Steakhouse safir (świt)

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
Awatar użytkownika

misha
Proedroj
Posty: 460
Rejestracja: 22-09-2009, 20:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: misha »

e12 pisze: Knajpa jak wiadomo jest zrobiona na modłę Sphinxa ale ani jedzenie (bardzo małe porcje, podawane często na zimno) ani obsługa nie może się choćby w najmniejszym stopniu równać z pierwowzorem.
A ja myślał, że to Sphinx pod inną marką bo nawet jakies punkty rabatowe Sphinxa akceptują.

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

e12 pisze:...Byłem 2 krotnie w safirze i to były moje ostatnie 2 razy w tym lokalu :-?
No to wychodzi że po tym pierwszym ostatnim razie jeszcze coś cię skusiło żeby przyjść drugi ostatni raz ;)


e12
Prytan
Posty: 139
Rejestracja: 15-01-2010, 12:01
Lokalizacja: Centrum

Post autor: e12 »

karamba pisze: No to wychodzi że po tym pierwszym ostatnim razie jeszcze coś cię skusiło żeby przyjść drugi ostatni raz ;)
nie skusiło a zmusiło: spotkanie umówione wcześniej nie przeze mnie ;)

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

Rozumiem :) Ja z safira tylko raz zamówiłem jedzenie na dowóz i to był rzeczywiście pierwszy i ostatni raz.

Awatar użytkownika

robas
Proedroj
Posty: 371
Rejestracja: 03-08-2011, 15:44
Lokalizacja: Starodąbrowska
Kontakt:

Post autor: robas »

Widziałem duży baner z promocją Shoarmy w Safirze za 8,90. Wie ktoś coś więcej na temat tej promocji? (do kiedy, dla kogo...)


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Od hmmm... roku? ; )


kasi
Obywatel
Posty: 15
Rejestracja: 13-10-2011, 21:29

Post autor: kasi »

jadłam w safirze nawet nie narzekam ale nie moge zapomniec kebaba z miesem z piersi z kurczaka:D czad:D:D ironia oczywiscie...:)

ODPOWIEDZ