Frasses i nierozgarnięty kierowca.

Kto nie lubi gotować? No dobra - kto nie lubi dobrze zjeść? Zapraszamy do pochwalenia się swoimi przepisami, znaleznonymi lokalami.
ODPOWIEDZ

Autor tematu
kilof
Obywatel
Posty: 26
Rejestracja: 19-01-2010, 00:05

Frasses i nierozgarnięty kierowca.

Post autor: kilof »

Dzisiaj z dziewczyną około 18.30 zamówiliśmy sobie dwa zestawy z frassesa. Pani która przyjęła nasze zamówienie powiedziała, że około godzinki musimy poczekać. Jak się okazało za dwie godziny dzwoni kierowca i pyta się gdzie znajduje się podany adres. Ręce i nogi opadają ;)

Awatar użytkownika

Beaver
Rhetor
Posty: 1579
Rejestracja: 31-08-2009, 15:46

Post autor: Beaver »

I jaki jest koniec tej historii ?
Ty znasz wszystkie adresy w Tarnowie ?
Jak sie to zakonczylo ? :P
Różnica pomiędzy małym a dużym miastem polega na tym, że w dużym mieście można więcej zobaczyć, a w małym więcej usłyszeć. - Jean Cocteau


Autor tematu
kilof
Obywatel
Posty: 26
Rejestracja: 19-01-2010, 00:05

Post autor: kilof »

Adresów nie, ale ulice tak. No jak miało się skończyć? Byłem dość głodny to zapłaciło się i zjadło ;) Nie rzucałbym się gdyby powiedziano mi, że nie wiadomo kiedy dostanę jedzenie, a nie takie rzeczy mi mówić jak ja głodny jestem ;)


Keleos
Rhetor
Posty: 4114
Rejestracja: 24-10-2009, 13:57

Post autor: Keleos »

Mnie dzisiaj mało na pasach na ul. Nowy Świat autko firmowe frazessa nie przejechało. W ostatniej chwili sobie przypomnieli, że na pasach mogą być bycie ; )

Awatar użytkownika

LordRuthwen
Rhetor
Posty: 6852
Rejestracja: 20-10-2009, 10:25
Lokalizacja: tajna

Post autor: LordRuthwen »

kilof, znasz wszystkie ulice w Tarnowie... ciekawe...
Nie jestem pewny, czy wszystkie znają nawet taksówkarze.


Cubaza
Rhetor
Posty: 3794
Rejestracja: 06-10-2009, 19:27

Post autor: Cubaza »

LordRuthwen, nie znają ;) Mojej na przykład rzadko, który zna ;) O kurierach itp nie wspomnę, nawet księża z parafii nie wiedzą, gdzie jest ta ulica :P

Awatar użytkownika

huziu
Archont
Posty: 641
Rejestracja: 26-08-2009, 02:10
Lokalizacja: Berlin

Post autor: huziu »

Gps albo mapa google w telefonie i po problemie :)


Autor tematu
kilof
Obywatel
Posty: 26
Rejestracja: 19-01-2010, 00:05

Post autor: kilof »

Ojej chodziło mi o takie główne i poboczne ;) Przepraszam, za wprowadzenie w błąd :(

ODPOWIEDZ