Netpizza

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika

Autor tematu
samcio
Prytan
Posty: 210
Rejestracja: 10-11-2010, 19:08

Netpizza

Post autor: samcio »

Aż się dziwię że nie ma jeszcze wątku o Netpizzy , bo istnieje już ze 3 lata co najmniej.
Pizzeria to malutki lokalik nastawiony głównie na dowóz w swojej strefie działalności. Znajduje się na ulicy Do prochowni. Pizza, od lat, jest dla mnie ok. Rozmiarowo ok, cenowo nie powala, ale pizzerzy nie oszczędzają składników, co w prostej linii oznacza, że pizza jest naprawdę syta. Małą najedzą się 2 osoby. Dużą bierzemy na imprezie na 4-5 osób. Ja ze swojej strony polecam, bo dowóz bardzo ok, nigdy nie czekałem dłużej niż godzinę, niezależnie czy to weekend czy zwykły dzień.


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

Netpizza istnieje co najmniej 5-6 lat. Dawno temu kupowałem tam pizzę i była dobra. Dużo zależało od tego, kto ją robił. Jak jest teraz nie mam pojęcia. Gdy kilka lat temu powstała obok Caramba przestałem chodzić do Netpizzy.

Awatar użytkownika

misha
Proedroj
Posty: 460
Rejestracja: 22-09-2009, 20:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: misha »

Hej! Netpizza jest dobra i można zamawiać ją e-mailowo ale w Carrambie lepsze robią. Pizzy z Benka nie jadlem bo nie jestem kanibalem. Hej!


halford
Rhetor
Posty: 2093
Rejestracja: 21-10-2009, 15:44

Post autor: halford »

Ja tam jadłem z 2 lata temu i nie byłem zachwycony. Mało składników wtedy było. Generalnie była to moja 1. i ostatnia pizza w tym lokalu.


karagen
Obywatel
Posty: 78
Rejestracja: 14-04-2010, 10:55

Post autor: karagen »

No myśmy często jadali z Neta właśnie z 4 lata temu. A potem zdradziliśmy ją dla Caramby. Ale coś ostatnio nam Caramba podpadła i spróbowaliśmy z Neta. No i po długiej przerwie bardziej mi Net smakuje niż Caramba. No i szybko przywożą, ale to dlatego,że do mnie mają blisko :P

ODPOWIEDZ