Moto-Pub [Kebab]

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.

Autor tematu
Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Moto-Pub [Kebab]

Post autor: Keleos »

Uwaga, będę bluzgał.

Kilka miesięcy temu (3?) kupiliśmy sobie z kolegą kebaba w Moto... sos i mięso były tak słone, że w połowie wyrzuciliśmy. Pomyśleliśmy, że przypadek.

Dzisiaj zaprosiłem koleżankę do Moto i zamówiliśmy kebaba... pół solniczki przypadło na kebab i do tego spalone mięso.

NIGDY więcej kebaba w Moto. Nawet za darmo.

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Niestety też nie mam dobrego zdania o kebabach z tego miejsca, a szkoda, bo jakieś 3 lata temu mieli bdb kebaby i znajomi często kupowali jak była okazja.


Boruta
Archont
Posty: 582
Rejestracja: 29-08-2009, 15:16
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Boruta »

Keleos pisze:Dzisiaj zaprosiłem koleżankę do Moto i zamówiliśmy kebaba... pół solniczki przypadło na kebab i do tego spalone mięso.
Trzeba było iść do Turka na Wałową. Lokal przytulny, z klimatem i kebab zdrowy, wegetariański. :mrgreen:
Całkiem niezły kebab jadłem w Tuchowie, lokal nad piekarnią przy wyjeździe w stronę Krynicy. Ogromna bułka własnej produkcji, niezłe mięso, warzywa. Jeden minus to sos łagodny - za dużo majonezu. ten ostry był do przyjęcia. Z lepszym sosem byłby prawie ideał.
Ostatnio zmieniony 18-12-2010, 22:26 przez Boruta, łącznie zmieniany 1 raz.


Autor tematu
Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Jadłem ten w Tuchowie... bułka była twarda i przypalona, mięso jakieś żylaste i twarde, warzyw było niewiele... było to wiosną 2010.


ClNEK
Archont
Posty: 803
Rejestracja: 07-11-2009, 12:36

Post autor: ClNEK »

To ja mam chyba szczęście do moto-pubu. W zasadzie tylko tam jadam kebaby i bardzo mi odpowiadają. Może nie dają typowo kebabowego mięsa ale takie właśnie mi pasuje. Ja polecam :)

Awatar użytkownika

Versacz
Archont
Posty: 636
Rejestracja: 31-08-2009, 12:55

Post autor: Versacz »

Niby racja mi też się zdarzyło kilka razy, że kebab był niedobry czy coś, ale ogólnie to i tak twierdze, że jest tam najlepszy kebab w mieście.


kari
Thesmothetai
Posty: 1104
Rejestracja: 18-09-2010, 15:11

Post autor: kari »

Bardzo często tam kupuje kebab.Zawsze jest dobry ,ale raz właśnie zdarzyło się że miał dziwny smak .


Autor tematu
Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Aha, jeszcze jeden, niesamowicie wielki, minus tego lokalu - VIVA. Namiętnie leci tam odmóżdżająca i urągająca ludzkiemu intelektowi VIVA...

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Miałem jeden raz w życiu wątpliwą przyjemność jeść tam kebab w przerwie między seansami TNF i w życiu nie jadłem tak kiepskiego... Tragedia.

Awatar użytkownika

Versacz
Archont
Posty: 636
Rejestracja: 31-08-2009, 12:55

Post autor: Versacz »

Keleos to nie Viva a Eska Tv.


Autor tematu
Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Wczoraj była Viva. Z programem "Wykumaj klipa" i "mjuzik kłiiiz" ....czy jakoś tak.

Awatar użytkownika

Versacz
Archont
Posty: 636
Rejestracja: 31-08-2009, 12:55

Post autor: Versacz »

Heh, ile razy ja tam jestem to leci Eska. Puszczają takie coś bo tam dużo młodych chodzi a oni takie coś lubią.


karagen
Obywatel
Posty: 78
Rejestracja: 14-04-2010, 10:55

Post autor: karagen »

A gdzie jest ten Moto-Pub?
Jakoś nie kojarzę go z krajobrazu Tarnowa, może dlatego,że nie jestem fanką kebaba, no, ale mąż owszem.


kaka
Prytan
Posty: 151
Rejestracja: 31-08-2009, 13:26
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: kaka »

karagen pisze:A gdzie jest ten Moto-Pub?
Na Staszica przy kinie.
http://www.forum.uniatarnow.net - forum tarnowskiego żużla, zapraszam.


Okruch
Obywatel
Posty: 23
Rejestracja: 15-06-2010, 15:32

Post autor: Okruch »

Dobry kebab i burritos (a.k.a. tortilla) sa we Frassesie na Słonecznej, vis-a-vis Zenitu.

ODPOWIEDZ