F1

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Ja się zastanawiam nad tym jak to mozliwe, ze bylem pare razy, a gdy lokal był pusty czekałem na jedzenie tak samo bardzo długo jak był lokal pełny.
30 minut na kebaba... troche porażka.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

savage
Prytan
Posty: 129
Rejestracja: 29-08-2011, 12:24
Lokalizacja: Mościce

Post autor: savage »

Zamawiałem stamtąd pizzę dwukrotnie (zawsze w późnych godzinach nocnych), zawsze była to pizza dość mocno "dopakowana" składnikami, jednak nigdy nie byłem nią usatysfakcjonowany: Ciasto na ogół było wręcz rozmokłe, dużym wyzwaniem okazało się zjedzenie "trójkąta" bez zgubienia jakiegoś składnika.

Jak dla mnie jedyny plus to wydłużony czas pracy. Po 22 ciężko o jakieś dowiezione posiłki, stąd w imię zasady "Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma" zapewne jeszcze zdarzy mi się zamówić w F1.


Pozdrawiam


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Post autor: kari »

Ostatnio zamówiłem sałatkę grecką .Czekałem na nią przeszło 30 minut .Mimo iż w karcie pisze że w sałatce jest ser feta to go nie było .Była za to niezliczona ilość cebuli.

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Czy ktoś wie jaki jest powód zamknięcia Restauracji F1 ? :)
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

Może niechcący Carrefour przy okazji zamknął. :)

Bo rozumiem, że chodzi o tę naprzeciwko Echo.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

Akurat chodzi o tą na Krakowskiej.
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

Ciekawe, bo pizzę mieli dobrą, i kebaba, przynajmniej na miejscu.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

ODPOWIEDZ