F1

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.

Autor tematu
karagen
Obywatel
Posty: 78
Rejestracja: 14-04-2010, 10:55

F1

Post autor: karagen »

W moim przypadku nie będzie do trzech razy sztuka :evil:
Zamówiliśmy dzisiaj, równiutko godzinę czekaliśmy (choć to rzut beretem). I Pan przyniósł zimną pizzę, której nie wzięliśmy. No, ale nie dziwne, bo zaparkował kawał od wejścia, choć miał miejsce przed samą klatką! I niósł tą "gołą" pizzę taki kawał, bez torby!!!
Zadzwoniliśmy z reklamacją i wypomnieliśmy Pani,że w ulotce piszą o super termicznych torbach, a Pani rozczulająco powiedziała, że mają taką tylko w 1 aucie!
W sumie to nawet nie szkoda, bo dobrą pizzę to mieli na samym początku działalności.


kaka
Prytan
Posty: 151
Rejestracja: 31-08-2009, 13:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: kaka »

Nigdy nie zamawiałem niczego na dowóz u nich, ale w samym lokalu jedzenie jest dobre. Szczególnie kebab w bułce z serem. Jak dla mnie jest to drugi najlepszy kebab w mieście.
http://www.forum.uniatarnow.net - forum tarnowskiego żużla, zapraszam.

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

kaka pisze:Jak dla mnie jest to drugi najlepszy kebab w mieście.
A gdzie jest pierwszy, ten najlepszy?


kaka
Prytan
Posty: 151
Rejestracja: 31-08-2009, 13:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: kaka »

huziu pisze:A gdzie jest pierwszy, ten najlepszy?
Subiektywnie w Moto Car Pubie. Chociaż czytając teraz forum widzę, że pojawiło się trochę negatywnych ocen. Nie było mnie tam chyba z pół roku, może coś się zmieniło i rzeczywiście zeszli na psy ze smakiem? Jak odwiedzę ich ponownie to dam znać.
http://www.forum.uniatarnow.net - forum tarnowskiego żużla, zapraszam.


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

Wy piszecie o F1 na krakowskiej czy może u roczniaka na ul.Błonie 5 ? A może to jedno i to samo ??


Autor tematu
karagen
Obywatel
Posty: 78
Rejestracja: 14-04-2010, 10:55

Post autor: karagen »

A no fakt, na Krakowskiej też coś jest.
Ja pisałam i myślałam o tym na ul. Błonie.


kaka
Prytan
Posty: 151
Rejestracja: 31-08-2009, 13:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: kaka »

karagen pisze:Ja pisałam i myślałam o tym na ul. Błonie.
A ja pisałem i myślałem o tym na ulicy Krakowskiej :) To chyba dwa różne lokale z innymi właścicielami.
http://www.forum.uniatarnow.net - forum tarnowskiego żużla, zapraszam.


trix
Rhetor
Posty: 5081
Rejestracja: 02-09-2009, 19:17

Post autor: trix »

kaka pisze:Subiektywnie w Moto Car Pubie. Chociaż czytając teraz forum widzę, że pojawiło się trochę negatywnych ocen. Nie było mnie tam chyba z pół roku, może coś się zmieniło i rzeczywiście zeszli na psy ze smakiem? Jak odwiedzę ich ponownie to dam znać.
Nie sugeruj się tak innymi opiniami, moim znajomym tez odpowiada ten w Moto, no ale może kwestia czasu. Jutro sprawdzę :].
Pizzeria F1 - jadłem raz pizza dobra, tylko trochę za mała jak dla mnie, kebab też dobry.
Szmaciak chce władzy nie dla śmichu, lecz dla bogactwa, dla przepychu, chce mieć tytuły, forsę, włości i w nosie przyszłość ma ludzkościĄ - Tow Szmaciak.

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Pamiętam, że jak F1 na Krakowskiej otwierało swoje podwoje to pizzę na PCK przywieźli mi w 20 minut ! Teraz około 1 godziny.

Awatar użytkownika

Mr Greenback
Rhetor
Posty: 3590
Rejestracja: 28-01-2010, 19:31

Post autor: Mr Greenback »

F1 na Krakowskiej.Trafiłem z głupia ze znajomą na zapiekankę. jem takie rzeczy rzadko, ale spodziewałem sie takiej typowej na zasadzie: solodrąg-ser morski-pieczarki-szczypiorek. Zamiast tego duuuzy wybór zapiekanek, ser mozarella, dodatki i przyprawy. Polecam.
PS. Polecam tylko rzadko bo to bomba kaloryczna i cholesterol nabija krążeniowcom. ;)
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Post autor: kari »

Zapiekanki mają naprawdę pyszne .Również Polecam .

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Pizza kebab też są tam super :)


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Kebab tragiczny, wziąłem raz, nigdy więcej.

Natomiast skuszony opiniami na forum zamówiłem wczoraj zapiekankę... no i oczekiwanie 20 minut na nią nieco mnie rozczarowało (przy pustym lokalu).
W smaku całkiem niezła, plus za sporą ilość sera i chrupiącą bułkę. Cenowo też w granicy przyzwoitości (6zł za zapiekankę z salami).

Awatar użytkownika

TomekMKM
Rhetor
Posty: 2340
Rejestracja: 18-11-2010, 00:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekMKM »

Keleos pisze:Kebab tragiczny, wziąłem raz, nigdy więcej.

Natomiast skuszony opiniami na forum zamówiłem wczoraj zapiekankę... no i oczekiwanie 20 minut na nią nieco mnie rozczarowało (przy pustym lokalu).
W smaku całkiem niezła, plus za sporą ilość sera i chrupiącą bułkę. Cenowo też w granicy przyzwoitości (6zł za zapiekankę z salami).
Dlaczego tragiczny? Ja jadam tak od kilku lat, właściwie od otwarcia i kebab mi bardzo smakuje. Może trafiłeś na "gorszy dzień"? PS. przypominam, że nie jestem właścicielem ;-)


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

TomekMKM, nie ma się co przejmować opiniami innych, gdyż ja np uwielbiam kebab z moto car pubu a wiele osób pisze tu, że jest niejadalny

ODPOWIEDZ