Steakhouse safir (świt)

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
Awatar użytkownika

gosis
Prytan
Posty: 244
Rejestracja: 26-06-2010, 23:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gosis »

Hmm w takim razie może się jeszcze przejdę, bo nawet lubiłam tam jedzonko. Ale jak mi ledwo kapną sosem na dno naczynia i nie dadzą bułeczki, zmienią zamówienie i przypalą mięso to koniec z nami!

Awatar użytkownika

karamba
Archont
Posty: 680
Rejestracja: 13-11-2009, 19:49
Lokalizacja: os. Zielone
Kontakt:

Post autor: karamba »

Ja jakieś dwa tygodnie temu zamówiłem tą shoarme za 9 pln x 2 na dowóz. Powiem tak, jak na jedzenie za 9 pln to bardzo dobre :) Chociaż kawałki mięsa mogły by być drobniejsze.


transfer
Obywatel
Posty: 68
Rejestracja: 01-09-2010, 21:22

Post autor: transfer »

gosis pisze:Słuchajcie, był ktoś ostatnio w Safirze? Ceny obniżyli prawie o połowie i zastanawiam się dlaczego? I czy jeśli pójdzie się na to jedzenie tańsze to czy porcja faktycznie będzie taka sama, no i jakość tego jedzenia na poziomie? Bo oniżka z 15 zł na 9 to nie tak mało...
Sfinx w krakowie jakiś czas temu spalił się na rynku teraz jest tam Siux- innej lokalizacji sfinxa w krakowie nieznam

Awatar użytkownika

gushman
Rhetor
Posty: 3355
Rejestracja: 14-10-2009, 20:59

Post autor: gushman »

W Krakowie Sphinxy masz w M1, w Krokusie, Zakopiance i CH Czyżyny.
900 ml, grupy krwi nie pamiętam

Cały Tarnów na Facebooku


transfer
Obywatel
Posty: 68
Rejestracja: 01-09-2010, 21:22

Post autor: transfer »

I super widać jest ktoś zorientowany, to dobrze i teraz wróciła mi pamięć rzeczywiście ostatnio na Zakopiance jest w centrum handlowym


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

Teraz są dobre promocje Shoarma Sułtan i Oasis 9,90
Filet z kurczaka na ostro lub na słodko 9,90 :P
W piatki od 17do 22 jest muzyka Boba Marleya przy której mozna zapalić ''shishe'' fajkę wodną :D


bart
Obywatel
Posty: 19
Rejestracja: 25-08-2010, 20:37

Post autor: bart »

No, właśnie opróżniłem skrzynkę, po tygodniu... 23 wyborcze, 5 innych i jedna korespondencja-rachunek od IS ;) W tych innych właśnie ulotka safira.
Ceny tego jedzenia w safirze są podejrzanie niskie. Naprawdę da się to jeść?


dafi33
Rhetor
Posty: 2913
Rejestracja: 07-12-2009, 08:03

Post autor: dafi33 »

No ja jadłem wczoraj i było ok porcje duże można pojeść solidnie i dobrze :D
Promocja ma to do siebie że ma na celu przyciągnąć klienta za okazyjną cenę a nie złupić i dać niewiele .
Tak że jedzenie całkiem dobre za niewielka cenę warto :D


kwiatlotosu
Obywatel
Posty: 12
Rejestracja: 07-12-2010, 21:55

Post autor: kwiatlotosu »

Hej! :) Miałam okazję jeść tam obiadek! bardzo dobre mięsko , sosiki super, miła obsługa, lokal fajnie urządzony tylko lampy zdecydowanie za nisko stolików wiszą! mój eks niestety co wstawał co chwilę to uderzał głową:)

Awatar użytkownika

rzuf
Thesmothetai
Posty: 1416
Rejestracja: 03-12-2009, 19:20
Lokalizacja: Tarnów/Skrzyszów
Kontakt:

Post autor: rzuf »

Czyli co leżał na stole? :P :mrgreen:

Awatar użytkownika

gosis
Prytan
Posty: 244
Rejestracja: 26-06-2010, 23:10
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: gosis »

No jak się już uderzył to pewnie tak, aż do odzyskania przytomności po czym znowu się uderzył i tak w kółko... :P

Ja też byłam całkiem niedawno i musze powiedzieć, że było trochę lepiej od ostatniej wizyty. Może się wzięli za siebie. A te bułeczki faktycznie są już inne, takie jakby trochę słodkawe. Poprzednie były zdecydowanie lepsze.

A, i 9 zł to tylko drobiowa kosztuje. Za wieprzową sharmę trzeba normalnie płacić.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Kusiło mnie wczoraj by się na tę sza(r)mę załapać, ale za mało miałem czasu. Może ktoś się wybiera w sobotę wieczorem (ok 20)? Zjemy i zdamy relację : )

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Jadłem tą shoarmę z kurczaka jakieś dwa miesiące temu i muszę przyznać, że była całkiem nie zła, a do tego syta.


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Widziałem (nie jadłem) dzisiaj shoarmę w galerii Krakowskiej u Turków (swoją drogą, ciężko się z nimi dogadać ; >) . 19zł za to, a na syte nie wyglądało... (niemniej Tortilla pyszna).

Ale mi tych nawiasów wyszło... ; )


Eredhel
Archont
Posty: 548
Rejestracja: 15-09-2009, 20:50
Lokalizacja: z urodzenia Tarnowianin

Post autor: Eredhel »

Jeśli mówisz o Marhabie... to tam najlepsza jaką jadłem /tortilla/ ;)
[center]"We're the lucky ones. Don't forget that"
[/center]

ODPOWIEDZ