dlatego szukam czegoś bliżej mojego miejsca zamieszkania (okolice Kauflandu) bo nie chcę mi się za każdym razem jeździć na drugi koniec miasta. I tyle.

Tak trudno to pojąć kolego mefisto101 :?:

Awatar użytkownika

ad2222
Rhetor
Posty: 7656
Rejestracja: 03-03-2009, 10:51
Lokalizacja: Tarnów, Zabłocie

Post autor: ad2222 »

Maciek, nie dziw się, mieliśmy tu sporo 'reklam szeptanych' - tzn usiłowania :) Teraz niektórzy są przewrażliwieni.
"Wolę być głupim z nadzieją, niż bez nadziei - niemądrym" Edward 'Dudek' Dziewoński


mefisto101
Prytan
Posty: 212
Rejestracja: 25-09-2009, 19:12

Post autor: mefisto101 »

Maciek pisze:
mefisto101 pisze:Hehe zakamuflowana reklama :)
spostrzeżenia będą oczywiście pozytywne
no może mała szczypta negatywów dla niepoznaki
ok ale niech ci bedzie reklamuj i udawaj, że nic nie masz wspólnego z pizzerią hehe
Do mefisto101:

Od rana chodziłem smutny bo nie dostałem nic od św. Mikołaja, ale dzięki Tobie humor mi się zdecydowanie poprawił :lol: :lol: :lol: Detektyw wprawdzie z Ciebie kiepski, ale "pocieszyciel strapionych" - pierwsza klasa :!: Chodź częściej na pogrzeby to może się nawet fortuny dorobisz... :P

Co do pizzerii to po prostu szukam alternatywy dla mojej ulubionej "Osterii". Preferuję pizzę na cienkim cieście dlatego szukam czegoś bliżej mojego miejsca zamieszkania (okolice Kauflandu) bo nie chcę mi się za każdym razem jeździć na drugi koniec miasta. I tyle.

Tak trudno to pojąć kolego mefisto101 :?:
Czyli jest jak myślałem zarzekasz się, że nic nie masz wspólnego z pizzerią, ale ja sądzę inaczej i tyle :)
Tylko tak naprawdę nie mam nic przeciwko temu, jeżeli forma nie jest nachalna
W twoim przypadku jest w porządku
Wszyscy dowiedzieliśmy się o nowej pizzerii i może część z nas skorzysta z twojej podpowiedzi
lubię pizzę i prawdopodobnie sam skorzystam
(może cię tam spotkam hehe)


Autor tematu
Maciek
Obywatel
Posty: 58
Rejestracja: 28-08-2010, 16:50

Post autor: Maciek »

Jeżeli dla Ciebie to, że tam serwują pizzę i to, że ja lubię jeść pizzę oznacza, że mam z tą pizzerią coś wspólnego to niech Ci będzie że mam. I gwarantuję Ci, że na tym wszelkie podobieństwa się kończą (a oliwek to wręcz nie cierpię, fuuuj :-x )


ufo666
Obywatel
Posty: 13
Rejestracja: 03-12-2010, 16:40

Post autor: ufo666 »

mefisto101 pisze:
Maciek pisze:Dzięki gosis za odpowiedź :)

Miałem zapytać jeszcze o ceny ale znalazłem ich stronę i jest tam wszystko opisane - http://www.trzyoliwki.pl/ . Jak mi nic nie pokrzyżuje planów to w sobotę się tam wybiorę i opiszę w tym temacie swoje spostrzeżenia :)
Hehe zakamuflowana reklama :)
spostrzeżenia będą oczywiście pozytywne
no może mała szczypta negatywów dla niepoznaki
ok ale niech ci bedzie reklamuj i udawaj, że nic nie masz wspólnego z pizzerią hehe
Nie reklama tylko prosta i szczera wypowiedź (razem tą pizze wcinaliśmy ;) ). Ja się nie wypowiem, bo zjem co mi dadzą i nie marudzę :P


kwiatlotosu
Obywatel
Posty: 12
Rejestracja: 07-12-2010, 21:55

Post autor: kwiatlotosu »

Hey! Byłam ostatnio z dziewczynami w tej pizzerii , powiem że wystrój bardzo fajny , atmosfera też w porządku tylko trochę mało miejsca... pizza bardzo dobra !w miarę na cienkim cieście. Koleżanka wybrała pizze na sosie białym - bardzo dobra ja na zwykłym pomidorowym i tez samkowała bardzo.
PS. pizzemerker to niezle ciacho:D a dostawca pizzy... mmhhhh :*

Pozdrawiam.


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3053
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

Hej! ;-) witamy nową forumowiczkę - smakoszkę wszelkich specjałów, i krytyka kulinarnego hey! ;)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?


kwiatlotosu
Obywatel
Posty: 12
Rejestracja: 07-12-2010, 21:55

Post autor: kwiatlotosu »

Hej:) też jesteś smakoszem pizzy?:D to może wybierzemy się na jakiś maraton po tarnowskich pizzeriiach ;) pozdrawiam i składam gratulacje za dobry wynik.

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

To nic osobistego, tylko taka moja złośliwa natura: kwiatlotosu, czy Ty jesteś z Sanepidu czy jakiegoś przewodnika kulinarnego? :) Śmiem twierdzić, że "ostatnio" byłaś we wszystkich lokalach gastronomicznych w Tarnowie. :D
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


Jakub Kwaśny
Rhetor
Posty: 3053
Rejestracja: 24-08-2009, 17:06
Lokalizacja: Tarnów - Lwowska
Kontakt:

Post autor: Jakub Kwaśny »

gushman pisze:To nic osobistego, tylko taka moja złośliwa natura: kwiatlotosu, czy Ty jesteś z Sanepidu czy jakiegoś przewodnika kulinarnego? :) Śmiem twierdzić, że "ostatnio" byłaś we wszystkich lokalach gastronomicznych w Tarnowie. :D
Hej! Gushman, czepiasz się! Po co gotować w domu ..? ;-)
http://www.kubakwasny.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ponad > 22000 ml A Rh +, a TY?

ODPOWIEDZ